Liga prvakov / Champions league 2016/2017

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
Citat:
Imaš hude težave z razumevanjem napisanega, tako da se umikam iz debate.



Razumeš ti tudi rezultat bolj slabo 0:7 ni rezultat trenutne slabosti ampak osmorazrednosti. Še več Liverpool je bil dokaj slab v realizaciji, ker če bi jo imel bi bilo 0:11.

Tvoje primerjave z Atleticom, CR kateremkoli so pa tako idiotske, da niti komentirati ne morš.

Aluminij pa je na nivoju NKBM, če imajo dober dan jih vržejo dol tudi v Mariboru, še več so na pragu 2SNL. Tak šalabajzer nima kej počet v LP.

O sramoti Maribora in napenjajanju pa se zgovarjajo po celem Balkanu posluš komentarje (uradne) CZ.
Zdej pa veselo ti ki si realn in zastopiš vse kucej primejrave Atletico in CR.

Če smo realni NKBM niti podajat ne zna od Handanoviča naprej. Tavares pa teče kot bi bil multiplo mel v začetni fazi.

cestitam - ne samo, da se sramotis - na to si celo ponosen :D
Dokaj slab v realizaciji a polovica vseh strelov na gol je bil gol. Cestitam v budalastini leta!
Govorijo po celem balkano - kaj majo CZ s celim balkanom?


Ce smo realni - idi raje komentirat balet je blizje tebi kot fuzbal
smile-1.gif
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.350
260
83
33
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Sem pa napisal nekaj postov nazaj (in verjetno bo to kr držalo), da Mariborčani sploh niste šli z namenom igrati. Svoje ste dosegli z uvrstitvijo, zdej se boste pa Ankaranu posveti.

Od kdaj smo ljubljančani štajerci? Površno bereš.
In kje piše oz. kje sem napisal, da ste Ljubljančani Štakerci????? Kdo zdaj bere površno
grims-1.gif

troll_or_just_stupid.jpg
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Sem pa napisal nekaj postov nazaj (in verjetno bo to kr držalo), da Mariborčani sploh niste šli z namenom igrati. Svoje ste dosegli z uvrstitvijo, zdej se boste pa Ankaranu posveti.

Od kdaj smo ljubljančani štajerci? Površno bereš.
In kje piše oz. kje sem napisal, da ste Ljubljančani Štakerci????? Kdo zdaj bere površno
grims-1.gif

troll_or_just_stupid.jpg
opaa... lej ti to, kot otrok. Ko vidi da je zahebu, pa napiše da je nekdo nor. Bravooo.... Ne znaš pa pokazati, kje sem napisal to tvojo trditev da sem, a ne?? Kolk si star?? Si polnoleten??
priden.gif
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
lanos - fora je v tem, da nisi sploh razumel kaj ti je napisal - preberi 3x, mogoce ti potegne, al pa prosi koga za pomoc, da ti razlozi.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.306
934
113
Titograd
Faušija se naslajajo nad tujo nesrečo, nič posebnega.... kolikokrat smo mi žabice prcali, pa kolikokrat jih še bomo.... malenkost
smile-1.gif


Sicer pa ja, MB je sistem totalno razpadel, težko govoriti o slabi igri ker igre ni bilo sploh. 3 ali 4 gole je pool dal iz 3 metrov v prazna vrata. Ampak, se zgodi, kaj se bi zdaj jokali... glave gor in gremo dalje. Kolikokrat je MB, ki je v evropskem smislu nogometni palček, premagoval veliko močnejše od sebe. Tako kot se zgodi da kdaj samega sebe presežeš, se zgodi vsake toliko tudi tekma, katero bi najraje pozabil. Qarabag jo je pred dobrim mesecem, pool tudi, qrc še real je na domačem igrišču dobil 6 komadov od barce in to ne samo enkrat.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
@Viper, zakaj si to napisal?? Zdej te bodo pa označili za noorega. Moraš hvalit, tudi če hodijo po igrišču
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik tratnjak pravi:
lanos - fora je v tem, da nisi sploh razumel kaj ti je napisal - preberi 3x, mogoce ti potegne, al pa prosi koga za pomoc, da ti razlozi.
Fant.... tvoje neke igrice se igraj s sebi podobnimi. Jaz sem napisal, da se niso niti borili, ti pa trdiš drugače. In kaj zdaj. Kaj bi še rad????? pizdasibrezvezen
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.306
934
113
Titograd
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
@Viper, zakaj si to napisal?? Zdej te bodo pa označili za noorega. Moraš hvalit, tudi če hodijo po igrišču

Saj verjetno ni someščana, ki ne bi mislil podobno, da so pač igrali za en qrc, tega se zavedamo, igralcem je tudi jasno da so igrali za en qrc, ampak za razliko od ostale slovenije, se je mesto ob kritiki postavilo za svoje igralce. Samo nasmehnem se, ko folk piše da si klub ne zasluži lige prvakov, klub si pa je tekmovanje priboril na igrišču, ne prvič in ne zadnjič...
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Fant.... tvoje neke igrice se igraj s sebi podobnimi. Jaz sem napisal, da se niso niti borili, ti pa trdiš drugače. In kaj zdaj. Kaj bi še rad????? pizdasibrezvezen

spet govoris bedarije. Prosim te skopiraj mi tocno kje sem napisal, da trdim da so se borili.
Napisal sem direktno - da poraz boli, napisal sem tudi, da po kakovosti ne moremo konkurirati.

