TomTom novi zemljevidi 9.20

bste

Pripravnik
4. maj 2009
118
3
18
Podpulfrca
Nova verzija je zunaj. Kakih bistvenih sprememb tudi v tej verziji V od nas verjetno ni za pricakovat...
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18

Europe.gif


Detailed coverage:
Andorra, Austria, Belgium, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Hungary, Malta, Madeira, Monaco, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Ireland, Netherlands, the United Kingdom, Canary Islands, the Vatican City

Partial coverage:
Turkey (88%), Bulgaria (60%), Russian Federation (60%), Ukraine (44%), Cyprus (78%), Montenegro (90%), Serbia (90%)

Connecting roads:
Albania, Bosnia and Herzegovina, Macedonia, Moldavia, Belarus

Roads covered:
over million km / over million miles

Points of Interest:
million Points of Interest

IQ Routes™:
IQ Routes™ speed profiles give you the fastest route any time of day.

Delivery information:
Our TomTom software will ensure the map will succesfully be downloaded to your device. Users of other devices with limited memory may not be able to install the complete map on their device, but will be able to choose between and switch map zones.

Version: v9.20

Size: 5387.56 MB

Map data provider: TomTom
 

dodo68

Pripravnik
20. jun 2009
63
0
6
Prekmurje
Mislim, da nekaj tu ne bo držalo. Predvidevam tiskarski škrat.
Jaz sem to karto (V9.20) naložil na SD kartico 4GB. Poleg ostalega kar je še gor za Carminat TomTom.
 

krokar1

Zelenc'
8. feb 2014
10
0
1
Pozdravljeni imam en problem oziroma ce mi lahko kdo pomaga. Imam SD kartico Tom Tom live in bi rad gor naložil mape katere pa sem že naročil in so tudi plačane samo mi za noben denar noče dol downloudat oziroma da bi jih dal na kartico SD. Ima kdo s tem izkušnje,ker me res skrbi da so mi pobrali denar jaz pa sem brez map. So mape centralne Evrope in piše 9.20 samo mi jih noče naložit ker ko probavam naložit napiše z rdečim nek server error, ima kdo kaksne izkušnje s tem, ker nisem tega vešč.
LP Miro
 

krokar1

Zelenc'
8. feb 2014
10
0
1
Dado68 mislim da si tudi ti napisal da si naložil to mapo, a bi mi bil pripravljen več povedat o tem ker vidim da imaš izkušnje, lahko mi daš tel.pa bi te poklical.
 

krokar1

Zelenc'
8. feb 2014
10
0
1
Piše tako:
1. Back up your navigation device to your computer finished copying OK
2. Downloud Central and Esteren Europe the internet server had an internal error. If my be a temporary problem. Pleas try again later NO
3. Install to card reader: Not started, because of earlier failures. NO
4. Finishing installation: Not stardet, beacuse of earlier failures. NO
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@krokar1

Piše ti, da je začasna napaka na serverju, torej probaj jutri ponovit, če ti bo preneslo.

@japke

Za nove tomtome je vse pothnilo, se pa iščejo sedaj programerji iz različnih področij, da bi se vključili v to misijo " tomtom "
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Sva bila že midva na vezi preko Team Viewerja. Ima Carminat LIVE in je plačal posodobitev centalne Evrope, kar mu tudi ponudi, vendar, ko želi prenest, mu javi napako na serverju. Sva probala vse mogoče - izklopil sem tudi firewall a napako vedno znova javlja..Sem potem malo počekiral forume in sem našel, da ima kar nekaj ljudi enako napako v zadnjem obdobju, ampak zaenkrat nobene pametne rešitve. Napaka se glasi:

"The internet server had an internal error. It may be a temporary problem. Please try again later."

@krokar1 probaj ponovno naložit program Tomtom Home:
http://download.tomtom.com/sweet/application/home2latest/TomTomHOME2winlatest.exe