Rokomet Svetovno prvenstvo 2017

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Točno tako.
Hrčki se lahko hvalijo s vsemi medaljami, ki jih imajo, ampak trenutno stanje je pač takšno kot je. Brez medalje so. S srečo, nesrečo al kakorkoli. Letos je pač tako. kako bo pa drugo leto, bomo pa videli.
Če bi bilo po njihovo, bi glede na osvojene medalje kr oni še mogli osvajat medalje. Ni jim najbolj jasno, da se za medalje bori za vsako od začetka, pa ni važno, kaj si dosegel prejšnja leta.
Sem pa kar vesel, da je pri njih zdaj skoraj "vojno stanje". Pa še zgodilo se je na tak lep način. Še boljše bi bilo, da bi se zgodilo sredi Zagreba.
evil.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.208
4.689
113
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:Oboji so bili DRUGI v svoji skupini - oboji so v osmini izločili 3. iz "druge" skupine, v četrtfinalu naleteli na "prvake" (no - nam so Katarci malo pomagali in že prej odstrelili Švabe).
Pod črto so oboji svoje delo v skupini, osmini in četrtfinalu oddelali po PSu.
Če si bil drugi v skupini, si z nekom zgubil. Velika možnost je, da bi v izločilnih bojih s tistim zgubil, če bi nanj naletel ob drugačnem razporedu skupin. In ne bi prišel do polfinala. To sem imel v mislih. Da si lahko skoraj 100 %, da dobiš medaljo, moraš premagati vse do polfinala.
Super, da so osvojili kolajno.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.208
4.689
113
Dovolj mi je jasen, mogoče pa slabo opišem, ali pa imaš ti problem s funkcionalno pismenostjo. Govoril sem o "problemu", kako bi bilo z našo medaljo, če bi v osmini finala naleteli na Francijo ali Španijo. Kdor je najboljši, takega problema nima, ker bo zmagal vse. Ne Slovenci in ne Hrvati niso zmagali vseh tekem. Hrvati so poknili Špance, Slovenci jih denimo niso. Mogoče bi Slovenci poknili Norvežane, Hrvati jih niso.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Mogoče bi Slovenci poknili Norvežane, Hrvati jih niso
Sej smo jih. V kvalifikacijah.
Sploh ni važno kaj bi bilo, če bi bilo. Pač na tem turnirju, ki poteka od xx do xx je in se mu reče svetovno prvenstvo in teče po pravilih, ki so jih vsi prej vedeli, je bil vrstni red takšen kot je. Faktor rezultata je pa znanje, sreča, pripravljenost, motivacija pri hrvatih prevelik ego, ...... (Pri francozih je pomembno samo prvo. Vsega ostalega niti ne rabijo
evil.gif
)
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.291
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Jaz ti pa poskušam "dopovedati", da do osmine se načeloma naj ne bi zgodilo, kar se je Nemcem, ki niti niso naleteli na Francoze ampak na Katarce.
Pod črto - spadamo (s sosedi vred) med 8 najboljših rokometnih reprezentanc v zadnjem času. V preteklih dveh tednih smo pa imeli nekaj več znanja, želje in sreče, kot Hrvati. V zadnji tekmi pa predvsem več želje in večjo prilagodljivost.

In tako prišli do željene in tudi zaslužene medalje.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.519
8.875
113
Hrvati so usekani. S temile potezami zdaj si streljajo v koleno. Dejstvo je, da bi se zvezde majčken drugač obrnile in bi šla tista sedem metrovka lepo not in bi bli v finalu.
Seveda bi se pa pri nas zgodilo podobno, če nebi čudežno zmagali in bi Vujo lepo letel, kar bi bla seveda nadneumnost. Vsaka podobnost z brati Hrvati je zgolj slučaj
smile-1.gif