Zelo boleče rame

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Poiskat je treba vzrok, mogoče vzrok sploh ni v rami ampak se začne zadeva v hrbtenici ali pa je težava v mišičnem nesorazemerju. V veliki večini primerov je tako. Te stvari se pač dajo dosti preprosto preverit in potem rešuješ vzrok in ne posledice. Takrat se dejansko problem reši. No tko delamo pri nas.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Citat:
Uporabnik jaka6 pravi:
Poiskat je treba vzrok, mogoče vzrok sploh ni v rami ampak se začne zadeva v hrbtenici ali pa je težava v mišičnem nesorazemerju. V veliki večini primerov je tako. Te stvari se pač dajo dosti preprosto preverit in potem rešuješ vzrok in ne posledice. Takrat se dejansko problem reši. No tko delamo pri nas.

zmaga.gif


Zadeva se mi je zopet pojavila do te mere, da sem se zbujal od bolečin vsakih 15 minut. En pob me je "porihtal" v nekaj seansah. In res, problem sploh ni bil v samih ramah, ampak v vratu, nad lopatico in v prsih. 6 ogromnih mišičnih vozlov, ki sva jih lepo razbila. Že po prvi masaži sem čutil spremembe, nato je šlo pa zgolj še na boljše. Trenutno imava vzdrževalno relaksacijsko masažo enkrat na dva tedna. O bolečinah v ramah, križu, kolkih in med lopaticami ni več duha ne sluha.
zmaga.gif