Wifi Nima Veljavne Konfiguracije Ip-Ja

Borinjo

Zelenc'
16. maj 2013
13
0
1
Pozdravljeni.

Evo spet jaz. sedaj sem rešil z wifi povezavo v hiši ker mi prenosnik ni lovil wifi-ja kot bi moral, preko varnostne kopije sem obnovil računalnik in sedaj lovi povezavo. Se pa je pojavil zoprn problem. povezava z obeh ruterjev je sedaj 100%-( da bi jo lahko prodajal) delalo je vse kot mora dokler nisem šel v službo in tam priklopil računalnik na wifi- v službi dela itak na polno in nimam problema, ko pa sem prišel domov in se hotel povezat z wifi-jem pa je bilo veselja konec
13.gif
( Nima Veljavne Konfiguracije Ip-Ja) a povezava na full. resetiral spet oba ruterja komp še enkat zagnal- isto in isto. NI INTERNETNEGA DOSTOPA- NEVELJAVNA KONFIGURACIJA IP. Mislim 1.600€ za pof... prenosnik pa me jebe bolj ko baba k ma rdečo, ma ker idejo kaj nardit ali morm res na servis nest pa reskirat da mi še bolj zjebajo računalnik kot je, ker ga rajš v tla vržem pa z avto povozm kot da ga dam na toshiba servis...
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Mogoče ti je p vslužbi s kako skripto dodelil fiksni IP - pojdi malo pod konfiguracije pa preveri, da imaš obkljukano "Obtain IP automaticly".To maš v nastavitvah kartice.
Se je tudi meni že to dogajalo - posebej pri takih bolj resnih in zavarovanih mrežah.
LPM
 

Borinjo

Zelenc'
16. maj 2013
13
0
1
Hvala za odgovor, sem pogledal pa je na automaticly, pozanimal sem se tudi o mojem računalniku, imajo x770 qosmio kar probleme z tem če posodobiš driverje za wifi, prenesel sem starejši driver pa zdej deluje sam posodobit ga kao ne smem- smešna zadeva. Važno da zdej deluje...