1. SNL 2017/2018

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Citat:
Uporabnik tratnjak pravi:
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
fuzbal se tudi z glavo igra

To mi o fuzbalerjih govorimo?
hysterical-1.gif

Ce mores to vprasat je jasno, da ti o fuzbalu ni jasno ama nic

Se je že pofočkal fuzbalerček
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

Citat:
Uporabnik Car pravi:
Gledal sem po tv, bili smo veliko boljši nasprotnik, o sodnikih ne bi, delajo pač napake.
Tudi Mb je imel z njimi velike težave, razlika je v tem, da so se štajerci na koncu izvlekli, tukaj pa so se gorenjci z neodločenim rezultatom.
Vem, da sicer šteje samo samo rezultat, ampak ponavljam, sreča štajercev z dobrimi rezultati in tako slabo igro se bo slej kot prej nehala. In želim jim, da ostanejo v Ligi Evropa, da si ne bi delali prevelike sramote v Ligi prvakov....

Glej, sem ti že 1x napisal. Maribor je proti Triglavu v 70. minuti zaostajal z 0:2, ker je Šulerju blo vroče in se mu ni dalo. Ko so uvideli, da je vrag vzel šalo in da bodo tudi v državnem prvenstvu pike še kako pomembne, so zadevo ekspresno postavili na svoje mesto z rezultatom 3:2. Maribor igra pametno, toliko kot mora in se ne meče na prafaktorje, da bi zmagali z 3:0 ali več... Zato pa lahko 33. letni Tavares proti Trigalvu doseže gol, čez 2 dni potrdi še Ligo Evropa in to v 93. minuti, ko so vsi že dihali na škrge in on prešprinta, kot da je prišel pred. 2 minutama v igro... Ni lepa igra, je pa zelo učinkovita.

Prida pa M. Milec nazaj, ki bo vnesel še kako pomembno hitrost po bokih. Da je njega kdo prehitel, sem videl samo 1x. In sicer na tekmi Maribor - Tottenham, ko je G. Bale igral zadnjo tekmo pred prestopom v Real (da, tudi slavni Bale je teptal sveto travo Ljudskega vrta). Takrat je Bale dobesedno pobegnil mimo Milca...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.103
858
113
Sveta trava LV? Pa kaj vam fuzbal navijacem je res vrocina vso samokriticnost popila? Navadna fakin trava, ko sem bil zadnjic tam je bla bolj borna... Gimme a break...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

sveta trava je tam, posvečena, prej je bilo tam mestno pokopališče
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.977
9.091
113
39
MB
danes pride lolimpija nazaj na prvo mesto, pol pa spet evforija da imajo avtocesto do prvaka v 5 kolu
grin1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.312
1.180
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Dejte se mal umirit stajerci.:)
Vceraj ste po dolgem casu dobro odigrali, svaka cat, po dolgem casu lepa tekma.
Kar se tice Olimpije danes, odigrala je dobro tekmo proti neugodnemu Rudarju, ne morete zdaj iskat izgovor pri sodnikih.
Bomo videli cez 14 dni....