MotoGP 2017

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
VR je pri teh letih razred zase, kako težka poškodba je za njim, se je videlo ko je lezel dol iz motorja (ko stara mama). Tipa VR si želi vsaka firma.

Kle ni kej za dodat. Edini je ki ima na vseh celinah toliko fenov, celo med španci največ. Pri teh letih taka motivacija, to je nekaj kar dela dirkača legendo.

Če proslušamo Crutchlowa mu je že MM reku, ko je pametoval zakaj vozi cross in dirty track (Rossi), da eni pač počnejo to za boljši filing, eni pa raje doma kuhajo.

Upam, da naslednje leto naredijo še Suzukija na nivoju, ter mogoče še KTM ali Aprillijo. Potem bo sezona samih presežkov. Upam, da tudi Morbideli pride v poltovarniško Yamo k Zarcoju.

Drugo leto se mi zdi da bo zares norišnica.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

od resnih znamk dejansko v motogp fali Kawasaki, ki hara v wsbk
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Kawa ima neporavnane račune z Dorno, pogodbo je enostransko kršil. Tko, da je malo verjetno kakšenga hitrega povratka v motogp.
 
Nazadnje urejeno:

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
ksz...

Zakon dirka!

Še več takih
cheer.gif


Edino škoda ker je MM proti koncu malčk pobegnil
tongue-1.gif
 

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
Kawa nima nobenih težav z Dorno; težave se bile z Ecklovo ekipo 2002; Forward racing + kawasaki, ki je bil zagnan 2007 (?) ima z Dorno vse urejeno Če bo dež in se ponovi kaj podobnega Motegiju ne bo nič narobe
smile-1.gif
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Kot je meni znano (lahko se motim), da je kawa isto kot suzuki takrat izstopila iz motogp, čeprav so imeli veljavno pogodbo.

in to je blo 2009 ko je bil kawa z Dorna agrement Hayate racing.... 2009 so potem kljub veljavni pogodbi na naslednje leto razveljavili to. Njihov izgovor

bom kr pejstal

On January 9, 2009, Kawasaki announced it had decided to "... suspend its MotoGP racing activities from 2009 season onward and reallocate management resources more efficiently". The company stated that it will continue racing activities using mass-produced motorcycles as well as supporting general race oriented consumers.


In tukaj je prišlo baje do velikega trenja med Dorno in Kawo.


Eden od razlogov baje da še kar niso pojavili v MotoGP. Kawasaki pa je navajal dokaj čudne razloge za izstop iz MotoGP. Vsekakor ni bil problem denar, saj v MOTOGP nastopajo precej finančno manj premožne znamke kot je Aprilia....

Skratka enkra je bil celo nek intervju na bt sport okoli tega.
 
Nazadnje urejeno:

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Lorenzo zdrsa ni odigral, samo na ravnini ni več napadal. Pr 12 miljonski plači moraš ubogat delodajalca, če nisi v igri za prvenstvo.
 

frenki500

Pripravnik
18. jul 2013
77
3
8
Po mojem pa Lorenzo ni zmogu držat tempo Dovija, tako da mu je prišlo prav.....konec koncev je bila mokra steza in vemo kako mokra steza ustreza Lorenzu
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.245
1.887
113
Citat:
Uporabnik frenki500 pravi:
Po mojem pa Lorenzo ni zmogu držat tempo Dovija, tako da mu je prišlo prav.....konec koncev je bila mokra steza in vemo kako mokra steza ustreza Lorenzu

Lorenzo je super odpeljal glede na to da je mokro. Običajno je na mokrem tam okol zadnjih. Po zdrsu je po mojem ugotovil, da je bolje bit drugi, kot na riti
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Tukaj se ne strinjam, ni pa hotel ogrožati Dovija, saj ga je kamot sledil, doblo se je videlo po ravnini.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Bi bilo zanimivo v garazi ce bi se skupaj znasla v pesku. To za ducati ne bi bilo nic novega. Ocitno ie Lorenzo iz nekoliko.drugacnga testa.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Glede, da je Lorenzo odločil, da odpustijo hitrejšega dirkača, potem sam to ne sme početi, če je na kocki prvenstvo. Sem pa 99%, če bi vozil stoner bi stakim paketom bil gladko prvak.

Skratka Ducati zbira dokaj neposrečeno voznike. Menim da je MM, Stoner, Iannone, Scot in še kdo bolj primern, za Dučeta. To je samo moje mnenje.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Nemogoče rečt. Sam osebno mislim, da Dovi nima šampionske mentalitete, ko je nesigurn ne da dosti od sebe. Prvenstvo je zgubljal tam kjer so ga pajsali poltovarniški ducatiji.

Recimo Scot in drugi...

Kar pri Valetu je definitivno drgač, je njegova mentaliteta in pristop. Tega Dovi nima. Najbolj podoben Doviju je Pedrosa. To sta dva primera, pa noben od njiju ne bo nikoli prvak.

Še enkrat Duče res neposrečeno zbira dirkače. Odprt ček bi mogl dat Stonerju ali pa MM in obdržat Iannoneja. Ne pa kombinacija LIzika Dovi.

Seveda je to moje mnenje....