Mazejeva se želi posloviti z Murko sceno

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Pepe, nekaj imaš prav, nekaj si pa mim "pihnu"
Če je 90,000€ drobiž, potem ne vem res kaj je 10€. (danes sem videl na bankomatu moškega v delavski obleki, ki je dvignil 10€!!!!!)
Ne mislit, da je za organizatorja to mal denar. In zaradi TM ne bo nič več obiskovalcev. Če bi redno tekmvovala in bila v vrhu že, tako pa .... ne
Največ točk je dobila in bila za vse točke tudi plačana. Je tako??? Ne vem, zakaj 3x plačevat eno zadevo.
To, da ji ni potrebno hoditi na vsako vaško prireditev, se strinjam. In če zahteva nek honorar, že razumem. Samo cifra 10,000 je pa mal prevelika. Za slovenske razmere, kjer se vsi skoraj poznamo. Naprimer, da je vstopnica 10€, ker bo pa prišla TM podeljevat otrokom medalje bo 50 40-50€ Hvala lepa. Obrnem.
V tem primeru se bi ona poslovila in ona bi poslovilno tekmo. Pa naj si organizira izven FIS tekme, povab prjatlce, sponzorje, pa Masija, kakšnga odojka obrnejo, mal makaronov skuhajo...... pa vse skupaj plača in zadeva rešena brez Murko scene.
PS Clinton nima veze z TM. On je imel čisto drugo funkcijo. Verjetno ima nekaj tem o čem lahko "govori pravljice".
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.272
34
48
Hočem napisat, da je nihče ni vabil, da pride na to tekmo in jo razglasi za svojo poslovilno. Nihče je ni prosil, da "ugrabi" domačo tekmo za svojo zadnjo. Torej jaz sem organizator tekme v MB. Želim jo speljat dobro, z dobičkom. Nato se pojavi Tina Maze in razglasi, da se bo poslovila na prav tej tekmi. Verjamem, da mene kot organizatorja, niti SZS ni vprašala ne o pogojih nastopa (ali sploh lahko, glede na to, da ni aktivna tekmovalka), ne o kakem denarju.
Jaz kot organizator lahko v tem vidim priložnost za dodatni zaslužek ali pa kot "nebodigatreba", ki mi bo obrnil na glavo cel vikend. Moja stvar. In, če bi mene zanimal dodatni zaslužek bi jo že vnaprej kontaktiral kakšne procente želi, da to speljemo. Ker tega očitno niso storili, jo vidijo kot "neboditreba". Sedaj je ona prišla z zahtevami po denarju, da se bo poslovila na tekmi, katero je sama določila in je očitno nihče noče videt (od organizatorjev in SZS). Biznis? Seveda. Ampak predvsem z njene strani hudo naivno zastavljeno.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Jaz jo tudi razumem, čeprav še vedno trdim, da od njenih zmag jaz nimam nič. Ona to počne (je počela) zase, ne za Slovenijo. Ampak, ljudje, v tem ni nič slabega. Namreč, vsak od nas, ki delamo, se trži na svoj način. Večina pač za cca.1000€ na mesec, kolikor znaša povprečna slovenska plača. Ona je pač odlična v tem, kar počne (oz. je bila odlična, najboljša v tem, kar je počela), zato je njena cena primerna temu.
Sicer pa, če razumem, tukaj ni vprašanje nastopa, pač pa, v katerem dresu bo nastopila. Torej, če nastopi v svojem, sponzorskem, potem ne bo zahtevala teh 90k€, če pa v reprezentančnem, pa ta znesek zahteva?
Zdaj pa jaz vas fprašam: zakaj bi jaz nekomu drugemu omogočil, da zasluži na moj račun?
Lahko bi ji pa ponudili še več, če bi odsmučala v "aferskem" spodnjem perilu ... no, ne vem pa, kako gledljivo bi bilo to
evil.gif


p.s. ziher pa bolj gledljivo, kot če se jaz spustim po Pohorju v spodnjih gatah ...
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

