Veganski izziv

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
In to si utemeljil z tistim wiki linkom?
smile-1.gif
Na katerem se kopica strokovnjakov na tem področju ne strinja s "plant neurobiology"?
Še enkrat, brez možganov, živčnega sistem... in to primerjaš z živalmi, ki jih žremo? Lej brezveze... gremo vsak po svoje naprej.
 

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
A ti si mi slab. Ni večjih hipokritov od vegičev. Če ima živo bitje ušeska, je kosmato in lepe očke pol se vam smilijo, za vse ostalo se vam j.... Večina jih je ljudomrznežev.

Najprej k psihologu in razpucat travme zaradi katerih morate igrat čistune, potem pa naprej.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.246
1.886
113
Citat:
Uporabnik wd40 pravi:
Cel spis, pa spet same bedarije. Tebi gre na [cenzura], da je model omenil, da je vegan zaradi moralnega vidika poleg drugih stvari. Kak [cenzura] moraš bit, da mu to mečeš naprej. Dejansko je večji človek od tebe in mene. Tebe pa peče, če ne se ne bi tako doživeto odzval na to.

Če bi te to res zanimalo kar se sprašuješ bi že zdavnaj poguglal. Si en navaden provokatorček.

Vegan je dejansko rahlo motena oseba, ki se dela norca iz normalnih, poleg tega pa še iz par mio let evolucije

P.S. Ostalih nebuloz nisem niti bral, sem se obesil direkt nate
P.P.S. Ne rabiš odpisovat
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če bi bog/narava/evolucija želel, da jemo "travo", bi nam naštimal tri želodce! Pika.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.