Zobozdravnik (kje v Celju ali tujini)

janca

Zelenc'
21. mar 2013
3
0
1
Citat:
Uporabnik Pokilop pravi:
Jaz in vedno več mojih kolegov hodi v tujino k zobarju, predvsem na Hrvaško in moram reči, da so storitve njihovih (večjih klinik) celo včasih boljše, ker imajo več naprav in te ne pošiljajo naokoli, da o denarju sploh ne govorim. Pri nas so mojo mamo z njeno bogo penzijo ornk ocolal in, ko sem na Hrvaškem dobil predračun je bil za tretjino manjši!!!

Tako, da če ti ni škoda se vsesti v avto in zapeljati čez mejo (si tam v dobri urici) in prišparati dosti denarja go for it.

Tale portal http://www.najdizdravnika.si je za moje pojme najbolj pametna zadeva kar sem jih videl letos na internetu!

Vse še se vrti le zaradi denarja. A se motim. Kako je to na hrvaškem? Jaz poznam dva, ki sta bila na hrvaškem. En je zadovoljen, drug pa je rekel, nikol več.

Slišala pa sem, da hodijo na štajersko, da je dost cenej, kot drugje po Sloveniji. Bela plomba 25 EUR, zob iz porcelana pa manj kot 200.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
upam, da zobar ne bo nikol čist samoplačniški. in upam, da bo kontrola nad njimi boljša,

da pa še mal posmama.
pred letom semhodil na fizioterapije.model je delal delo vkv bosanca in delal 6 ur dnevno, imel bajto v lj, dopuste,mercedesa itd..
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Tudi v LJ imaš porcelan pod 200 z računom. Ampak ne bi šel nikol tja. Maš pa mal nad 200 pa lahko rečem, da dobiš nadpovprečno kvaliteto za karkol ti naredi. Imaš pa mal pod 400 pa tud ne bi šel nikol tja. Ajde za kamen spucat.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.318
943
113
Titograd
Torej nekako denar ni ravno merilo kvalitete..... nič novega
smile-1.gif


No, jaz imam z zobozdravniki zelo slabe izkušnje in tudi ne najboljše stanje zob. Ok, sprednja vrsta je filmska
smile-1.gif
ampak zadaj pa slabo. Je v Mariboru ali okolici kak zobozdravnik, za katerega bi eden izmed alter zobozdravnikov rekel da ga ni potrebno ravno v suhem zlatu plačat, pa bi mu vseeno nastavil svoj gepiz?

Zdaj če je koncesionar ali državni je sploh ql, pa tudi privat bom preživel...... dosti imam dela šalabajzerov po mojih zobeh.