Kolikor vem, je TM še vedno članica reprezentance, edino nastopa več ne. In ko je objavila konec, je povedala, da se bo poslovila v MB. Verjetno je tega dogovora prišla skupaj z SZS. To bo njena zadnja tekma. In če so na reprezentančnem dresu našitki sponzorjev, so vredni toliko in toliko - predvidevam, da je zapisano koliko. SZS lahko plača in TM odpelje uradno FIS tekmo. Če ne plača, pa bomo videli - TM bo vsekakor nastopila, s svojimi sponzorji (ki ji bodo plačali), kako pa bo nastopila, pa je vprašanje - morda kot predtekmovalka, morda na posebno povabilo FIS.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
Zanimivo je kako se vsi sedaj, predvsem pa mediji ukvarjamo s tem ultimatom oz. koliko keša bo (spet) dobila TM. Nisem pa še nikoli zasledil koliko porabijo ostali, rezultatsko veliko slabši - po domače povedano, ki hodijo samo na okrog: na poletne treninge v J Amerko, na FIS tekme v Južno Korejo, na tekme v USA ....
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
@sumica ... se strinjam.
@AndrejEnej.... sponzorji SZS niso imeli Nič od TM od kar ne tekmuje. Zakaj bi ji plačali??
@Gargy... ?? kako je lahko nekdo član reprezentance, pa ne tekmuje?? Le.. al si al pa nisi. Član si, če imaš rezultate. Ona jih je pa imela včasih in je bila. Zdaj NI.

Lejte... to je samo podla poteza. Kot bivša tekmovalka sploh ne vem kdo bi jo za kaj sponzoriral. Izsiljuje, mi ovce bomo pa na koncu gledali kot biki, kaj ji piše na dresu. Drugače se niti ne opazi. Razen Milka se je še vidla. Sicer pa tud, uradno stališče SZS je, da mora imeti izpolnjene pogoje SZS za nastop, če ima pa ona svoje, naj se na svoji tekmi in s svojo zvezo se poslovi.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.272
34
48
Mislim, da je tukaj problem bil v tem, da je Tina želela nastopiti, SZS ji je za nastop predstavil svoje pogoje (vključeno z njihovim dresom), Tina pa sedaj želi nastopiti s svojim, ki bi ji prinesel veliko več denarja. Računa, da SZS ne bo imel jajc ji prepovedat nastop in bo pač dobila svoje.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
V reprezentančnem dresu bo nastopila, v kolikor bo vsak izmed zlatih sponzorjev prispeval določena finančna sredstva in bi na tak način pridobila 90.000 evrov".
 
Nazadnje urejeno:

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.535
76
48
Od križišča mal naprej na desno
In potem se sprasujete zakaj je tako v nasi banani, preberem par deset postov na rtv in popu in sem skoraj kosilo ven bruhnu, koliko fousije je v nasi dezeli res ne mores verjet. Ce bi bil sam na mestu Tine jih posljem vse u tripm. Mislim imas svojo ekipo, sponzorje....se drkas leta in leta da vse to pridobis a koritniki bi pa kar svoje nasitke sponzorjev zahtevali od katerih nisi nikoli dobil nic......da crknes od smeha.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
@Dik... ni res!!!
Fovčija in požrešnost ni enaka.
Od SZS je dobila denar. Njen team maze!. Vsaka točka plačana. Poslovilc je pa samo njen in požrešno je zahtevati, da naj ji njen poslovilni plačajo prisotnost!!!!! Sej za drugo se ne gre. Dvomim da ima svoje sponzorje, ko ne tekmuje več. Sej res, kaj pa počne zdaj?? Menda je doštudirala. A ji je faks plaču, ker se je k njim vpisala???
PS Lahko ima pa na riti ene sponzorje, na joških pa svoje.
evil.gif

Dej nehite noooo.....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ilka Štuhec danes 2. na treningu smuka...

