SMUČANJE 2016/2017

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.084
854
113
Vsa cast, ILKA!!! Ubira Tinino, Petrino pot aka stran od pijavk in so ze uspehi. Seveda brez dela ne gre ampak ni mi jasno kako se lahko nase pocarje naslavlja s trenerji... koje rupetine, Massi jih je s Tino nacel, Ilka jih bo (upam da) pokoncala. Prokleta gamad nenasitna!
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
Kak lahko pol o nekem športu govoriš da ima močno konkurenco, če je cela panoga drugorazredna? Ne kapne mi nikak. Zame pa obstajajo samo športi, ki so mi zanimivi in tisti ki niso.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ženska smučarija je drugorazredni šport, prvič, ker gre za ženske, drugič ker gre za alpsko smučanje.

To ne vpliva na konkurenco.

Ne glede na konkurenco to nikoli ne bo prvorazredni šport.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
Res? Kdo si te ti da to tak trdiš? Kavč sportaš
grin1.gif
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ženska smučarija je drugorazredni šport, prvič, ker gre za ženske , drugič ker gre za alpsko smučanje.

To ne vpliva na konkurenco.

Ne glede na konkurenco to nikoli ne bo prvorazredni šport.


pa ker si ti de.bil ???
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Prek alterja sem videl in pol na netu.

To sploh prenašajo? Se strinjam da je nekje med zensko smucarijo in poljubno vstavi
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Včeraj sva s kolegom - starim smučarjem debatirala o ski krosu in ugotovila, da je ogled "gladiatorjev" precej bolj zanimiv kot "navadno smučanje".
Včeraj je ena vožnja trajala malo manj kot 1:20 minute, torej recimo tričetrt enega veleslaloma (kot osnovne smučarske discipline), ki se vozi dva teka po 1:40 - 1:50 ali smuka en tek max. okoli 2 minuti; in to štirikrat do finala!!!

Ski kros je del winter X games, ki imajo X-krat več gledalcev kot vso alpsko smučanje skupaj!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Logično, format je drugačen, bolj zanimiv. Tega pri smučariji ne moreš narediti, kdo bi se lahko 3x spustil po kitzbilu
wink-1.gif


Paralelni slalom je sicer podoben format in pa deskanje, ampak to ni to, ker je preveč monotono

Vseeno je moški smuk bolj atraktiven za gledat, meni, vse ostalo pa je dull.