1. SNL 2017/2018

tomi

Guru
1. sep 2007
17.953
9.095
113
39
MB
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Dež? Sneg? Premokro igrišče? Sodniki? Utrujenost? Polna luna? Kaj je tokrat izgovor?

sreča
grims-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Nič!
Maribor je imel posest, Olimpija je nadzirala potek tekme. Itak je bilo pričakovano, tudi Milanič se je hitro sprijaznil, ko je potegnil Vršiča in Tavaresa na klop.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Vršič je bogi že par tekem...

V sredo sem dobil karto in grem izjemoma pogledat zadnjo evropsko tekmo.
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
tega so sposobni samo zabarji - poljubi jih fortuna, namesto gol zadene igralca in ponesrecen strel konca v golu, potem pa pridejo provocirat o igri in kaj je bilo narobe
hysterical-1.gif


hahaha svaka vam cast! Veliko srece dalje v igri za 50.000€!
cheer.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.953
9.095
113
39
MB
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Nič!
Maribor je imel posest, Olimpija je nadzirala potek tekme. Itak je bilo pričakovano, tudi Milanič se je hitro sprijaznil, ko je potegnil Vršiča in Tavaresa na klop.

pa vseeno vam je ta že vnaprej dobljena tekma pobrala tolko moči, da danes čez polovico niste prišli v prvem polčasu, ste pa po finku dobili spet najbolj umazanega igralca lige, to je pa tud nekaj
aplauz.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.953
9.095
113
39
MB
kopirano iz nogomanie: Olimpija je bolj utrujena in manj stabilna od Maribora.

kaj to eni kadijo?
grin1.gif
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Upam da bo to nova odstopna tocka v njegovi karijeri.
Ceprav se mogoce zdi korak nazaj jaz to vidim kot moznost da se fant cez poletje ob dobrih nastopih lepo proda naprej....kot npr Billong
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Zadnjič sem Mandariču dal par nasvetov, je bilo pri poročilih na prvem programu.
cool-1.gif

Tako da prvaki bomo, ima pa že naslednika, ampak sem mu obljubil, da o tem ne bom govoril...
zmaga.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.953
9.095
113
39
MB
zmaga.gif


prvaki bote itak, tud če bote tretji, tak ko ste lani bli drugi
grin1.gif


ej eno resno vprašanje, zakaj se vedno išče nov bankomat, zakaj se ne postavijo enkrat zdravi temelji pa se začne gradit nekaj dolgoročnega?

tak pa je klub cipa brez potnega lista posameznikov ki ma vsak svoje interese
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Odkar so tudi v Sloveniji dovolili lastništvo klubov je drugače. Tako bo Mandarič, ko bo odšel, klub prodal drugemu in ne samo klub izčrpal in odšel. V tem je velika razlika! Tak sistem ima večina evropskih klubov. Maribor ima drugačen način financiranja, ki zaenkrat še laufa, bojim pa se, da se bo zgodba v kratkem končala. Prišlo bo nekaj neuspehov, prvi že po končanem pomladanskem delu
grin1.gif
, izpad iz Evrope že v začetku, posledično se bo pozabilo na zasluge Zahoviča in ga boste zbrcali iz kluba, kot ste ga enkrat skoraj že, Milaniča boste itak že prej, denarja ne bo in posledično bo to začetek konca zlate dobe štajerskega fuzbala. Kar si seveda ne želim, toda naj še enkrat poudarim: Milanič in Zahovič sta mi postala tako antipatična in prepotentna, da sem proti Mariboru navijal tudi v Evropi!!! Žal.....