športne stave

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Se kdo tukaj malo bolj profesialno ukvarja s športnimi stavami?
Ne zanimajo me stave za 1€ iz katerih bi naredil 800. Bolj imam v mislih bolj ziher stave(če to obstaja
smile-1.gif
) za 200€ pa da magari ven dobiš 240...
Zadnje čase se povsod ponujajo tipsterji kateri računajo za kao ziher napoved... je to bolj larifari ali se splača probat? Samo če bi oni bli tolk ziher bi pomoje sami igrali za velik denar, ali se motim?
Uporabljate kakšno pametno stran s kolikor toliko pametnimi analizami... po prvem brskanju je tudi teh strani malo morje...
Že dlje časa nazaj (5 let) sem spremljal stran superdobitak, kjer je en majster napovedal 90% pravilno(od oka) ampak se je potem odločil da ne bo več aktiven na forumu...
Prebral sem temo o možakarju, ki je hotel v ta namen odpreti s.p, ampak ni bilo nobene pametne informacije kako se lotiti "posla"...
frown-1.gif


Kakršni koli pametni nasveti, ideje, bode prišle prav
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Hebo te bok kaj sprašuješ
smile-1.gif
Vredno pa je poskusit, zakaj pa ne. Ne boš pa obogatel od tega!
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Ta vikend so sami čudni rezultati...
Je bila ta vikend ena najava iz ene slovenske lige. Ne vem, če je to naklučje, realno stanje ali naštimancija.
grims-1.gif


Obstaja pa nekaj strani kjer pošlješ sms in za 2 € dobiš 3 pare. Niso 100%, nekaj se pa zadane.
Potem pa imaš še "dojave"
smile-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Citat:
Uporabnik marjan pravi:
Se kdo tukaj malo bolj profesialno ukvarja s športnimi stavami?
Ne zanimajo me stave za 1€ iz katerih bi naredil 800. Bolj imam v mislih bolj ziher stave(če to obstaja
smile-1.gif
) za 200€ pa da magari ven dobiš 240...
Zadnje čase se povsod ponujajo tipsterji kateri računajo za kao ziher napoved... je to bolj larifari ali se splača probat? Samo če bi oni bli tolk ziher bi pomoje sami igrali za velik denar, ali se motim?
Uporabljate kakšno pametno stran s kolikor toliko pametnimi analizami... po prvem brskanju je tudi teh strani malo morje...
Že dlje časa nazaj (5 let) sem spremljal stran superdobitak, kjer je en majster napovedal 90% pravilno(od oka) ampak se je potem odločil da ne bo več aktiven na forumu...
Prebral sem temo o možakarju, ki je hotel v ta namen odpreti s.p, ampak ni bilo nobene pametne informacije kako se lotiti "posla"...
frown-1.gif


Kakršni koli pametni nasveti, ideje, bode prišle prav
smile-1.gif

jaz sem jih kar nekaj spremljal na fb, vsi veliko govorijo, jim pa očitam marsikaj ... večina jih sploh ne vodi evidence in s tega vidika ne moreš vedet koliko % imajo uspešnost. takim jaz ne zaupam ...

komurkoli si pripravljen plačat za tipe ... more imet nad 75 % uspešnost v nekem daljšem časovnem obdobju.

fora je pač v tem ... pri nas jim daš tudi že od 10-20 na mesec ... majstri v tujini ki se grejo biznis zares kasirajo tudi po 50 na dan, to pa pomeni da moreš imet dosti večji bankroll

stavlanje na 15 parov po 1-2 € pa upanje da bos zadel pa je delanje butla iz samega sebe
smile-1.gif


jaz osebno zanesljivega slovenca (še) nisem našel
wink-1.gif


p.s. to si vse tipsterji ... ne pa čarovniki ki kao prodajajo dojave
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Jah to moraš biti človek za to, osebno sem poznal enega ki je skoraj vse stave zadel, potem ko je bilo svetovno je dal 20.000eur na argentino, ko je zgubil so se začele psihične težave , no stav ne igra več pa redno obiskuje psihologa
tongue-1.gif
Ampak ni igral za velike denarje tako po 1-2 eur je vplačeval pa 50-100 je zadeval. Proti koncu je začel igrati neke 5 ruske nogometne lige in podobno.

Je pa res nonstop gledal TTX pa rezultate, ko en psihopat, smo bli na rojstnem dnevu recimo, mi smo žural on je pa pred TVjem sedel pa gledal TTx..... hehe
 

slo91

Pripravnik
26. jul 2007
435
2
18
Ljubljana
Šport je velik biznis ali kako pravijo
smile-1.gif


Vsi ti bodo povedali da so najbolj ziher t.i. single stave, torej stave kjer se napove zgolj 1 dogodek, s tem da je najbolje če je kvota vsaj 2.

