Katero softshell/windstopper jakno?

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.556
34
48
41
Ljubljana
Kupujem softshell jakno. Budget je DO 100 eur (raje manj kot več). Pomembni faktorji so, da je črna, da ima kapuco (lahko snemljivo) ter da je zadeva čim bolj kvalitetna za ta denar.
Lahko je toplejša (torej znotraj podložena).

Icepeak je za kaj?

Hvala za pomoč
wink-1.gif
 

bimbim

Pripravnik
26. avg 2011
87
0
6
Kilimanjaro v Hervisu je relativno budget zadeva s solidno kakovostjo. Sama imam tako jažno cca 4 leta in je BP.
Sicer ne vem, zakaj točno rabiš, vendar če se ti ne mudi, so tudi (sliši se smešno, pa vendar:)) hoferjevi ali pa lidlovi softsheli kar solidni.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.556
34
48
41
Ljubljana
predvsem za treninge na ledu... drugače pa za v sluzbo, po mestu, itd (torej nič drugega športanja/hribolazenja/kolesarjenja/itd.. razen v ledeni dvorani).
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.343
383
83
Citat:
Uporabnik bimbim pravi:
Kilimanjaro v Hervisu je relativno budget zadeva s solidno kakovostjo. Sama imam tako jažno cca 4 leta in je BP.
Sicer ne vem, zakaj točno rabiš, vendar če se ti ne mudi, so tudi (sliši se smešno, pa vendar:)) hoferjevi ali pa lidlovi softsheli kar solidni.

Ni smešno, materiali so solidni. Problem so kroji, ki na normalnih postavah izgledajo kot vreča za krompir. Vsaj meni se pri 183cm / 82kg zdi tako. Sem že večkrat preveril tekaške jakne, softshelle ipd. in so vsi žal narejeni za širše postave. Sploh, ker so meni všeč telirane zadeve, pri funkcionalnih oblačilih je to itak mus. Enako velja za večino ostale cheap robe (Spar&co), materiali verjetno ok, kroji pa
bonk.gif


Sem dolgo iskal enako in obupal, nazadnje vzel Adidasa iz Gore Windstopperja, ker sem ga dobil za res ugodno ceno.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
icepeak za 90€ v tomassportu je od včeraj ratal pretanek:)

evo včeraj me je v njem res prvič letos zeblo. za danes sem rajš nekaj debelejšega oblekel.
sem pa včeraj pešačil po ravnini 20min v icepeaku in kr hitre hoje pa je bilo ravno prav. ni zeblo in nisem švical.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.556
34
48
41
Ljubljana
Curling
wink-1.gif
Se miga, a vseeno ne toliko.
Vem da ni mrzlo, a vse ostale "bunde/jakne" ki jih premorem ali niso športne ali pa so preveč tople...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Sicer ni 100€ ampak jaz prisegam na svoj Bognerjev windstoper, linija FIRE+ICE, podložen s flisom. Sicer pa vseeno ni za sedanji letni čas
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

dentex

Guru
20. sep 2007
2.673
579
113
Sergio????

Sej veš kaj smo mi kupil mal poglej, drgač pa kako te lohk zebe??? Matr men je zmeri vroče sploh k moram sweeepat
wink-1.gif


LP D
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.556
34
48
41
Ljubljana
Hehe, pa sej ne da me zebe, res je, še vroče rata, k sweepaš
smile-1.gif


Sam zdej sm ostal edini barvno neusklajen od moje ekipe, pa je čas, da še to popedenam
smile-1.gif


drgač pa ne vem kaj ste kupli
frown-1.gif
Nisem nikoli prov natačno gledal :D
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Nekdo je rekel da je Craft dober, dokler ne probaš UA,.... sedaj pa nekaj smučanjih, lahko samo potrdim,..UA je veliko boljsi
smile-1.gif
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
163
63
Citat:
Uporabnik gas pravi:
Nekdo je rekel da je Craft dober, dokler ne probaš UA,.... sedaj pa nekaj smučanjih, lahko samo potrdim,..UA je veliko boljsi
smile-1.gif

itak
aplauz.gif

res škoda da imamo tako slabo izbiro za UA