Oblacenje avtomobila v folijo

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
3M Di-Noc je tako dobra folija da nimaš kaj zajebat.

Saj celega avta ne bi oblačil, tiste delčke katere sem (in streho pri avtu) pa je pasulj. Tudi sprobaval sem z ostanki in kaj zajebat (kanček folije) je zelo težko.

Čista površina, primerno orodje pa taka dobra folija in gasa.
Mi lahko razkriješ, kje kupuješ folijo?
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
http://www.foliencenter24.com

Drugače pa ebay se dobi kake "kose" od privat ceneje...niti ne vem, kolk je v Slo oz. kje ampak ti so korektni in kupim tam.
cheer.gif
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Polimal bi 2 avtomobila, enega komplet drugemu samo streho in ogledala. Koga v LJ mi priporočate?

Barve: Bela biserna mat + črna streha in ogledala(mogoče carbon look) na drugem pa bela biserna mat streha in ogledala

Ceno sem za komplet avto že dobil ampak me moti da je izvajalec čisto na drugem koncu slovenije in avto rabi 4 dni, kar mi ni toliko problem kot pa to da se moram toliko voziti..

Se pravi ali kdo od vas ali vaših poznanih(preizkušenih mojstrov) to lahko uredi v lj, lahko tudi kontakt na PM.


Hvala
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik MiHa88 pravi:
Polimal bi 2 avtomobila, enega komplet drugemu samo streho in ogledala. Koga v LJ mi priporočate?

Barve: Bela biserna mat + črna streha in ogledala(mogoče carbon look) na drugem pa bela biserna mat streha in ogledala

Ceno sem za komplet avto že dobil ampak me moti da je izvajalec čisto na drugem koncu slovenije in avto rabi 4 dni, kar mi ni toliko problem kot pa to da se moram toliko voziti..

Se pravi ali kdo od vas ali vaših poznanih(preizkušenih mojstrov) to lahko uredi v lj, lahko tudi kontakt na PM.


Hvala

bela biserna MAT? kako pa to zgleda?

lp
 

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
avto: mini cooper jcw, rooster red barva z crnima crtama,potrebno bi bilo oblect prednjo havbo,ker je odbita oz stolcena od kamenckov in barvanje odpade. kam na dolenjskem ali okolica lj mi priporocate.? thnx
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Če boš obtolčeno havbo oblekel v folijo, bo to še grše kot sedaj, ko je samo obtolčena. Folija take vdolbinico in podobno samo še poudari in na koncu zadeva izpade cheap in grdo.

Če hočeš met lepo havbo, naj jo najprej obdela ličar (kita in barva), šele potem jo prelimaj s folijo.
wink-1.gif
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
Če boš obtolčeno havbo oblekel v folijo, bo to še grše kot sedaj, ko je samo obtolčena. Folija take vdolbinico in podobno samo še poudari in na koncu zadeva izpade cheap in grdo.

Če hočeš met lepo havbo, naj jo najprej obdela ličar (kita in barva), šele potem jo prelimaj s folijo.
wink-1.gif


...te tak nima smisla da se z folijo čez lepi,če lahko ličar prej vse tip-top zrihta in pobarva...
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Citat:
Uporabnik Technics111 pravi:
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
Če boš obtolčeno havbo oblekel v folijo, bo to še grše kot sedaj, ko je samo obtolčena. Folija take vdolbinico in podobno samo še poudari in na koncu zadeva izpade cheap in grdo.

Če hočeš met lepo havbo, naj jo najprej obdela ličar (kita in barva), šele potem jo prelimaj s folijo.
wink-1.gif


...te tak nima smisla da se z folijo čez lepi,če lahko ličar prej vse tip-top zrihta in pobarva...
grims-1.gif
Ima... ko boš čez kako leto folijo vzel dol, bo spodaj nepoškodovana havba... v nasprotnem primeru bo takrat spet obtolčena od kamničkov...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
pa vrjetno bo temnejša(drug odtenek), kot vse ostalo, ker ne bo zbledela od vremenskih vplivov?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Vse ostalo spoliraš in bo enako... nisem pa še videl avta, da bi bil po parih letih ves obledet od vremena... pustimo sedaj Y45 in podobne...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
tut moj prejšnji je bil še vedno črn, dokler nisem menjal pokrovčka za tank;) Pol se je pa lepo vidlo, da ni črna več črna;)
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
To je čisto res. Zato se pa ne splača oblačit avta v folijo razen, če imaš to v raklamne namene, recimo polepitev kombija ali česa podobnega z reklamnimi napisi.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.521
267
113
malo off, ampak me zanima koliko se nas tukaj ukvarja s tem poslom?

Vidim bandit pa malecky, a je še kdo?
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ne...jaz se ne...samo zase sem par kosov oblekel s 3M folijo pa sem malo guglal.

Zdaj pa jih je kar veliko sklepam...

PS. Kako oz. kdaj se pa obreže folijo če se naredi tako črno ustnico (pod spodnjo masko hladilnika črno folijo)