Glede dobrih tipsterjev jih je zelo, zelo težko najti, vendar pa ko ga enkrat najdeš si "zmagal"
smile-1.gif


Sam sem že večkrat slišal za nekoga, ki pošilja pare za nhl, mlb (več lahko na privat), je pa zadeva takšna da se rabi banko, ki je vsaj 1000 eur, drugače praktično ni smisla igrati. Če v 1 mesecu narediš 15% donos je to 150 eur plusa, če je banka le 100 eur pa dobiš 15 eur, kar res ni vredno tvojega časa.

Glede tipsterjev, ki so se razmnožili predvsem prek FB pa sem precej skeptičen.

Sam sem mnenja, da se da s stavami delati precej velik profit tudi v primeru, da športa ne spremljaš, le prave "tipsterje" moraš imeti.
 

slo91

Pripravnik
26. jul 2007
435
2
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
Citat:
Uporabnik marjan pravi:
Se kdo tukaj malo bolj profesialno ukvarja s športnimi stavami?
Ne zanimajo me stave za 1€ iz katerih bi naredil 800. Bolj imam v mislih bolj ziher stave(če to obstaja
smile-1.gif
) za 200€ pa da magari ven dobiš 240...
Zadnje čase se povsod ponujajo tipsterji kateri računajo za kao ziher napoved... je to bolj larifari ali se splača probat? Samo če bi oni bli tolk ziher bi pomoje sami igrali za velik denar, ali se motim?
Uporabljate kakšno pametno stran s kolikor toliko pametnimi analizami... po prvem brskanju je tudi teh strani malo morje...
Že dlje časa nazaj (5 let) sem spremljal stran superdobitak, kjer je en majster napovedal 90% pravilno(od oka) ampak se je potem odločil da ne bo več aktiven na forumu...
Prebral sem temo o možakarju, ki je hotel v ta namen odpreti s.p, ampak ni bilo nobene pametne informacije kako se lotiti "posla"...
frown-1.gif


Kakršni koli pametni nasveti, ideje, bode prišle prav
smile-1.gif



komurkoli si pripravljen plačat za tipe ... more imet nad 75 % uspešnost v nekem daljšem časovnem obdobju.

dovolj je tudi 50%, če so le povprečne odigrane kvote malo nad 2,00
grims-1.gif
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Problem je v tem da nimam pojma o športu
smile-1.gif


@aviator: ravno to mi je totalno mimo... 1€ pa 15 različnih napovedi in mogoče se vserje...
@doctorz: ta tvoj znanec je verjetno spremljal tekme in znal predvidevati vsaj približno kakšen bo rezultat, jaz pa nimam pojma niti kater igralec igra v katerem klubu
smile-1.gif

@slo91: točno to imam v mislih! lahko kaj več na ZS...
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.766
261
83
Največja slovenska vas
KSZ

Pomoje brez insaiderskih informacij težko igraš na velike dobitke, z velikimi vložki. Sploh to za lige petice, ravno danes bral, da je prvih pet moštev italijanske lige v tem krogu ostalo brez zmage... k bi lahko reku, da bodo "zicer"...

Drugače je v ligah balkana in vzhodne evrope, kjer ljudje, ki so pri koritu lahko živijo odlično od tega...

Večina teh, ki ti dajejo "tipe" so majhne ribe, ki služijo na naivnosti...
 

aviator

Fizikalc
20. avg 2007
6.200
0
36
Kransterdam
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Jah to moraš biti človek za to, osebno sem poznal enega ki je skoraj vse stave zadel, potem ko je bilo svetovno je dal 20.000eur na argentino, ko je zgubil so se začele psihične težave , no stav ne igra več pa redno obiskuje psihologa
tongue-1.gif
Ampak ni igral za velike denarje tako po 1-2 eur je vplačeval pa 50-100 je zadeval. Proti koncu je začel igrati neke 5 ruske nogometne lige in podobno.

Je pa res nonstop gledal TTX pa rezultate, ko en psihopat, smo bli na rojstnem dnevu recimo, mi smo žural on je pa pred TVjem sedel pa gledal TTx..... hehe

bedak je
igral je za 1-2 eura, potem pa kar dal na argentino 20.000, skor ne vrjamem
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.766
261
83
Največja slovenska vas
Jah no...nebi rekel... 4 od 9 remi... Dvomim, da bi jih lahko napovedal pred tem krogom... Predvsem Juve doma s Sieno =S

GENOA - LAZIO 3:2 (2:0)

ROMA - INTER 4:0 (2:0)

PALERMO - ATALANTA 2:1 (1:0)

LECCE - BOLOGNA 0:0

NOVARA - CAGLIARI 0:0

MILAN - NAPOLI 0:0

CHIEVO - PARMA 1:2 (0:0)

