Rokomet Svetovno prvenstvo 2017

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Kaj pa sem takega rekel?
d055.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
WTF?!?
hysterical-1.gif


Toti nea rabijo več nagrade v obliki €€ ali $$ ali ££ ali ŽŽ.

Vujoviæ je itak "plačan", kakšna nagrada pa je verjetno bila tudi dogovorjna. Pa četudi je ne bi bilo ne bo noben od teh lačen.

Po drugi strani pa: nije sve u parama, ima nešto i u zlatu i diamantima.
tongue-1.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Če v babe vlagaš ti ni dosti niti dnar, ne zlato in ne diamanti. Na koncu si še brez nepremičnine.

Finale? Do 40-45 minute na eno oko - pol sn šel klobaso rezat. Smo imeli "obiske".
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Če bi prepral kar sem napisala bi videl, da jim čestitam, ker so se dobro pobrali v zadnjih desetih minutah. Vendar imajo za razliko od hrvaške reprezentance le dve medalji. Samo to. Pa še to, odločilen je bil, po mojem mnenju dan počitka več, pa seveda tudi selektor, ki je znal motivirati reprezentanco.
Citat:
Ne gre se sedaj za moje dosežke, gre se za to, da za razliko od vas kavč komentatorjev in sodnikov, vem, kaj je potrebno vložiti v to in da sistem igre poznam.
halooo dečva. Mal nabijaš v meglo.
Kaj hočeš povedat, če imajo hrvati več medalj, da so potem bili zdaj boljši??? Naj jih imajo, ampak tokrat so PUŠNILI na celi črti. Še tolk slabše je, ker so PUŠNILI zadnjih 7-8 minut. Če si ti igrala rokomet v OŠ, je že lepo, ne pa misliti, da drugi smo pa prvič videli rokomet.
Ne izgovarjaj se na dan počitka več naših. Tukaj Hrčki iščejo izgovore. A pri Norvežanih so tud premal počival?????
Z nami so 20 min pred koncem vodili za 8 golov. PAZI 20 minut pred koncem. Če si poslušala Hrvaške veterane (Ðomba...) so med polčasom napovedovali razbitje Slovenije oz. zabetomnirali ,da je lahka tekma, da bodo zadnjih 10 minut samo še razliko vzdrževali....itd. Ja, barvica.... Nič boljši niso Hrčki od naših. Začetek tekme je bil še izenačen, potem našim fantom ni šlo... (nekaj zgrešenih strelov) Hrčkom je letelo kot po maslu..... do 40 min. Potem 10 min spet dokaj izenačenih z majhno prednostjo naših. Zadnjih 10 min je bil Slovenski buldužer na pohodu. Res da Hræko niso tekli več... sej tud niso imeli kam več teči..... zaprti.... v obrambi se tud znajdli več niso, so že fasali goč.... (j)ebi ga. Pokopal jih je v prvi vrsti njihov EGO. In prav je tako. A si kdaj slišala od Hrvata, da je rekel " Oni su bolji od nas". Pa ni važno v katerem športu ali čem drugem. Zato je pa tolk večje zadovoljstvo nas ob sobotni zmagi in kako je bilo to doseženo.
PS Pa še za tiste, ki mislijo tukaj, da smo prvič premagal hrčke. Ni res. Mal pogooglajte, pa boste videl da je bilo že joka onstran Kolpe.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Lepo, da je rokometna reprezentanca Slovenije zmagala to tekmo, predvsem pa, da je grizla do konca.
Kot marsikatero drugo postransko stvar, pa se tudi ta nekaj dni preresno jemlje. Gre za zabavo za ljudstvo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
no ja, vsekakor se da kaj več potegnit iz tega ... človek pač vidi kar hoče videt
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Kaj pa vem, terana in piranskega zaliva se ravno ne da potegniti iz tega. Iz rokometa se lahko naši predstavniki ljudstva učijo, kako je treba gristi do konca.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Sploh un cepelinček je sedu. Ko začnejo cepelini padat veš, da je ekipa, ki jih prejema podrta. Do pred zadnjih 15 minut sem nemo ležal pred TV, niti klet se mi ni več dal, pol pa ko bi jih navil, so clo igrat začel, se usedem...p vam materna, tko se f igra za medaljo, kje ste bli prej p vam m, pol sem začel stat, od cepelina naprej sem bil pa na kolenih
stupid-1.gif
Ivo.....noro
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Kaj pa vem, terana in piranskega zaliva se ravno ne da potegniti iz tega. Iz rokometa se lahko naši predstavniki ljudstva učijo, kako je treba gristi do konca.

