TomTom [Android OS]

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Itak! Moj point je bil samo to, da si prisiljen naložit celo evropo, čeprav recimo rabiš le SLO. Navigon, igo, sygic in vsi ostali imajo lepo urejen prenos držav po lastni izbiri, in ne rabiš kupovat ekstra velikih SD samo zato da lahko uporabljaš navigacijo. That's all
wink-1.gif

To je imel včasih tudi TT, potem so bili zemljevidi Plus, kjer si imel poleg države še glavne ceste dugod po Evropi, sedaj s padanjem cene pomnilnika pa ni kakšnega posebnega smisla imeti posamične države.
 

Saeed

Pripravnik
19. nov 2008
366
3
18
Kaj je razlika med vzhodno, zahodno in europa različico?
Če kupim Europa TomTOm, to zajame celotno ozemlje?
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.534
2.388
113
Kaj potem se je kdo že probal peljati par 100km npr. v avstrijo ali italijo s tem?
grims-1.gif


Ali vsi samo nabivamo....
cry12bpy.gif
 

Saeed

Pripravnik
19. nov 2008
366
3
18
Ali obstaja demo verzija, preden bi se odločil za nakup. Ne bi rad kupil mačka v žaklu.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.312
638
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
deluje tudi na nižjih resolucijah, recimo tudi na mojem ACE-ju.. Nekompatibilen pa je z HTC One X, One S, Nexus 7, Galaxy Nexus, Samsung's Galaxy S3, Sony's Xperia S in še na nekaterih novejših telefonih/tablicah z visokimi resolucijami. No obljubljao pa, da bo do konca leta kompatibilno z vsemi napravami..
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.534
2.388
113
Bom počakal, na malo višjo verzijo. Pa en televizor si moram kupit.
tongue-1.gif
 

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
Pozdrav !

Ali je možno kako zadevo instalirati na ext_SD takot Primo na primer? Na xTab 50 je celotno EU nemogoče instalirati, imam pa 16GB micro SD kartico, ki je ne morem izkoristiti. Nekaj sem že poizkušal s programom Directory Bind ampak mi na žalost nikakor ne uspe.

Hvala !
 
Nazadnje urejeno:

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
Imam 6 GB prostora na microSD, a vseeno jamra, da mu manjka 2,53 GB. Razumljivo, saj imam na telefonu le 800 MB prosto. Se ga da kako prepričat, da uporabi microSD? Galaxy S2.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na enih telefonih se samodejno naloži na zunanjo SD na drugih ne.
Meni nikakor ne spusti prenest kart,vedno mi napiše da ni možna povezava z tomtom stržnikom.
Glede na to kar sem zaenkrat našel na netu je,da baje bolj natančno izračuna pot drugih prednosti pa nisem zasledil.
Upajmo da bo kmalu narejeno da bo možno naložit na zunanjo SD.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
premaknite hudiča?

"Works on my Evo 3D
I'm using links2sd, app and map install to sd storage.
smile-1.gif

"
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pri meni kljub temu,da premaknem apk na SD ne prenese,še vedno je error da ne najde strežnika.
Drugače pa glede na to kar sem do sedaj prečital se ne mislim več zafrkavat ker ni vredno,je primo 10x boljši.

@Jado
Enim dela na SGII drugim ne,enim dela na HTC drugim ne ista finta kot pri Primo.
Ko boš porabil 2 uri da ti ga bo uspelo usposobit ga boš v 5 minutah izbrisal,ker je žalost v primerjavi z Primo.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Zadevo sem uspešno instaliral na SGS3 (TomTom 1.0 Europe), pa je stvar porazna. Menijev sploh ni, par osnovnih nastavitev (dnevno/nočna barva), ekstremno čuden layout (brez možnosti nastavitev)... Ne vem ali imam kakšno čudno verzijo ali kaj, ampak v tej obliki je useless...

Še info: Sygic po novem uporablja HD Traffic od TomTom-a