XXL in 3XL trgovina

JoshWink

Pripravnik
17. jun 2012
220
0
16
MB,LJ,KP,GO,PU,ZG
Obišči stran
Katera trgovina ima te večje številke za prave dedce?
confused-1.gif

Rabim kakšne kratke hlače in majice na kratke rokave.
cheer.gif


Kik ima sam šrot.
bonk.gif


Kje vi tapravi dedci nabavljate robo?
grin1.gif

Lokacija: LJ+okolica
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
jest sm vidu na celovški, nasproti obrtne zbornice - trgovina za prave moške al neki takega.... imajo tam večje cifre...
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Odlično vprašanje. V običajnih trgovinah so samo "otroške" številke. Večkrat najdem kaj v Celovcu ali Beljaku (recimo v Adlerju se kdaj kaj najde), pri nas pa je res ubogo.
Sem pa poiskal tisto na Celovški: Rexley - verjetno je to to.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Citat:
Uporabnik seba81 pravi:
Intersport ima dost stvari za oreng dedce
cool-1.gif

Hm - ravno prejšnjo soboto sem iskal kratke hlače in majico v Intersportu. Nič velikega (vsaj v Kranju) ni notri. Prav nalašč sem vprašal prodajalca, pa pravi, da so največje številke 56 ali 58. Več pa nimajo praktično nikoli. No, pa niso nič zaslužili.
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Citat:
Uporabnik krava pravi:
Citat:
Uporabnik seba81 pravi:
Intersport ima dost stvari za oreng dedce
cool-1.gif

Hm - ravno prejšnjo soboto sem iskal kratke hlače in majico v Intersportu. Nič velikega (vsaj v Kranju) ni notri. Prav nalašč sem vprašal prodajalca, pa pravi, da so največje številke 56 ali 58. Več pa nimajo praktično nikoli. No, pa niso nič zaslužili.
Bil pred kratkim v Intersportu v Grosupljem pa je bilo dost majc pa kratkih hlač in trenerk v 3XL velikosti, sem kar dost nabral.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Tekstil v centru, zraven uršulinske cerkve (če je še)

drugače pa celovec in c&a XXXL oddelek
grin1.gif

XXXL oddelka ze nekaj casa ni vec v C&A v Celovcu... Imajo sedaj kar po celi stacuni med ostalo robo tudi vecje cifre ... V nasih C&A pa ne duha ne sluha o kaksnem XXXL oddelku ... Sicer imajo napisano... ampak je samo za zenske... in tam je pretezno roba za nosecnice
smirk-1.gif