Chevrolet!

Car

POSTman
4. avg 2007
8.312
1.180
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Kmalu bom potreboval malo večji avto z večjim prostorom za prtljago. Notri naj bi spravil tudi otroški voziček...
redface-1.gif
Malo sem gledal po Avtonetu, v oči mi je padel tale Chevrolet Tacuma ! Cena se mi zdi ugodna, same znamke pa ne poznam preveč dobro! Izgleda pa mi dobra cena , upam, da tudi v razmerju med kvaliteto in ceno.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Starša sta imela Nexio, Nubiro II in zdaj Lacetti-ja. Z nobenim ni bilo problemov, uradni servisi niso predragi, tako da tudi kot naslednji avto nameravata kupit Cruza.

Kvaliteta materialov v Nubiri je bila precej boljša kot sedaj v Lacettiju (trdi materiali - kar se pojavlja žal tudi pri večini drugih znamk). Ampak tale Tacuma je še iz časov Nubire, tak da so materiali verjetno OK.

Če te še kaj zanima vprašaj. Po moje je to znamka za nezahtevne kupce, ki jih ne moti korejsko poreklo in potrebujejo poceni dobro opremljen avto.
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Ce ti je avto vsec, ga kupi. Saj ves ... nekateri bodo imeli take, drugi drugacne izkusnje. Najbolje je, da avto sam preizkusis in vidis, ali je OK ali ne.

LP
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.914
277
83
tam ko se terc po tori rola
Lanos je letnik 2000, 136Tkm. Do sedaj akumulator, dva zadnja izpušna lonca, zobati jermen in bencin pumpa.
Res je, Korejci so za nezahtevne voznike, ki jim ni toliko do znamke, bolj da te avto pripelje na cilj. Naslednji bo Cruze ali pa CeeD.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Kmalu bom potreboval malo večji avto z večjim prostorom za prtljago. Notri naj bi spravil tudi otroški voziček...
redface-1.gif
Malo sem gledal po Avtonetu, v oči mi je padel tale Chevrolet Tacuma ! Cena se mi zdi ugodna, same znamke pa ne poznam preveč dobro! Izgleda pa mi dobra cena , upam, da tudi v razmerju med kvaliteto in ceno.

mi smo teh avtov prodal kar dosti, kupci so bili večinoma zelo navdušeni nad avtom, ni pa za zahtevne kupce.
Ce isces ugoden avto, z dosti prostora , je avto definitivno vreden tega. Jih pa ne delajo več, pride kmalu nov enoprostors od Chevroleta.

Je pa mimogrede Zafira zelo ugodna ker se verjetno prodaja samo še to leto ...
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Kmalu bom potreboval malo večji avto z večjim prostorom za prtljago. Notri naj bi spravil tudi otroški voziček...
redface-1.gif
Malo sem gledal po Avtonetu, v oči mi je padel tale Chevrolet Tacuma ! Cena se mi zdi ugodna, same znamke pa ne poznam preveč dobro! Izgleda pa mi dobra cena , upam, da tudi v razmerju med kvaliteto in ceno.

Bivša sodelavka ga je imela in je bila čisto navdušena, samo nad porabo je jamrala ki naj bi bila 9 - 10 litrov mestne vožnje, okvar ni imela nobenih. Moraš pa pričakovati materiale in vozne lastnosti ceni avtoomobila primerne, to pa verjetno že veš.

Če rabiš poceni avto z veliko prostora, za malo denarja, je dobra izbira.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Samo toliko pazi; srednji zadnji sedež ima samo 2-točkovni statični varnostni pas... Kot vsi vzhodnjaki do pred kratkim.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Res je, Korejci so za nezahtevne voznike, ki jim ni toliko do znamke, bolj da te avto pripelje na cilj. Naslednji bo Cruze ali pa CeeD.

To ti o "ameriških" korejcih
smile-1.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Katerega si pa vzel, 1.6 bencinarja? A nisi ti prodajal hondo SUVa?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.312
1.180
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
in si šel takumo iz CRVja? wtf.
Ja, na žalost... Ampak, razlog je bil, da tako velikega avta nisem potreboval, saj mi je samo stal v garaži, zato sem se odločil kupiti "jajca" za nekaj € in sem kupil starega Hyundaja. Ker pa sem v pričakovanju veselega dogodka, pa sem bil spet prisiljen v nakup večjega avta in odločil sem se za Tacuma, ki pa mi zaenkrat odlično služi in je zelo dobro razmerje med ceno in možnostmi, ki jih nudi!!! Mi je pa vsekakor žal za CRV-jem....