Pediatrična klinika Ljubljana

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
646
26
28
Dravograd
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
Če ne drugega imaš parkirišče takoj čez cesto 20 m od vhoda v novo pediatrično sicer je 1h / uro ampak popoldne greš avto premaknit v sosednjo ulico kjer lahko ostane do jutra.
Bo šla partnerka zraven, da bom lahko potem v miru poiskal prostor, ko bo hčerka počivala v sobi.

Citat:
Uporabnik jetamp pravi:
Majstrova je v coni 1 in je dražja. tukaj imaš karto.
Parkiraj tam okoli infekcijske ali Porodnišnice za 40c. Ponoči ga komot tam pustiš.
Škoda ker nisem v ponedeljek v službi bi ti rampo na Infekcijski dvignu.

Hvala za link in nasvete.

Citat:
Uporabnik pikapoka07 pravi:
Kot je že predhodnik napisal, priporočam parkiranje v Fužinah - iz AC izvoz Fužine. Parkiraš in nato gresta na avtobus proti mestu št. 20 (če nimaš Urbane, je zelo priročna Moneta). Nimaš težav s parkiranjem, prestavljanjem, redarji.
smile-1.gif

Prenosnik je vsekakor zelo priročna zadeva!
Ne potrebuješ pa nositi kaj preveč igrač s seboj, ker imajo tam igralnico oz dopoldansko varstvo za malčke in si lahko kakšno igračo tudi za v sobo sposodiš.
Ko bosta prišla, bodo otroka preoblekli (no, dali ti bodo za preobleči) v njihove pižame, tako da za otroka ne rabiš kaj veliko stvari s seboj.
Priporočam, da se prikupiš sestram, saj so lahko zlata vredne, če si pa na bojni nogi ali je kak "zmaj", pa zna to zelo zagreniti bivanje tam.
Srečno!
Bom upošteval za sestre
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.115
6.483
113
Hm..če imaš nekoga zraven in si lahko odsoten dlje časa, potem zapelješ avto v BTC, ga parkiraš v garažni hiši (brezplačno) in potem greš bodisi s busom/taxijem do bolnice?
 

pikapoka07

Pripravnik
6. dec 2013
212
3
18
Pa čistilke so tudi ponekod fajn, na infekcijski je sploh bila ena zlata. Ko je prišla, sem lahko šla na kavo (seveda na hitro), ona je pa malo zabavala.
cool-1.gif
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
646
26
28
Dravograd
Z vašo pomočjo mislim, da bom lažje uredil poceni parkiranje.
Bom poročal, kako mi je uspelo
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
646
26
28
Dravograd
Hvala vam vsem za pomoč. Smo uspešno opravili obveznosti v pediatrični kliniki, po vaši zaslugi pa tudi uspešno poceni parkirali. Na srečo nam ni bilo potrebno ostati čez noč.

Še enkrat hvala vsem za pomoč.
 

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
Sicer pozno, ampak za drugic... ob ljubljanici cez most(nasproti porodniske) imas zastonj parkoranje, vse tja do proge in cez... med bloki in zeleznisko je tudi makadmsko parkirisce in se tudi zastonj parkira. Vse to ke 10min pes do kc...
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
646
26
28
Dravograd
Hvala. Upam, da mi ne bo potrebno več hodit v Ljubljano zaradi zdravstvenih težav, mi pa lahko za kdaj drugič prav pride ta informacija.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
646
26
28
Dravograd


Evo pa spet rabim pomoč od vas, ki poznate Ljubljano.
V četrtek 12.10. moram v Kirurški sanatorij Rožna dolina. Kako je pa tam okoli s parkiranjem?
Prosim za pomoč za ne Ljubljančane, saj ne poznam Ljubljane sploh.
Hvala.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik kapadimul pravi:


Evo pa spet rabim pomoč od vas, ki poznate Ljubljano.
V četrtek 12.10. moram v Kirurški sanatorij Rožna dolina. Kako je pa tam okoli s parkiranjem?
Prosim za pomoč za ne Ljubljančane, saj ne poznam Ljubljane sploh.
Hvala.

Do sedaj sem tam okoli še vedno dobil plac. Se mi pa zdi, da so sedaj postavili parkomate, tako da pripravi drobiž
smile-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik kapadimul pravi:


Evo pa spet rabim pomoč od vas, ki poznate Ljubljano.
V četrtek 12.10. moram v Kirurški sanatorij Rožna dolina. Kako je pa tam okoli s parkiranjem?
Prosim za pomoč za ne Ljubljančane, saj ne poznam Ljubljane sploh.
Hvala.

V razdalji do 100m ga boš gotovo dobil. Je pa vse plačljivo, mislim da 0,50€ ura.