T-2 novosti jeseni

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
jaz z t-2 nimam problemov že cca leto..
če je bil kak izpad (pa še ta je bil verjetno zaradi nadgrajevanja) smo hitro rešili preko call centra..
tko da nimam slabih besed..
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.255
269
83
38
Ljubljana
http://tv.t-2.net/

smile-1.gif
 

kurnik

Zelenc'
20. sep 2007
1
0
1
Citat:
Uporabnik jinetera pravi:
Itak je jasno, da Navadninimda ni uradna oseba iz T2, ki bi profesionalno "pomagal" uporabnikom in odgovarjal o storitvah, ampak je en kvaziT2jevec, ki ima preveč časa, da poveličuje T2, blati ostale operaterje in ponudnike storitev.

direktorjev brat, ki skrbi za page, zato veliko ve in govori samo pozitivke
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.255
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Očitno mojega povišanja paketa na 10/4, naročila T2-TVja in telefona nočejo..., ker jim ni uspelo v enem tednu dostaviti pogodbe.
grin1.gif

Še zmer nisi dobu?

Bomo še enkrat poslal
smile-1.gif
 

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
Na T-2ju sem že lep čas. Najprej VDSL, skoraj eno leto pa na optiki.

Računi štimajo, omrežje pa deluje tudi ene toliko ali celo bolj zanesljivo kot plesnavemu Shitolu. Tako da mi ni jasno kaj želiš povedat.

Če pa ti še ni znana oktobrska sprememba cen, je pa to tvoj problem..
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Citat:
Na T-2ju sem že lep čas. Najprej VDSL, skoraj eno leto pa na optiki.

Računi štimajo, omrežje pa deluje tudi ene toliko ali celo bolj zanesljivo kot plesnavemu Shitolu. Tako da mi ni jasno kaj želiš povedat.

Če pa ti še ni znana oktobrska sprememba cen, je pa to tvoj problem..

Hja, nimamo vsi take sreče. Na T-2 sem od lanskega januarja, pa mi prvotno naročene hitrosti interneta (10/2) niso še nikoli omogočili v najboljših trenutkih je delovalo blizu 10/1,5...
Na njihovo pobudo, sem po nekaj mesecih pač spremenil na paket s polovico manjšim uploadom (10/1) in se nekako sprijaznil s tem.
Nato je lepega dne zadeva začela delovati s hitrostjo 10/0,5. Sprožil sem reklamacijo.Čez kak mesec je prišel en mojster meritve opravljat, nato čez kak teden še en mojster oba sta govorila "ja, saj meritev je čisto v redu" nato pa odšla, jaz pa ostal s polovično hitrostjo uploada (10/0,5). Potem kratko malo ni bilo od T-2 nikogar več blizu, razen položnic, dokler nisem po 5,5 mesecih od prijave napake popenil in tistim študentom na klicnem centru malo prečistil sluhovode (poleg nižje hitrosti uploada je namreč povezava pogosto "dol padla"!). V tistem pogovoru so mi zaupali, da je ta reklamacija kar se tiče njih rešena - hitrost pač ne gre na več in konec. HALO? Kdo je mene kakorkoli obvestil o tem, da to ne bo šlo s hitrostjo za katero sem se z njimi dogovoril? Po nekoliko žolčnem razgovoru so se čez par dni spet pojavili njihovi mojstri, ki so ugotovili da nekako stvar res ne more hitreje delovati. Rečeno mi je bilo tudi, da sem na nekem čudnem 13. profilu, kjer mi stvar sicer deluje s cca 512kb uploada, ampak je povezava nestabilna in rada "dol pade".
Ker so mi takrat za sveto obljubili, da me bodo v roku enega meseca priklopili na VDSL2, kjer bo hitrost uploada večja, sem se nekako strinjal da počakam na to. No ta en mesec se je raztegnil na polna dva meseca in tako so me nato točno 240 dni po prvotni prijavi napake prišli preklopit na VDSL2 in sedaj celo imam hitrost 10/1 in bolj stabilno povezavo.
Skratka - gospodje so potrebovali TOČNO 240 DNI ZA REŠITEV MOJE REKLAMACIJE.
Pa mi vi ki T-2 tako hvalite, sedaj povejte kaj bi si mislili o njih, če bi bili na mojem mestu.
P.S.: Ja, zdaj ko mi internet že skoraj tri mesece spet deluje spodobno je kar v redu, ampak v 240 dneh nekateri rodijo stvorijo novega človeka, ne pa da ne bi rešili ene reklamacije.
Toliko pač moram obelodaniti tudi drugo plat zgodbe o uspehu. Tudi jaz bi hvalil T-2, če bi mi zmeraj dobro deloval. Ker sem pa imel smolo in se je nekaj maaalo zapletlo pač nisem tako navdušen nad njimi in potrebno bo nekaj časa solidnega sodelovanja, da bo moj slab vtis o njih malo zbledel...
Pa brez zamere
wink-1.gif
 

Jozek

Pripravnik
23. avg 2007
110
0
16
Pa pojdi na siol ane. Za tole ceno (10 Mbit/s /768 kbit/s 44,00€ (10.554,16)) more delat ko šus....
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Citat:
Uporabnik BOBI pravi:
Še ena jesenska novost pri T2!!

Nižje cene za uporabnike VDSL-a
aplauz.gif


cenik

Bravo, T-2
aplauz.gif


Šibam iz 1/256 na 4/512. Sem že do zdaj bil precej zadovoljen z njihovimi storitvami, pa me še zmeraj pozitivno presenečajo. Vsaka čast.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik pep pravi:
Citat:
Na T-2ju sem že lep čas. Najprej VDSL, skoraj eno leto pa na optiki.

Računi štimajo, omrežje pa deluje tudi ene toliko ali celo bolj zanesljivo kot plesnavemu Shitolu. Tako da mi ni jasno kaj želiš povedat.

Če pa ti še ni znana oktobrska sprememba cen, je pa to tvoj problem..

Hja, nimamo vsi take sreče. Na T-2 sem od lanskega januarja, pa mi prvotno naročene hitrosti interneta (10/2) niso še nikoli omogočili v najboljših trenutkih je delovalo blizu 10/1,5...
Na njihovo pobudo, sem po nekaj mesecih pač spremenil na paket s polovico manjšim uploadom (10/1) in se nekako sprijaznil s tem.
Nato je lepega dne zadeva začela delovati s hitrostjo 10/0,5. Sprožil sem reklamacijo.Čez kak mesec je prišel en mojster meritve opravljat, nato čez kak teden še en mojster oba sta govorila "ja, saj meritev je čisto v redu" nato pa odšla, jaz pa ostal s polovično hitrostjo uploada (10/0,5). Potem kratko malo ni bilo od T-2 nikogar več blizu, razen položnic, dokler nisem po 5,5 mesecih od prijave napake popenil in tistim študentom na klicnem centru malo prečistil sluhovode (poleg nižje hitrosti uploada je namreč povezava pogosto "dol padla"!). V tistem pogovoru so mi zaupali, da je ta reklamacija kar se tiče njih rešena - hitrost pač ne gre na več in konec. HALO? Kdo je mene kakorkoli obvestil o tem, da to ne bo šlo s hitrostjo za katero sem se z njimi dogovoril? Po nekoliko žolčnem razgovoru so se čez par dni spet pojavili njihovi mojstri, ki so ugotovili da nekako stvar res ne more hitreje delovati. Rečeno mi je bilo tudi, da sem na nekem čudnem 13. profilu, kjer mi stvar sicer deluje s cca 512kb uploada, ampak je povezava nestabilna in rada "dol pade".
Ker so mi takrat za sveto obljubili, da me bodo v roku enega meseca priklopili na VDSL2, kjer bo hitrost uploada večja, sem se nekako strinjal da počakam na to. No ta en mesec se je raztegnil na polna dva meseca in tako so me nato točno 240 dni po prvotni prijavi napake prišli preklopit na VDSL2 in sedaj celo imam hitrost 10/1 in bolj stabilno povezavo.
Skratka - gospodje so potrebovali TOČNO 240 DNI ZA REŠITEV MOJE REKLAMACIJE.
Pa mi vi ki T-2 tako hvalite, sedaj povejte kaj bi si mislili o njih, če bi bili na mojem mestu.
P.S.: Ja, zdaj ko mi internet že skoraj tri mesece spet deluje spodobno je kar v redu, ampak v 240 dneh nekateri rodijo stvorijo novega človeka, ne pa da ne bi rešili ene reklamacije.
Toliko pač moram obelodaniti tudi drugo plat zgodbe o uspehu. Tudi jaz bi hvalil T-2, če bi mi zmeraj dobro deloval. Ker sem pa imel smolo in se je nekaj maaalo zapletlo pač nisem tako navdušen nad njimi in potrebno bo nekaj časa solidnega sodelovanja, da bo moj slab vtis o njih malo zbledel...
Pa brez zamere
wink-1.gif

vidiš, kot bi jest pisal svojo zgodbo z SIOL-om....pa namesti internet ustavil TV
frown-1.gif

zgodba se je končala, z preklopom na T-2....zdej dela
wink-1.gif


kako se bova zmenila, kdo je zdej zanič - T-2 AL SIOL??.....odvisno koga vprašaš
wink-1.gif
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Citat:
Uporabnik Dzexon pravi:
Citat:
Uporabnik BOBI pravi:
Še ena jesenska novost pri T2!!

Nižje cene za uporabnike VDSL-a
aplauz.gif


cenik

Bravo, T-2
aplauz.gif


Šibam iz 1/256 na 4/512. Sem že do zdaj bil precej zadovoljen z njihovimi storitvami, pa me še zmeraj pozitivno presenečajo. Vsaka čast.

Jz se tud ne mislim več zafrkavat z 1/1. Grem mogoče na 4/1.
aplauz.gif
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Citat:
kako se bova zmenila, kdo je zdej zanič - T-2 AL SIOL??.....odvisno koga vprašaš

Hja, kako že pravijo - kdor dela, ta tudi greši.
In tudi res ga vsi kje malo sračkajo - da le ni tega preveč...
Glede na napisano je verjetno očitno, da nisem ravno tečn človek glede na to da je trajalo 5 mesecev in pol preden mi je počil film in sem naredil galamo.
Tudi ni vse belo in ne črno kot to poskušajo prikazati nekateri tu prisotni in zato sploh ne bi napisal tistega zgornjega sestavka, če ne bi občutil nekoliko prevelike hvale na eni strani...
Pa - nenazadnje - pred T-2 sem bil pri Siolu (ADSL), pa pred tem pri Amisu (wireless) in sem prav gotovo imel nek razlog da sem šel k T-2. Ko pa bom imel razlog za odhod od T-2, bom pa pač šel drugam...
smile-1.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.255
269
83
38
Ljubljana
KMALU

Do eRedovalnice preko T2 internetne televizije

Vsi, ki imate T-2 internetno televizijo, boste lahko do eRedovalnice dostopali tudi preko televizije z uporabo posebne pin številke.


www.dsvet.si
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
kdaj pa bo tut kaka igra na t-2 tv in mogoče kak snemalnik?
pa kdaj bo t-2 mobitel..

predusem svetujem da poštimate tv vmesnik tisti ki se pokazuje spodaj in desno.. ker siol ma dosti bol pregleden in uporaben vmesnik.. vam pa še šteka in ne prikazuje točnega programa itd..
 

BOBI

Pripravnik
9. sep 2007
106
0
16
T2 UMTS, bo še letos, mogoče že oktobra, ravno tako se dela na snemalniku, iger pa po mojih podatkih ne bo.