O tem bi se morali meniti in jo financirati, ne pa neko pozabljeno korošico, ki iz penzija cuza

Lakomna sta skupaj z Messijem, to se jima bo vrnilo, vrata se bodo začela zapirati

Mazejeva preprosto ni magnet za medije...in ne prinaša novca
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Večina vas res nima blage veze o smučanju in bom dal za primerjavo hipotetično slovo Milivoja Novakoviæa iz nogometne reprezentance, ker se mi zdi da vam je to bližje:
torej igra se kvalifikacijska tekma za uvrstitev na Euro 2040, Milivoje pa že dve leti ni igral reprezentančne tekme, pa tudi uradno še ni objavil konca v reprezentanci; še vedno pa igra za NK Maribor. In potem se pred tekmo z Anglijo MN spomni, da bi to bila njegova poslovilna tekma in da če mu NZS ne plača XVZT€ bo igral v vijoličastem dresu.

No da vas vidim sedaj pametne!

In da bo jasno - proračun letošnje Zlate lisice je cca 1.000.000,00 € (z besedo en milijon evrov)!!! 90.000 € je za povprečnega alteraša drobiž, v tem primeru pač ne. In ja zaradi TM bo sigurno 30% več gledalcev na sobotni tekmi, ki je že tradicionalno slabo obiskana, vendar žal večina od njih "voluharjev" z zastonjskimi (sponzorskimi) kartami!!!
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Toliko denarja si ne zasluži pa roko na srce, če prodaja svoje ime in slavo še ne pomeni da je vredno toliko denarja.Prej bi dal Prevcu če bi se samo spustil po progi kot Tini ki je trda v nogah ...
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Naj se poslovi v Söldnu! Če takrat ni bila domača "vas" dosti dobra, tudi sedaj ni!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Naj se poslovi v Črni, na gradovih kralja Matjaža
smile-1.gif
ji naredijo en ček iz snega za 90 jurjev
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Za Tino Maze se tako ali tako ve, da okoli ne hodi zastonj. Verjetno tudi druge smučarke svetovnega kova ne. Za eno podelitev medalj na tekmovanju za otroke je hotela 10.000 €. Prireditelji so bili šokirani. Je..bi ga, če misliš, da mora biti na prireditvi plačaj ali pa je ne vabi. Ali je tako težko brez nje?
Pri nas so itak vsi (dobro plačani) organizatorji šokirani, ko vsi ostali nočejo nastopati zastonj.
Pa vem da je Tina bila že marsikje zastonj in marsikomu pomagala.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nastopala bo?

Sem mislil, da je prišla na tekmo tekmovat, kjer bodo denarne nagrade...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Večina vas res nima blage veze o smučanju in bom dal za primerjavo hipotetično slovo Milivoja Novakoviæa iz nogometne reprezentance, ker se mi zdi da vam je to bližje:
torej igra se kvalifikacijska tekma za uvrstitev na Euro 2040, Milivoje pa že dve leti ni igral reprezentančne tekme, pa tudi uradno še ni objavil konca v reprezentanci; še vedno pa igra za NK Maribor. In potem se pred tekmo z Anglijo MN spomni, da bi to bila njegova poslovilna tekma in da če mu NZS ne plača XVZT€ bo igral v vijoličastem dresu.

No da vas vidim sedaj pametne!

In da bo jasno - proračun letošnje Zlate lisice je cca 1.000.000,00 € (z besedo en milijon evrov)!!! 90.000 € je za povprečnega alteraša drobiž, v tem primeru pač ne. In ja zaradi TM bo sigurno 30% več gledalcev na sobotni tekmi, ki je že tradicionalno slabo obiskana, vendar žal večina od njih "voluharjev" z zastonjskimi (sponzorskimi) kartami!!!

Ker verjetno poznaš tam razmere, povej, če so "prostovoljci" za pripravo proge plačani...
priden.gif