Kolesarske ture

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Da vidmo kakšnih tur se kaj lotevate
wink-1.gif


Ravno kar sem se primajal iz Jezerskega tam od bivšega mejnega prehoda (1218 m.n.v.), skupaj dobrih 100km.
To je sicer skupaj mojih slabih 300km letos sploh ker sem prešaltal iz gorskega na fitnes.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Hudo si tole naredil!!!
zmaga.gif

Thnx!

Pogrešam pa še čas vožnje pri vsaki turi pa download "gps" fajla, da si lahko naložimo na svoje "garmine"
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Hudo si tole naredil!!!
zmaga.gif

Thnx!

Pogrešam pa še čas vožnje pri vsaki turi pa download "gps" fajla, da si lahko naložimo na svoje "garmine"
grin1.gif

Hvala ti.

Časi vožnje tudi niso tako relevantni, ker sem se ustavljal, slikal, užival. Vse je odvisno od kilometrov in višincev. Pa seveda od vozne podlage.

GPS tracker mam pa namen kupiti. Zaenkrat si pomagam s telefonom in navadnimi zemljevidi.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Sej tut jst bi tko izletniško užival v vožnji. Je pa fajn, da vem al morem ob 4 zjutraj vstat, al grem lahko po kosilu:)
 

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Z lahkoto lahko greš po kosilu. Vožnje je blo na najdaljših turah max. 4 ure. Treba pa je še prit do izhodišča.
smile-1.gif


Z veseljem podam še več informacij za kakšno konkretno ogledano turo. Letos mam že dve narejene, v planu pa jih je še osem.
 

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
Citat:
Uporabnik Keki pravi:
Najrajši kaj takega kot danes: prečenjej iz Bohinjske bistrice v Tolmin .
cheer.gif

men gre to na falus .. je treba obvezno rinit tja, kamor je najmanj treba! Me spominja na naše skrajno sebične bajkerje, ki se morajo glih tam vozit, kjer je prepovedano-TNP recimo .. in to tolk časa, da folk znori in se sedaj ne bo smel nihče nikjer voziti izven urejenih cest. Zaradi takih kretenov potem plačamo vsi...uh me kuha...:/

p.s.

Sorry Keki. MORAL SEM
smile-1.gif
))))

Da ostanem na topicu, gonim tri različna kolesa, https://lh3.googleusercontent.com/-wQNYrgFWExA/Tb17o2zaPuI/AAAAAAAAJi0/iArv-zXFV5E/s800/TD_fail.JPG . NeBomVecPoziral.Press.
 
Nazadnje urejeno:

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Res lepa tura... Sicer nisem ljubitelj klancev, a za to bi se splačalo potrpeti...
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
164
63
Citat:
Uporabnik man007 pravi:
Res je blo super...kljub klancem
smile-1.gif

na sella rondi imaš bolj easy klance..
wink-1.gif

bolj konkretne imaš pa naokoli.. falzarego, giau, fedaia, san pelegrino,....noro lepo je v tistih koncih
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Jutri zjutraj grem iz Tržiča do Čateža... prižgan bo Sports Tracker...