Temnenje stekel - POZOR

I

Izbrisan uporabnik 3287

Samo ne Llumark. to ti je [censored] na kvadrat. Nesposobnež, ki ne želi upoštevati reklamacij. Ko sem jaz pripeljal avto k njemu (par let nazaj, ko je enkrat tedensko hodil v Cosmos Lj), je prišel en tip z reklamacijo. Llumark (igor ?) mu je nekaj začel tra la la, tip pa mu je spustil dve okrog ušes. Ta igor in njegova žena sta se usrala od strahu, ker je model rekel, da pride nazaj. V glavnem moj avto je končal tri ure kasneje. In takoj sem imel reklamacijo (takoj jo je popravil).

lp
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
hahahaha
smile-1.gif


Bleki res zakon!!
smile-1.gif
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Jaz sem pri LLumarku temnil že dva avta in do sedaj je bilo vse ok, zadovoljen. Bilo je pred leti, ko je bil še star zakon.
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
A so mogoče take folije da ne zatemni stekla oziroma ,da se z zunanje strani ne vidi noter ,z notranje pa ven pa brez težav (da ni zatemnjeno skoraj nič).....naprimer kot ogledalo samo da bi se s kontra strani vidlo ven....bi se dalo lahko to tudi na prednje stranske šipe?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik kazamurnik pravi:
A so mogoče take folije da ne zatemni stekla oziroma ,da se z zunanje strani ne vidi noter ,z notranje pa ven pa brez težav (da ni zatemnjeno skoraj nič).....naprimer kot ogledalo samo da bi se s kontra strani vidlo ven....bi se dalo lahko to tudi na prednje stranske šipe?
Ja, srebrne folije. Dobit se jih še da, samo homologirat jih pa niti pod razno ne moreš. So pa super zadeva!
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Zanimivo....če bi se dalo homologirat pol bi jih dal...ma tako pa rajši ne.

In zakaj so prepovedane...s kakim razlogom al kar tako?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
po moje zato ker škifi skozi njih ne vidijo v avto. Verjetno pa bo kdo rekel, ker se lahko komu bleščijo, pa čeprav se ne bleščijo nič bolj kot kak lepo spucan svetlo srebrn avto...
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Poskusi gledati sonce v spucanem srebrnem avtu in pa v ogledalu. Pa povej če je enako moteče.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik smt pravi:
Samo ne Llumark. to ti je [censored] na kvadrat. Nesposobnež, ki ne želi upoštevati reklamacij. Ko sem jaz pripeljal avto k njemu (par let nazaj, ko je enkrat tedensko hodil v Cosmos Lj), je prišel en tip z reklamacijo. Llumark (igor ?) mu je nekaj začel tra la la, tip pa mu je spustil dve okrog ušes. Ta igor in njegova žena sta se usrala od strahu, ker je model rekel, da pride nazaj. V glavnem moj avto je končal tri ure kasneje. In takoj sem imel reklamacijo (takoj jo je popravil).

PS:. Je pa res da je tip malo prepotenten in ni preveč prijeten. Čez njegovo delo pa nimam pripomb.
lp

Neumnost, tri svoje avtomobile + 2 doma smo temnili pri Igorju doma in nobenih reklamacij. Konec koncev če logično pomisliš kakšna reklamacija pa je sploh lahko? Tukaj moraš vedet nekaj stvari, ob pravem letnem času moraš dat temnit (mislim da je zelo pomembna vlaga) in toliko časa kot ti reče ne smeš odpirat oken. Druga pa nevem kakšne reklamacije bi lahko bile kot pa da se ti začne vmes zrak nabirat med steklom in folijo ali pa da se ti začne "rolat"?
 
Nazadnje urejeno:

GFors

Pripravnik
12. okt 2007
406
0
16
Obišči stran
LLumark je šalabajzer, njegove folije so kar ene noname mađarske. Meni so se začele odlimavat in luščit. Sicer šele po 5 letih. Očitno dobro ve, zakaj daje garancijo le tri leta med tem ko ostali, ki lepijo Foliatec folije, dajo 7 let. Poleg tega, mi je poškodoval nekatere plastike v avtu in šipe imajo "rob" (torej folija ni do konca šipe, kar se vidi ko jo imaš odprto). Pa na sovoznikovem oknu je smet. In ko sem šel reklamirat, je bil aroganten in me prepričeval, da tudi če zamenja, bo pa kakšna druga smet, ker temu se pač ni možno ognit. Žal nisem tak tip, da koga zaradi tega prtegnu,zato imam še vedno smet v šipi
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

llumark pač nima pojma. lahko pogledam, če imam kako slikico od avtomobilov, katere je on polimal. poraz.
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
Ima mogoče kdo vlogo za posamično odobritev predelanega vozila (za spremembe oz. predelave na vozilih kot je zamenjava platišč/pnevmatik, vzmeti, zatemnitev stekel s folijo, vgradnja vlečne naprave, spojlerjev, zamenjava svetlobnih teles (žarometov, zadnjih luči), ...)

Rabil bi za AMZS.
 

emirATes

Pripravnik
9. apr 2012
159
7
18
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
Ima mogoče kdo vlogo za posamično odobritev predelanega vozila (za spremembe oz. predelave na vozilih kot je zamenjava platišč/pnevmatik, vzmeti, zatemnitev stekel s folijo, vgradnja vlečne naprave, spojlerjev, zamenjava svetlobnih teles (žarometov, zadnjih luči), ...)

Rabil bi za AMZS.

obrazec dobiš na lpp.si, pa si oglej, kaj boš moral "predelat"->http://www.lpp.si/sites/default/files/lpp_si/stran/datoteke/vloga_za_predelano_vozilo.pdf
 

Priponke

  • 2398800-vloga_za_predelano_vozilo.pdf
    155,9 KB · Ogledi: 380

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Najlepša hvala za link.

Pa je to dejansko obstojno na oknu, ali se bo že v parih mesecih začelo kaj mehurčkati, odlepavati....?

Približno koliko pa stane m2?