1. snl 2016/2017

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
ksz

Če že nimamo fuzbala na evropski ravni, imamo pa vsaj sojenje na enaki ravni.
hysterical-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.977
9.091
113
39
MB
dedek mraz je obljubil darilo navijačem, verjetno je s tem mislil, da so na plačilni listi polek glavnega sodnika zdaj še oni za golom ?
smile-1.gif
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Kolko je igrala Olimpija v Domžalah?
Baje v Lj je polarni mraz predviden v naslednjih tednih......
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
Sem verjel da bodo mučke in da bodo Domžale nastavile ritko
smile-1.gif


Do konca prvenstva se Olimpija ne bo mogla sestaviti...Čestitke NK Maribor za osvojen naslov prvaka
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
hehe....prvak je že odločen, to je škoda karkoli debatirat...bo pa spet slo liga postala vaška liga z slabo lolimpijo.
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Sn reko, da se bo Olimpija borila za obstanek.

To pa je, ko se vodstvo odloči, da bo sestavilo ekipo - trener pa ima, da zmaguje s tem "top kadrom", ki je optimalno izbran in usklajen.
rolleyes-1.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Saj je Olimpija sedaj tudi druga (še).

Ima Jado po svoje prav - slovenski nogomet potrebuje močno Olimpijo in Maribor, ter še dva kluba, ki bi imela ob "kiksanju" favoritov, možnost se vmešati v boj za prvaka. Tole kar je pa sedaj pa dejansko spet vodi "vaško" ligo, kjer je prvak znan že vnaprej.

Upam pa, da je vsem jasno kdo je kriv za, kot so že zapisali na 24kur, prosti pad Olimpije.
Ne - ni Elsner in ne Pušnik. Krivda je zgolj in samo v "prepametnem" vodstvu, ki kupuje "na pamet" in upam, da bo trener v tednu, dveh naredil ekipo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.977
9.091
113
39
MB
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Ne vem katero tekmo si ti gledal!
13.gif

Boljši smo bili cel prvi polčas in popolnoma enakovredni v drugem. V prid nam govori tudi statistika. Ampak ok, štejejo seveda le goli, zato čestitam za zmago!
zmaga.gif

Dobili ste bitko, vojne pa še zdaleč ne. Kot je napisal Darjan, Olimpija zna biti res nevarna, ko se bodo novinci uigrali in upam, da se bodo čimprej.
Počakajmo še 2-3 kroge, pa bomo že bolj vedeli pri čem smo. Sam stavim na Olimpijo, pa ne samo zato, ker sem njihov navijač, ampak ker so me prepričali z igro.
In še nekaj o navijačih: To, kar si privoščijo Viole presega vse meje dobrega okusa!!! Sodnik bi moral izprazniti tribuno, tudi prekinitev tekme je bila realna opcija. Ok, bakljade so tudi meni všeč, ampak zakaj je treba bakle zmetati na igrišče mi pa ni jasno. Dragonsi so na igrišče vrgli eno samcato baklo, pa še to je preveč. Da ne govorim o topovskem udaru, ki bo najbrž za celo življenje zaznamoval fanta, ki je dobil kos plastike v oko....
uf-1.gif

to.

aplauz.gif


stari ti si še živ? kdaj bote starega nesli vun pa začeli novemu tajkunu ritko nastavljat?