Kaj se dogaja s CIGARETI???

pimp

Pripravnik
30. jun 2011
761
0
16
48
Obišči stran
Torej zakaj ko prižgem čik se na papirčku začnejo delati rjave pikice?
Zakaj mi čik ugasne če ga takoj ne skadim do konca?
Prej sem kadil West ONE in sem prav zaradi tega preklopil na Winston WHITE, zadaj pa opažam že tudi isto pri slednjih!?
13.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
V vse čike so dodali "tehnologijo" samodejnega ugašanja čikov (razdeljeno na četrtine, se mi zdi), če bi recimo slučajno zaspal z njim v roki.

Se ne hecam.
smirk-1.gif


Pa tudi nimam problemov s tem.
cheer.gif
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Nisem kadilec, ampak kolikor vem, neka EU direktiva zahteva, da cigaret sam ugasne, če ga aktivno ne kadiš. Menda zaradi preprečevanja požarov.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.835
3.858
113
To se tudi meni dogaja zadnje čase, samo da z alkoholom. Sem od vedno pil laško, ampak pred pol leta so po popiti gajbi pira prišle bele miši! Potem sem začel pit union in je bilo nekaj časa boljše, no sedaj pa spet isto, spijem gajbo pira pridejo bele miši!
rolleyes-1.gif


To je zihr kakšna zarota megakorporacij ali pa posledica chemtrailov!
confused-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Sicer pa že tako kadiš prazen luft (West One
hysterical-1.gif
), kako si sploh pogruntal, da nekaj ne štima?
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.790
73
48
Nov zakon... papirčki so zdaj narejeni iz takega materiala, da samodejno ugasnejo, če ne vlečeš. Preveč je bilo primerov odvrženih čikov, ki so tleli in povzročili požar, ali pa je nekdo zaspal s čikom v roki. Zdaj če ne vlečeš, ugasne.
 

tincelj

Pripravnik
1. okt 2008
430
0
16
obalca
to sem tudi jaz opazila pri Muratti cigaretih. pa sem mislila, da se je poslabšala kvaliteta, ali pa da jaz ne znam več kadit, od kar ne kadim več toliko (ena škatla na dva tedna).