Trst letalisce parkirisce

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
Kdo pozna kaksen lowbudget parkirisce blizu letalisca, pa da imajo se transfer do letalisca pa nazaj organiziran?
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
Ponavadi imajo italijanska letališča budget parkirišča okoli 5€ na dan ... se ne splača goopti za 2 osebi.
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
383
0
16
Definitivno ne za 2 osebi. Obstaja še boljša varianta, da v Trstu pustiš avto na brezplačnem parkirišču, ker jih je kar neki. Samo ni tako enostavno najti prosto. In greš potem z mestnim busom do letališča in nazaj.
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Včasih se splača pogledat, če je možna rezervacija parkirišča za točno določeno obdobje in pride mnogo ceneje. Za Trst ne bi vedel, v Benetkah sem parkiral tam zunaj in je bilo za 7 dni 18 € za plačat
 

teapot

Pripravnik
29. apr 2012
267
0
16
To je zelo ugodno, jaz sem na Brniku za en teden zunanjega parkirišča plačal 55 eur.
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
V Bologni parking za 11dni, najbolj oddaljen s kombi prevozom do terminala 60€.
Gre za uradno letališko parkirišče, ki je slaba 2km stran od terminala.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Citat:
Uporabnik voznikvozniku pravi:
a kdo kaj ve o tem, da imamo v Trstu slovenski potniki, ki letimo z AlItalio 1 teden parkirišča gratis?

Spletna stran pravi sledeče:

RESIDENTS in SLOVENIA

Up to 1 week of free parking* for those passengers who fly with Alitalia (or a codeshare partner) on international flights (AZ code) departing from Rome FCO . Ask the check-in staff for the voucher, fill it in and hand it in to the P2 cashier together with the car park entry ticket duly filled in, before withdrawing your car. Proof of Slovenian residence (an identification document) will be required.
* For additional parking time, normal tariffs will be applied. The offer is valid for a single car only and is not based on the number of passengers.


* odebeljen tekst sem dal jaz, ker to se mi zdi ključno