1. SNL 2017/2018

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
Care kaj je to?
Samo 600 kart ste nam dali?
Se bojiste?
No, zdaj mi pa ti povej, koliko nam jih vi date?
priden.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Dan za derbi!!!
cheer.gif


EDIT: Intervju Branka Oblaka

Maribor je bil vedno v drugi ligi, zato smo igrali samo prijateljske tekme. Jaz nisem razumel, zakaj so nas tako sovražili. Ob vsakem prihodu v Maribor, že pri mladincih, smo se stepli. Ne samo na tekmi, tudi po tekmi. Vedno. Niso nas marali, nikoli mi ni bilo jasno, zakaj. Do neke mere je rivalstvo v redu, ampak sovraštvo ne spada v nogomet. Ko sem zaključeval svojo kariero so me hecali in spraševali, če bi prišel igrati v Maribor. Dejal sem, da imajo v Mariboru samo eno dobro stvar – avtocesto za Ljubljano. Takrat smo prekinili vse stike."
 
Nazadnje urejeno:

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
oblak je končal karijero, ko je Maribor - Ljubljana bla poljska pot ne pa avtocesta
hysterical-1.gif

Ovi je se bolj tupi ko Cime hahahaha
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Maribor na pol, Bežigrad 2005 na polno. Rezultat pravičen. Tokrat graje zgolj in le zelenim za navijanje in primitivno obnašanje. Tekma upravičila pričakovanja.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
upravičila pričakovanja? mb je bil totalno za [cenzura] prvi polčas, drugi malo boljše, ampak še vedno je bilo 90 % podaj napačnih, ahmedi in mešanovic sta bla boga u pm
smile-1.gif


ampak glede na pretekli teden, sem zadovoljen, tekma je bla pod kontrolo, žabice niso ble nevarne, sem pričakoval da bodo šli bol napadalno, pa zgleda se je slovenska barcelona naučila par stvari v zadnjih letih
grin1.gif

me zanima kolk bo kazni za GD glede na topovske udare, bakle in skandiranje
smile-1.gif


da je danes gostovala res velika ekipa v stozicah pa nazorno govori tole
211055721524649580935482.jpg
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

Ma pričakovano s strani, da za Maribor tekma ne bo pretirano zanimiva, žabari pa bodo vzeli kot finale LP... Same lepote pa v igri res ni bilo. Mešanoviæ in Ahmedi pa sta meni uganka... toplo/hladno. Je pa Ahmedi garač. Naredi ogromno brez žoge. Škoda za priložnost Tavareša in Kramariča. All in all, žabice niti na vrhuncu njihove forme niso niti blizu. Pa saj to je za pričakovat, da nek no-name kluv ne more konkurirat ekipi iz LP :D
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Od veselja, da ga niso fasali (saj veste, kdor ga ne da, ga dobi) še ni k sebi prišel.

Ene tri štiri tekme nazaj sem gledal Hotiæa in bil navdušen nad njim, po tem pa čisto druga zgodba, enako Ahmedi in Mešanoviæ.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Poglej kake si pisal nazaj, o nekih izgovorih, kak bo Olimpija vharala.
No, včeraj smo videli, zakaj ne igra v Evropi.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Da o peklenskem vzdusju ima sploh smisla razpravljat?
Je to za vas pekel?
Stadion res poln... le da je 3/4 A TRIBUNE prislo gledat in slikat igralce MB.... kot deda na sliki
cheer.gif

Samo v Lj je to mozno.........