Katero zavarovalnico za avto priporočate?

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Z ženo imava trenutno oba zavarovane avtomobile pri Adriatic-Slovenica.Njej drug mesec poteče registracija zato sva se odločila da bi sklenila družinsko avto zavarovanje,jaz imam -50%ona -25% s tem bi tudi ona pridobila -50% toda pogoj za sklenitev paketa je, da morata biti vanj vključeni vsaj dve zavarovalni polici, od katerih je ena na novo zavarovana pri Adriaticu Slovenici.
Agent nama je svetoval naj se pač žena izpiše in potem ne vem drugo leto spet zavaruje pri njih da pač drugače ne gre
bonk.gif

Glede na to da nama že njihov agent svetuje zavarovanje pri drugi zavarovalnici potem res ne vidim več razloga da bi sploh še kdo od naju ostal na AS.
Pred tremi leti sem se prepisal iz Triglava,ker je bilo na AS res ugodnejše,za isto ceno kot takrat pri Triglavu samo osnovno zavarovanje sem na AS dobil v paketu še divjad,stekla in zunanja svetlobna telesa in ogledala.
Trenutno se mi zdi še najbolj ugodna zavarovalnica Generali
sprasujem se.gif

Me pa zanimajo vaše izkušnje in predlogi.Hvala.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Moja je tudi imela AS in plačala za mali avto preko 400 eur običajno zavarovanje, malo delnega kaska, naslednje leto sem ji rekel, da naj gre h Generali, cena 305 pa še več je bilo zavarovano.

Tako da ... čimprej bek in se pozanimaj za ceno pri drugih.

Aja, AS je bila najdražja od vseh drugih.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
@avtor teme
Iz katerega dela Slovenije si? Ti lahko dam res ugodno ponudbo od Generali.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Tisto katera, ki čimmanj komplicira in hitro izplača, ko gre kaj narobe.
smile-1.gif
Dobre izkušnje imam z generali, zadnja 3 leta pa se pri triglavu, kateri pa še ni mel stroškov na moj račun.


Primer za moj avto na triglavu:

PR 04 , 92kW , letnik 2000, 160k km, aod+aop+aka E&J+aas = 356 eur


@ Pbutec, kolko bi blo pri tebi? Pa rečma, da mi daš najnižjo ceno, ki si jo pripravljen dat kakemu dobremu znancu?
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Sej to bi vsi.
Pol jim greš pa na roko kakor se le da, naslednje leto ti pa pokaže, kako je cenil to tvojo odločitev in gre drugam zaradi 4€ nižje cene ali česarkoli pač že, kljub temu da si mu ti prejšnjič privarčeval recimo 100+ € v primerjavi s konkurenco, naslednjič pa slučajno ne moreš biti tako ugoden. Nekateri. Še dobro da v bistvu velika večina ni taka
cool-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Išči ženske predstavnice, pa poskrbi da se čustveno navežejo nate.
Ženske zastopnice tudi na tak način funkcionirajo, da moškim zavarovalcem glavo mešajo.
hysterical-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
Ti bi da ti on placa da mas zavarovanje.

Sicer še nisem tak razmišljal, ampak če že vprašaš, ja :D

Zelo dobro ponudbo mi je dal Pbuetc.Do avgusta mam mir, potem pa bomo vidli
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Išči ženske predstavnice, pa poskrbi da se čustveno navežejo nate.
Ženske zastopnice tudi na tak način funkcionirajo, da moškim zavarovalcem glavo mešajo.
hysterical-1.gif

True. Drgač pa kaj bi ti govoril, saj veš kako laufa ta biznis
grin1.gif
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Nasplosno v prodaji pa naj bojo zavarovanja ali pa kruh v mercatorju.

Al pa pir v bufetu. Ce je fest kelnarca mi je vseen ce nam evro vec za mrzlega. Sam da si spocijem oci.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Zame je to večna dilema, kje zavarovati avto. Do sedaj sem vedno vzel triglav, plačujem pa itak za moje pojme čist preveč, glede na to,da je avto 96 letnik in da mam že čez 300 000km prevoženih
frown-1.gif
Sicer do sedaj nisem še ničesar koristu, ampak glede na iskušnje ki jih imajo znanci/kolegi pri izplačilih še najmanj komplicirajo pri triglavu. Sicer sam nisem imel še nobenih opravkov z njimi, sam me pa skrbi da ko se (morda nekoč) pripeljem na cenitev,da me odpikajo pa liniji najmanjšega odpora.
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Jaz sem na Triglavu, zdaj bo avto zavarovan tretje leto, vzel bom full kasko brez odbitne franšize z avto asistenco, zavarovanjem prve škode, pa še mislim da se bo našlo.
smile-1.gif
Mislim da bo to zadnje leto ko bo avto tako zavarovan. Verjetno bo spet triglav.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Če primerjam cene, potem je letos tilia tista iii bi jo priporočal. Pravo ceno dobite tudi pri alter uporabniku.
Jaz sem dal nekaj 10% manj kot prejšnja leta pri konkurenci. (kpl zavarovanje)
se grejo dumping? Ali bomo razočarani ob morebitni cenitvi?
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Če primerjam cene, potem je letos tilia tista iii bi jo priporočal. Pravo ceno dobite tudi pri alter uporabniku.
Jaz sem dal nekaj 10% manj kot prejšnja leta pri konkurenci. (kpl zavarovanje)
se grejo dumping? Ali bomo razočarani ob morebitni cenitvi?

To hočeš reči, da so svoje cene napram lanskim za enake storitve sedaj po novem letu znižali ? Potem takem bom če letos podaljšam pri njih plačal že v "osnovi" brez kakršnihkoli popustov manj. Je to res, lahko kdo potrdi ?
aplauz.gif