1. SNL 2017/2018

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Pa se to....vi zacetek avgusta ze razmisljate o tekmi z nami....mi imamo v glavah cisto druge tekme in prioritete....boli nas K za Olimpijo do 26.08
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Vi se kar pripravljajte na "evropske" tekme.
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pošolana lOlimpija...

Hitra je prišla streznitev pri vaški tretjrazredni ekipi...

Car je itak v živo gledal debakl pa bo znal kaj povedat
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Gledal sem po tv, bili smo veliko boljši nasprotnik, o sodnikih ne bi, delajo pač napake.
Tudi Mb je imel z njimi velike težave, razlika je v tem, da so se štajerci na koncu izvlekli, tukaj pa so se gorenjci z neodločenim rezultatom.
Vem, da sicer šteje samo samo rezultat, ampak ponavljam, sreča štajercev z dobrimi rezultati in tako slabo igro se bo slej kot prej nehala. In želim jim, da ostanejo v Ligi Evropa, da si ne bi delali prevelike sramote v Ligi prvakov....
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Care pa ne iskat izgovorov pri sodnikih....to ja je stvar katero toteki prakticirajo.....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Car pravi:
Gledal sem po tv, bili smo veliko boljši nasprotnik, o sodnikih ne bi, delajo pač napake.
Tudi Mb je imel z njimi velike težave, razlika je v tem, da so se štajerci na koncu izvlekli, tukaj pa so se gorenjci z neodločenim rezultatom.
Vem, da sicer šteje samo samo rezultat, ampak ponavljam, sreča štajercev z dobrimi rezultati in tako slabo igro se bo slej kot prej nehala. In želim jim, da ostanejo v Ligi Evropa, da si ne bi delali prevelike sramote v Ligi prvakov....

mb že par let nima igre... take razbijaške, ima pa rezultate

če ma yasmin dan, pošola messija in ronalda
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Gledal sem po tv, bili smo veliko boljši nasprotnik, o sodnikih ne bi, delajo pač napake.
Tudi Mb je imel z njimi velike težave, razlika je v tem, da so se štajerci na koncu izvlekli, tukaj pa so se gorenjci z neodločenim rezultatom.
Vem, da sicer šteje samo samo rezultat, ampak ponavljam, sreča štajercev z dobrimi rezultati in tako slabo igro se bo slej kot prej nehala. In želim jim, da ostanejo v Ligi Evropa, da si ne bi delali prevelike sramote v Ligi prvakov....

meni se je zdelo, da bolj kot vam hoče sodnik pomagat, bolj je karma skrbela da so streli leteli mimo ...

niste tak slabi, mogoče bi enkrat za spremembo probali pač z trdim delom prit do nekega rezultata, namesto da se kupuje instant uspeh
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

temni in jug imsjo telo, ne pa pameti, fuzbal se tudi z glavo igra
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Gledal sem po tv, bili smo veliko boljši nasprotnik, o sodnikih ne bi, delajo pač napake.
Tudi Mb je imel z njimi velike težave, razlika je v tem, da so se štajerci na koncu izvlekli, tukaj pa so se gorenjci z neodločenim rezultatom.
Vem, da sicer šteje samo samo rezultat, ampak ponavljam, sreča štajercev z dobrimi rezultati in tako slabo igro se bo slej kot prej nehala. In želim jim, da ostanejo v Ligi Evropa, da si ne bi delali prevelike sramote v Ligi prvakov....

mb že par let nima igre... take razbijaške, ima pa rezultate

če ma yasmin dan, pošola messija in ronalda

Ker klub v sloveniji pa ima razbijaško igro da zamguje konstantno z 3:0 ali več? Ga ni... vsaj dokler bojo igrali za sendvič pa sok bo pač tk daš gol in čakas na konc.

sj tud zadnic olimpija dali so v prvem polčasu 3 gole, sosed se je dru da bojo v nasldnem nasuli še 3, ma kje ni blo sreče da bi žoga not padla.