JUVENTUS - SIENA 0:0

FIORENTINA - UDINESE 3:2 (1:1)
 

limetka

Pripravnik
26. jul 2007
597
0
16
Citat:
Uporabnik marjan pravi:
Se kdo tukaj malo bolj profesialno ukvarja s športnimi stavami?
Ne zanimajo me stave za 1€ iz katerih bi naredil 800. Bolj imam v mislih bolj ziher stave(če to obstaja
smile-1.gif
) za 200€ pa da magari ven dobiš 240...
Zadnje čase se povsod ponujajo tipsterji kateri računajo za kao ziher napoved... je to bolj larifari ali se splača probat? Samo če bi oni bli tolk ziher bi pomoje sami igrali za velik denar, ali se motim?
Uporabljate kakšno pametno stran s kolikor toliko pametnimi analizami... po prvem brskanju je tudi teh strani malo morje...
Že dlje časa nazaj (5 let) sem spremljal stran superdobitak, kjer je en majster napovedal 90% pravilno(od oka) ampak se je potem odločil da ne bo več aktiven na forumu...
Prebral sem temo o možakarju, ki je hotel v ta namen odpreti s.p, ampak ni bilo nobene pametne informacije kako se lotiti "posla"...
frown-1.gif


Kakršni koli pametni nasveti, ideje, bode prišle prav
smile-1.gif

Najbrž govoriš o Phantomu.
He is back!
smile-1.gif


O fb mojstrih pa škoda besed.
rolleyes-1.gif
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Točno! Phantom je bil
wink-1.gif

FB niti nimam, razne oglase "tipsterjev" sem videl na 24ur.com pri komentarjih.. :S
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Jah no...nebi rekel... 4 od 9 remi... Dvomim, da bi jih lahko napovedal pred tem krogom... Predvsem Juve doma s Sieno =S

GENOA - LAZIO 3:2 (2:0)

ROMA - INTER 4:0 (2:0)

PALERMO - ATALANTA 2:1 (1:0)

LECCE - BOLOGNA 0:0

NOVARA - CAGLIARI 0:0

MILAN - NAPOLI 0:0

CHIEVO - PARMA 1:2 (0:0)

JUVENTUS - SIENA 0:0

FIORENTINA - UDINESE 3:2 (1:1)

Evo, moje napovedi so bile:

Genoa - Lazio X
Roma - Inter X
Palermo - Atalanta 1
Lecce - Bologna X
Novarra - Cagliari X
Milan - Napoli X
Chievo - Parma 1
Juventus - Siena 1
Fiorentina - Udinese X

Pravilnih napovedi 4.
Zgrešenih napovedi 5.

Kako naj človek potem kaj zasluži?
rolleyes-1.gif

Čeprav v tem primeru veliko X-ov, ki prinašajo visoke kvote, ob igranju sistema prinesejo kak €.

Maksimum, kar mi je enkrat uspelo, je 6 X-ov v Pokalu UEFA pri Športni loteriji. Takrat sem še presegel mejo za davek, izkupiček pa slabih 40k SIT. Ampak to se zgodi res redko.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik aviator pravi:
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Jah to moraš biti človek za to, osebno sem poznal enega ki je skoraj vse stave zadel, potem ko je bilo svetovno je dal 20.000eur na argentino, ko je zgubil so se začele psihične težave , no stav ne igra več pa redno obiskuje psihologa
tongue-1.gif
Ampak ni igral za velike denarje tako po 1-2 eur je vplačeval pa 50-100 je zadeval. Proti koncu je začel igrati neke 5 ruske nogometne lige in podobno.

Je pa res nonstop gledal TTX pa rezultate, ko en psihopat, smo bli na rojstnem dnevu recimo, mi smo žural on je pa pred TVjem sedel pa gledal TTx..... hehe

bedak je
igral je za 1-2 eura, potem pa kar dal na argentino 20.000, skor ne vrjamem

Zato pa je zdaj na tabletah
tongue-1.gif
Res ko je bilo svetovno je stavil da bo argentina prvak.
 

pipo

Majstr
19. mar 2008
864
327
63
če bi rad igral na ziher stavo, potem ti je edino upanje da najdeš safe bet
smile-1.gif
vse ostalo je ugibanje

safe bet je možen, saj različne stavnice postavijo različne kvote za nek dogodek. V kolikor se po sreči kvote postavijo tako, da lahko staviš npr. (fuzbal) na vse tri možne izzide neko vsoto, pod črto ostane dobiček.

Seveda moraš biti prijavljen v več stavnicah, pa hiter bit, ker stavnice korigirajo kvote . V pomoč so ti kakšne strani, katere iščejo safe bet . Tako nekje teorija, koliko uspeha pa je dejansko v tem, pa
grin1.gif


Če se že misliš poizkušat v stavah, odmisli vse klasične stavnice in se loti stavne borze Betfair in se drži live stav.

Mogoče ti bo prvi trenutek malo nerazumljiva, ti bo pa hitro postalo jasno. Lahko pa tudi staviš čisto klasično kot na navadni stavnici.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.766
261
83
Največja slovenska vas
Ja, sam te "safe bet" se kvote med seboj razlikujejo tok minimalno, da so pri vsotah o katerih mi govorimo (200-1000€) dobički tko mizerni,da se ne splača uklopt kompa...

off: @marjan, že našel službo? Kako kaj poslovna ideja?