TomTom novi zemljevidi 9.20

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
A nima sedaj TomTom nekega online programa za posodabljat karte in ne več Tomtom Home?

Sta delala preko Internet Explorer ali sta probala tudi preko Chrome ali firefox?
Namreč veliko jih je imelo probleme z IE v drugih brskalnikih je pa delalo BP.

p.s.
Do te napake baje pride tudi, če na SD ali napravi ni dovolj prostora za prenos kart.
Kakšna je velikost kart, ki sta jih probala prenest in kako velika je SD kartica?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.310
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Zemljevidi za TomTom se vedno pododabljajo preko njihovega programa Tomtom Home. Nič ne gre preko brskalnika ampak vse direktno preko tega programa - podobno kot je medinav toolbox. Brskalnik torej tu nima veze. Kartica je dovolj velika, veš da sem osnove najprej preveril
smile-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.310
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
My tomtom app?
confused-1.gif

Tomtom ima 2 aplikaciji in sicer MyDrive in Tomtom HOME. Za posodobitev Carminat sistemov (built in) je edino Tomtom HOME. On ima Carminat Tomtom LIVE v. 9844 zato lahko posodablja samo preko TT Home programa.

Kar se tiče vgradnih Tomtom sistemov je MyDrive za sledeče modele:

Blue&Me TomTom 2 series
Blue&Me TomTom 2 LIVE & Blue&Me TomTom 2
Sony XNV series
Sony XNV-660BT, Sony XNV-770BT, Sony XNV-L66BT & Sony XNV-L77BT
TomTom Connect

Tomtom HOME pa za te:

Carminat series
Carminat TomTom, Carminat TomTom LIVE & Carminat Z.E LIVE
Blue&Me TomTom
ECLIPSE series
ECLIPSE (AVN2210p), ECLIPSE II (AVN4430), ECLIPSE II (AVN4400) & ECLIPSE II (AVN4429)
Lexus CT MoveOn Navi
Mazda Navigation
Mazda Navigation (NVA-SD8110)(LIVE) & Mazda Navigation System NB1
Toyota Aygo Connect Multimedia
TomTom TOYOTA series
TOYOTA TNS 410, TOYOTA TNS 400 & TomTom TOYOTA (PND Audio)
TomTom GO I90
TomTom DAIHATSU
Subaru - H001SSC800
UConnect 5" Radio Nav
 

krokar1

Zelenc'
8. feb 2014
10
0
1
Janch sem probal tudi na dveh drugih racunslnikih, meddrugim pri enem izmed srvisov renault.
 

krokar1

Zelenc'
8. feb 2014
10
0
1
Pozdrav, mislim da mi je ratalo finta je bila samo v tem da sem si moral dat not v racunalnik 4 mb sd kartico in to je to.Samo se upam da bo v navigaciji to delovalo. lp vsem
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sedaj je samo vprašanje ali je res rabil 4Gb SD za prenos karte ali pa samo FAT32 zapis, ker kartice do 2Gb so v FAT medtem, ko je 4Gb v FAT32.
Javi, če ti bo naprava prepoznala 4Gb SD in če bo vse delalo.
 

krokar1

Zelenc'
8. feb 2014
10
0
1
Sd kartica v navigaciji deluje in zaenkrat me je navigacija peljala pravilno edino Boruta(slo govorjenje) sem se enkrat nalozil.Zaenkrat deluje Ok. Je pa res da govori naprimer ko pravi citiram: za 100 jardov zavijte desno.Konec citata, se pravi ne pozna metrov a je mogoce se tu kaj za poštelat. Ne vem drgac je pa vredu.
 

krokar1

Zelenc'
8. feb 2014
10
0
1
Janch živijo ja si videl si imel prav ko si rekel da naj probajm se z drugo SD kartico z večjo kapaciteto. Ja saj pravim zaenkrat dela v redu, bom pa se tisto nastavil kar si rekel. Evo zdaj na koncu bom imel pa kar dve SD kartice, namreč od tistega sem ravno malo prej naročil da mi jo pošlje potem mi je ratal pa ta prenos, ja nič jo bom pa na bolhi probal prodat ni druge. Hvala tebi in ostalim za pomoč in lep dan želim vsem.