Ortoped

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Prosim za vaše nasvete, kje najhitreje do ortopeda z napotnico ali samoplačniško in njihove čakalne dobe.
Hvala za sodelovanje.
nahrung002.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Čakalne dobe so objavljene na tem naslovu: http://nacas.ivz.si/
Glede napotnice je precej odvisno kakšna je (nujna/hitra/redna). Samoplačniško pa je praviloma skoraj vedno najhitrejša opcija.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Jaz sem bil prejšnji teden v Artros. Na napotnico v začetku septembra seveda sem šel samoplačniško in bil na vrsti še isti dan.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Zelo priporočam Ultramedica d.o.o., dr. Rastko Stok, ki ima ordinacijo v 11.nadstropju hotela Lev. Čakalna doba z napotnico je cca. 2 meseca, samoplačniško pa si na vrsti takoj, to pomeni mogoče že danes , jutri pa skoraj 100%! Cena je 50€. Pokliči na 01-433-2004 za info!
EDIT: Popravil čakalno dobo!
 
Nazadnje urejeno:

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Ta v Arthrosu je baje zelo dober, ni pa poceni. Jz sm šel samoplačniško na pregled in nažalost odšel zelo jezen ker sem najprej čakal tam eno uro pa pol čeprav sem bil naročen, nato sem pa še odštel tistih 75 evrov za 10 minut šlatanja brez kakršnekoli diagnoze. Svetoval je resonanco za 300? eur. Nato sem si resonanco zrihtal na napotnico v mariboru.. Žal tudi po pregledu izvidov s strani spet drugega ortopega (orthros? tam pri cakarjevem domu), ki je rekel da ni nič posebnega, me je pred enim tednom spet začelo boleti. :'( Tako da se nekako psihično pripravljam na možnost artroskopije. Žal sem pussy pri teh zadevah.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
...kzs
Da malo obudim temo.

Bi kdo znal priporočiti kakšnega dobrega ortopeda za gleženj, po možnosti v Ljubljani.
Glede na rtg sliko in izvid osebna zdravnica pravi, da bo to zelo verjetno potrebna operacija-artroskopija
rolleyes-1.gif
.

Ortopedska klinika UKC ima čakalno dobo za 1. pregled (napotnico imam t.i. "hitro") 3 mesece - kje je pa potem še operacija??
Je kakšna varianta tudi, če je prvi pregled pač samoplačniški, da bi šlo to hitreje.
Npr. da bi bil lahko že operiran januarja, da bi bil na pomlad vsaj za silo operativen.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.515
57
48
Kranj
Jah tako je v LJ
frown-1.gif
.
Od stalnega šepanja mi je začela propadati stegenska mišica. Sem šel na Jesenice in so me po pregledu dali na čakalno listo pod nujno. Mislim da je minilo 2-3 tedne ko so me poklicali na operacijo.
smile-1.gif
Takoj po operaciji sem bil kot nov in po enem tednu že v službi.
Mi je pa v LJ dal namig naj grem na prvi pregled samoplačniško (80€) pa bom hitreje prišel do operacije
confused-1.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Nevem kaj vsi rinete v ukclj kjer je nenormalna guzva ce imate 20-30 minut stran vse ostale bolnice in druge ustanove
wink-1.gif
sploh v danasnjih casih ko imate vsi svoje avtomobile in javno objavljene cakalne vrste, vsi imate mobitele... da bi kdo kam vsaj poklical in vprasal bog ne daj raje tukaj jamrate in zapravljate cas.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.515
57
48
Kranj
Saj to je moj point, ne rinte v Lj, ker vas bodo drugje hitreje porihtal. Sem pač probal v Lj, ker so me pred desetimi leti za enako zadevo hitro poslali v operacijsko. Pa še domača "firma" je
frown-1.gif
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Nevem kaj vsi rinete v ukclj kjer je nenormalna guzva ce imate 20-30 minut stran vse ostale bolnice in druge ustanove
wink-1.gif
sploh v danasnjih casih ko imate vsi svoje avtomobile in javno objavljene cakalne vrste, vsi imate mobitele... da bi kdo kam vsaj poklical in vprasal bog ne daj raje tukaj jamrate in zapravljate cas.

Javno objavljene čakalne vrste so velik bullshit. Vsaj v treh ustanovah so bile realno veliko daljše..
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Katerega predlagate za gorenjski konec? ortopeda in fizioterapijo?
 
Nazadnje urejeno: