Presenečenje ljubljeni osebi

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Pravkar smo se s sodelavci pogovarjal o raznih presenečenjih, ki so jih pripravili za svoje boljše polovice. Moram rečt, da sem bila izredno presenečena nad izvirnostjo fantov in tudi deklet.

Me pa zanima kako zgleda pri vas. Dostikrat pripravite presenečenja za ljubljeno osebo? Kar tako? Utrgana presenečenja?

Lahk povem primer, ko sta se kolega in kolegica poročila, ji je ženin pripeljal velik bel klavir na poroko (v gostilno) WTF?!?! Žensko je skor kap. Želela si ga je že od majhnega. V glavnm, zgledal je pa tko, da je bil v tisti dvorani en majhen pianino in so nevesti zavezal oči - češ da naj nekaj zaigra. Vmes pa so pripeljali klavir in nevesta se je usedla za njega - ne da bi vedla kje sedi (mislila je da je tist pianino). Ko je odigrala, je lahko pogledala. Čez cel klavir so bile vrtnice in tablica z napisom: Zate, ker si to želiš, zate ker te ljubim. Tvoj mož

Aaaaa, sam gledal smo.

Torej, imate še kako podobno zgodbo. Ni treba da je to zdej materialno povezano. Čist tko?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
vau :S

najbolj kul je ko narediš presenečenje, pa jih potem poslušaš pa tihi teden ali mesec.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
S kolegico, ki je vodja kulturnega doma pri nas, sem se dogovoril za prost termin za ogled filma, ki je meni TOP (The Big Blue), dal sem ji svoj DVD. No in sva sama s punco ( v dvorani sta bila seveda še tehnik in kolegica, ki mi je zrihtala dvorano) v prazni dvorani gledala film.
Ko sem jo peljal tja ji ni bilo nič jasno, ker je bila dvorana čisto prazna in luči ugasnjene, no ma na koncu je ful dobro izpadlo
smile-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
tebi top? to si torej seb privoščil
evil.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ma itak sem ga že "100x" gledal, ona ga pa do takrat še ni. Všeč ji je bil pa itak
smile-1.gif
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
vau :S

najbolj kul je ko narediš presenečenje, pa jih potem poslušaš pa tihi teden ali mesec.

a? Ja no, če se potrudiš, pa potem dobiš kajlo, je z babo neki narobe..
crazy1.gif
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Ja, to je res. Sam menda oceniš, če ima ženska /tip rad/a presenečenja. V bistvu je tema namenjena tistim, ki so že kaj takega počeli
smile-1.gif
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:


Me pa zanima kako zgleda pri vas.Utrgana presenečenja?

Torej, imate še kako podobno zgodbo. Ni treba da je to zdej materialno povezano. Čist tko?

Jst sem ji en lep meter kupil--tak roza. Presenečenje in šok neizmeren.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:

Lahk povem primer, ko sta se kolega in kolegica poročila, ji je ženin pripeljal velik bel klavir na poroko (v gostilno) WTF?!?! Žensko je skor kap. Želela si ga je že od majhnega. V glavnm, zgledal je pa tko, da je bil v tisti dvorani en majhen pianino in so nevesti zavezal oči - češ da naj nekaj zaigra. Vmes pa so pripeljali klavir in nevesta se je usedla za njega - ne da bi vedla kje sedi (mislila je da je tist pianino). Ko je odigrala, je lahko pogledala. Čez cel klavir so bile vrtnice in tablica z napisom: Zate, ker si to želiš, zate ker te ljubim. Tvoj mož

Aaaaa, sam gledal smo.

Torej, imate še kako podobno zgodbo. Ni treba da je to zdej materialno povezano. Čist tko?

Ko bo ločitev bo pa še hotu da mu vrne denar za klavir.... haha
hysterical-1.gif


Poznam primere ko tip kupi svoji nov audi a4, je sigurno večje presenečenje kot en jeben klavir, pa to še ne pomeni da jo ljubi. WTF ?!?

Ljubezen se meri vsak dan in povsod ne pa z nekimi darili.

LP
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Men je pa moj ljubi napisal pesmico
roza.gif

Pesmico še vedno hranim, razmišljam celo o objavi......
write.gif
 

Dr.Rugelj

Pripravnik
29. dec 2008
254
0
16
Una iz prvega posta: pleharca.

Mamca ve!

Še en nasvet čist tak zastonjski: Če babi daš vse kar ji pade na pamet boš mogu v gostilno tiščat bel klavir poln vrtnic.... Če te ma tvoja draga res rada ji ni treba v gostilno spravlat klavirja.

Hvala bogu da se občasno najde še kje kaka pripadnica potrošniškega spola ki ji pomenjo kej besede ljubim te al pa rad te mam brez da je zraven darilo v vrednosti nad 2k€. Čedalje bolj mam občutek da je Majč ki si želi samo jopco ena od bolj normalnih tuki.
 
Nazadnje urejeno:

Shai

Fizikalc
25. maj 2009
1.205
0
36
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Men je pa moj ljubi napisal pesmico
roza.gif

Pesmico še vedno hranim, razmišljam celo o objavi......
write.gif

Jaaaa, take zadeve so prva liga! ...Da se neki pač svojga spomne, pa je lahk to magari sam ena kartica, na katero napiše kuk te ma rad, pa ti jo nekje pusti...take stvari so sweet
srce-1.gif
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
?
confused-1.gif
Jeben klavir?
Klavir več košta, kot en jeben Audi
crazy1.gif

Sam sem mnenja, da, če baba ni sposobna "gor vzet" na prvi pogled malenkostnega darila, v katerega je vpetega precej truda, razmišljanja in dobre volje, ni vredna da tlači Zemljo.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
?
confused-1.gif
Jeben klavir?
Klavir več košta, kot en jeben Audi
crazy1.gif

Pametnjakovič klavir stane do 10.000 eur, raje pol toliko. Razen če je neke svetovno znane firme kupoval, kar pa dvomim.

Itak sem pa to dal za primerjavo, saj vsi vemo kakšna darila kupujejo bogatuni...

LP
 
Nazadnje urejeno: