Eurobasket 2017

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Čist so jih razbil. Zdaj pa Latvija. Vsekakor premagljivi, če pa jim blo Slo rep. pustila, da se razigrajo, bo pa težka. Vsekakor vse prej kot lahek nasprotnik.

Ne razumem pa kanala A, prenašajo Mikiča namesto košarke.
Še celo Vilfan ne razume, da Latvijcev niso prenašal..

Skratka porazno, taki nebi smel imeti pravic prenosa.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Saj je bil prenos na Voyo ...

Glede pravic pa odločajo predvsem €, $, £, Ž in ne toliko sposobnost odločanja kaj je za gledalce "pomembno".

ON
Jup - z Latvijo ne bo lahko.
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.121
48
48
122
Jutri bo celo prenos, sicer na POOP TV, ampak vsaj voyo ni... Bojo pa najbrž znoreli ljubitelji kmetije, ker so jim jo prestavili za en teden
smile-1.gif
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Ce bomo odigral tko k znamo, bomo sli naprej. To, da je pa mel Dragic pac slab met proti Ukrajini, pa [cenzura] ga.....vsak ima kdaj slab dan, ne gre kar vsak dan v kos, tist k je kdaj igral bo ze vedel. Medtem, ko kavcar lahko tuli, da model mece za miljone vsak dan, da more vse zadet....ja seveda.....ipak je clovek, ne robot.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
To je itak bedarija...fuzbalerji tudi igrajo za milijone,pa ti potem pri izvajanju enajstmetrovki fali cel gol...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Če bi tebi ponudil 100 EUR, ali pa 1 mio EUR, bi ble šanse, da zadaneš gole popolnoma enake. Podobno je pa pri fuzbalerjih.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Če meni ponudijo nekaj miljonov tisto travo pred golom zaorjem tudi z zobi če treba, tista gamad fuzbalerska preplačana pa sam zdolgočaseno gleda, pa stoji, nobenega življenja.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Upajmo, da bo Slovenija, če Dragiæa ne bo psiha zdelala.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Citat:
Uporabnik map pravi:
Če meni ponudijo nekaj miljonov tisto travo pred golom zaorjem tudi z zobi če treba, tista gamad fuzbalerska preplačana pa sam zdolgočaseno gleda, pa stoji, nobenega življenja.
Pa vidiš, nisi ti sam mehanik, si še fuzbaler. Govorim o možnosti zadetka gola, ki od plače pač ni odvisna.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Kaj pa rjavega?

On niti ne ve, kje je Slovenija
evil.gif
ko ga poslušaš, se vidi, da ni pri stvari. Če bo pa imel dan, bo nasul

Pri nas so problem še vedno centri ala Vidmar, ko je neroden in jedva skoči par cm od tal, da "zabije"
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Me prav zanima kdo bo Porzija pokrival..verjetno Tonči. Sicer pa mislim, da bo ključ do uspeha agresivna igra v obrambi na branilce ter skok. Če bomo dominirali pod svojim košom in imeli hitro tranzicijo nam bo ful lažje.
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
669
45
28
Ljubljana
Se mi zdi da bo danes pusiona.... Se vedno so mel kdaj kaksno tekmo ko so slabo odigral in imam obcutek da je danes ta dan... Upam pa da se motim in mi dokazejo nasprotno. Je pa res da tudi ce zgubijo se za naprej nimamo kaj za bat ekipa je mlada....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
A ne bi nehal s temi Slovenceljskimi dons. Razbil jih bojo, pa gas naprej, pol pa kar bo, bo.