Mayweather vs McGregor

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Res, krneki. Ne razumem zakaj dvoboj stoletja. Pol se pa dva pezdeta od 70 kg nekaj tipata v ringu 10 rund.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
res se ni splačalo vstajat za to žalost
smile-1.gif
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Meni je bil fajt veliko bolj zanimiv od povprečnega boxing match-a kjer samo plešejo en okoli drugega in na koncu seštejejo točke.
Če bi vedel, da bom zaradi butastih reklam na SportKlub 1 zamudil 15sec vsake runde bi raje plačal 20€ in gledal online.
uf-1.gif



Pa še komentator pojma ni imel o UFC pravilih. Je razlagal, da so dovoljeni udarci v zatilje in zadnjo stran glave, kar je seveda čista neumnost.
Lahko bi si vzel 10min pred eventom in si malo prebral online, če že pojma nima...

Kar se mene tiče se je McGregor odrezal fenomenalno, glede na to da je večina boxing znalcev trdilo, da se ne bo uspel niti dotakniti Mayweatherja.

Conor McGregor landed more punches on Floyd Mayweather than Pacquiao, Cotto, and Mosley
Official statistics reveal that Conor McGregor out landed a number of celebrated boxers who also took losses against Floyd Mayweather Jr..
https://www.bloodyelbow.com/20...ults-stats-news
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Se tud meni zdi, lepo je počakal, da se dvijak zgoni, da roke ratajo težke, vedel je, da ne zna razporedit moči, da irec gre na polno, čeprav tudi ni šel, ampak nima za burek v boksanju proti asu, že tudi samo gibanje nog od prve runde, ko se je zgonil in se ni več branil dobro je pa pa začel pokat po njemu.

Drugače pa en velik dolgčas, sreča sem ustal za šiht, drugače bi ugasnil in šel nazaj spat. Conor je bil ornk prepočasen, tako z rokami, kot nogami, da o hlodovski tehniki ne govorimo, samo vprašanje časa je bilo, kdaj se bo zmatral, da bo May začel nabijat.
 
Nazadnje urejeno:

APM

Pripravnik
28. okt 2013
107
18
18
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:


Kar se mene tiče se je McGregor odrezal fenomenalno, glede na to da je večina boxing znalcev trdilo, da se ne bo uspel niti dotakniti Mayweatherja.

Conor McGregor landed more punches on Floyd Mayweather than Pacquiao, Cotto, and Mosley
Official statistics reveal that Conor McGregor out landed a number of celebrated boxers who also took losses against Floyd Mayweather Jr..
https://www.bloodyelbow.com/20...ults-stats-news

Mayweather ni bil 20% tistega Mayweatherja ki je boksal proti Pacquiau. Očitno je bilo da se Mayweather špara oziroma da borbe ne zaključi - verjetno zaradi showa in vsega denarja, ki so ga zaslužili. Naj naredijo naslednjo borbo McGregor vs Pacquiao in stavim, da bo vsega v 2 ali 3 rundi konec.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Je pa zanimivo kako nikakvi guard je imel mcgregor, da ga tega niso mogli naučiti v teh dveh mesecih, ali pa je bil to njegov game plan?
je pa vzdržljiv dečko, padel ni.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
No ja, samo je že skoraj vso 9. rundo dobival po kepi, 10 pa tudi, pa se je držal kr dobro....vsaj za moje pojme no, je pa res, da ti peresniki nimajo takih udarcev kot kak Tyson v preteklosti
smile-1.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
27
48
Sej je McGregor na koncu povedal, da se ne strinja s sodnikom in bi raje videl, da bi ga Mayweather do konca zabil.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
McGregor pač, vse za čast. Sodnik je reagiral popolnoma pravilno. Vedno mora biti v ospredju najprej varnost, šele nato šov. Se pa strinjam, da je dolgo zdržal. Dal sem mu max 6 rund ampak je Mayweather ubral taktiko, ki je ustrezala tako njemu, kot publiki.
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.201
183
63
Heh ravno to sn študiro, ko je Irec opletal z gobcem, kak ga bo pojedo, bla bla bla...
Stari, Tyson bi te ubil v 10s (sicer ma srečo, da je v "baletni" kategoriji
cheer.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.307
935
113
Titograd
Že Floyd izpred 5 leti bi ga umrl v prvih 2 rundah. Ded je ja po 2 letih prišel iz penzije, pa je 11 let mlajšega petelina premetaval ko vrečo
smile-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Že Floyd izpred 5 leti bi ga umrl v prvih 2 rundah. Ded je ja po 2 letih prišel iz penzije, pa je 11 let mlajšega petelina premetaval ko vrečo
smile-1.gif

Je Floyd sploh kogarkoli v 50 fightih v dveh rundah? On je bil bolj znan po umikanju 12 rund...