ne samo predstavniki ljudstva, kar vsi skupaj
wink-1.gif
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Zadnjih par postov je dokaz, kako se da tud na Alterju lepo in argumentirano debatirat o stvareh in ne samo nabijat poste.

To, da Snecer v tem ni sodeloval, je najbrž golo naključje?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
@Kalbo... jaz sem po nekaj minutah nehal gledat. (sem se odločil, da tist večer ne bom klel) Ko sem prestavil nazaj, je bila razlika samo še večja. Konec sem zamudil. Sem pa na net šel pogledat, kako se Hrčhi hvalijo, pa vidim naslov na 24ur nekaj v smislu" Slovenci razbili Hrvate" al "Epska zmaga Slovencev".
Po pravici povem, da nisem vedel, ali se mi je že zmešalo al kaj.... sem hiter prestavil nazaj TV, pa vidim rajanje naših. No, do zdaj sem si vsaj 3x pogledal tekmo, pa enih 5x zanjih 10 minut, kaj in kako se je sploh dogajalo
@Tomi.... je tako
@Onslow........je tako, sam realen mora bit človk, pa gre.

Bi pa dal en predlog za naslednjo tekmo med Slovenijo in Hrvaško:
Na naslednji tekmi, nah Hrvati pridejo 50 minut prej, pa se naj mal naspijo, da ne bo izgovorov..... naši imajo pa 10 minut dovolj časa, da jim nasujejo vsaj gol več.
Kroži pa tudi že kar nekaj vicev na račun dogodka. Menda Hrvati sami predlagajo za kazen njihovim reprezentantom, da morajo preteči dva kroga okol Slovenije. No.... bi jim odgovoru, da bi se glede na njihovo stanje po tekmi verjetno že med Obrežjem in Rigoncami izgubili. Lahko bi pa ta čas mal okol protimigrantske ograje počistili.
evil.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Sploh un cepelinček je sedu. Ko začnejo cepelini padat veš, da je ekipa, ki jih prejema podrta. Do pred zadnjih 15 minut sem nemo ležal pred TV, niti klet se mi ni več dal, pol pa ko bi jih navil, so clo igrat začel, se usedem...p vam materna, tko se f igra za medaljo, kje ste bli prej p vam m, pol sem začel stat, od cepelina naprej sem bil pa na kolenih
stupid-1.gif
Ivo.....noro

Jaz sem gledal celo tekmo do kake 40 minute. Potem so dobili naši en gol tako mimogrede na postavljeno na obrambo za rezultat nekih +7.

Pa sem rekel, če ste se vi predali, se bom pa še jaz in preklopil na nekaj bolj mirnega - Saving Private Ryan.
evil.gif


No ampak mi ni dalo mira, pa sem si rekel, če pa obrnejo bo pa epski preobrat pa mi bo žal da sem zamudil, in preklopim nazaj pri 25-29 pa napad naših
aplauz.gif
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.746
357
83
Vipavska dolina
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Pa še za tiste, ki mislijo tukaj, da smo prvič premagal hrčke. Ni res. Mal pogooglajte, pa boste videl da je bilo že joka onstran Kolpe.
men je tista v ZG za OI v Sidneyu tko sedla...

Konec koncev pa četudi bi bila tale prva. Vsakič ko nas premagajo je vedno tista Janezi to, pa Janezi ovo, pa mi smo...
Včasih smo bili "skijaši" ko sta začela Kosteliča pa še to ne več.
Vsaka zmaga nad njimi (vse ostale narode bivše lažje toleriram) je zame precej, precej vredna. pa nisem nek nacionalist, sam hrvati...
Pa da ne bom preveč krivičen, niso vsi samo jih je pa kar precej...