Zdaj pa lepo idi prosim iskat, kje sem jaz napisal to kar ti trdis. Da ti pomagam - prvic sem komentiral na 24-i strani.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik tratnjak pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Fant.... tvoje neke igrice se igraj s sebi podobnimi. Jaz sem napisal, da se niso niti borili, ti pa trdiš drugače. In kaj zdaj. Kaj bi še rad????? pizdasibrezvezen

spet govoris bedarije. Prosim te skopiraj mi tocno kje sem napisal, da trdim da so se borili.
Napisal sem direktno - da poraz boli, napisal sem tudi, da po kakovosti ne moremo konkurirati.

Zdaj pa lepo idi prosim iskat, kje sem jaz napisal to kar ti trdis. Da ti pomagam - prvic sem komentiral na 24-i strani.
Ker sem jaz napisal mnenje, da se niso borili (da bodo izgubili, je bilo za pričakovati realno) , ti pa vse z podobnim mnenjem označuješ za nore, to pomeni samo to, da se pač ne strinjaš s tem, da se niso borili. Je to težko ugotoviti? In dialog med nama je prišel do te mere, do katere je pač prišel. Dejansko se pa verjetno kr oba strinjama z podobnim mnenjem.
priden.gif
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Ker sem jaz napisal mnenje, da se niso borili (da bodo izgubili, je bilo za pričakovati realno) , ti pa vse z podobnim mnenjem označuješ za nore, to pomeni samo to, da se pač ne strinjaš s tem, da se niso borili. Je to težko ugotoviti? In dialog med nama je prišel do te mere, do katere je pač prišel. Dejansko se pa verjetno kr oba strinjama z podobnim mnenjem.
priden.gif

lanos - idi si prebrat kaj si vse vpisal v prvem postu na katerega sem ti repliciral. Igre ti sploh nisem komentiral - ker mislim, da je vsem jasno da so zatajili na vseh moznih frontah.
Ne strinjam pa se s tabo o vaski ligi, ko se taki denarji obracajo. Maribor je sramotno nizko financiran s strani sponzorjev in vse kaj si ustvari si ustvari sam. Od njegovih prihodkov ima ogromno sama mestna obcina - direktno od davkov, dodatno pa se mesto kot samo - ze zaradi turistov, ki v casu tekem pridejo v mestu - meri se tudi po 1000+ in referenco, ki jo odnesejo, dosti pa se jih tudi vraca. To je bil komentar, ki ga je objavil FC Liverpool, ki ima na twitterju skoraj 9m sledilcev: https://twitter.com/LFC/status...5%26start%3D400

Mogoce tudi nisi vedel, da so Liverpoolovi navijaci na koncu tekme ploskali domacim navijacem iz spostovanja kaj so naredili na koncu? Tekma je za pozabo, se pa je vseeno zgodilo ogromno lepih stvari, ampak to te ne zanima.

in Maribor je uspesno nastopal ze proti velikanom iz Anglije. Chelsea je skoraj izgubil v MB naprimer.
Zato ce preberes tvoj post je resnicno zaljivo napisan in to je to kar je mene zmotilo. Ker si pisal na pamet in brez kaksnega pravega argumenta in podcenjeval vse mozno.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Vaška liga, bi očitno moral napisati v "zaklepajih". Ampak, ne spremeni dejstva. O financah nisem začel pisati jaz. Se samo odgovoril. Sam sem pisal samo o tej tekmi. Moje mišljenje veš. Niso se borili, imeli neke želje, niso se upirali.... In to je vse od mene. Za tebe je pa to podcenjevanje???
Glede o stvareh, o katerih pišeš: Kolko kdo "€ proizvaja" , turistih, , sledilcih....itd itd.... iz tvojih podatkov lahko rečemo, da je Slo liga res "vaška liga". Podatki so tvoji.
Če so Liverpulovi navijači zaploskali ob koncu.... zakaj hudiča ste jih pa še hoteli pretepsti
evil.gif

Ja strinjam se... tekma je za v pozabo. Marsikatera se je, pa smo zmagovali. Kakšni drugi lepi spomini so se komu zgodili ne vem. In me tudi res ne zanima. Seveda je pa to vse lepo.
Argument mi je bila sama tekma.
Da skočim malo na off. Pred leti sem na Rogli bil v bližini nekih boksarjev. Neke priprave so imeli. Sem slišal pogovor kako je neki trener al kaj je bil natulil tekmovalca/boksarja. Neki turnir je bil menda in je neki fant dobil veliko boljšega nasprotnika na žrebu. Ta fant boksar, je očitno se že tako po žrebu predal in jamral, stokal, ....itd. S povišanim tonim, je ta trener govoril fantu, da če misli stokati naj gre domov. Kričal je na njega, da naj se upira, naj ga mahne pošteno nazaj, naj se brani, napada, kolk pač gre.... nikakor se pa ne predati. In to je to v športu. Kapiš??
PS. A ne bi bilo boljše, da svetovni tisk piše naprimer tako. "NK Maribor pošteno namučil zvezdnike, vedar izgubil vseeno 7:0" . (kolk je to realno -namučil in 7:0)
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Upam, da si danes gledal bedo Ankaran - MB...

Da se vidi kam MB pravzaprav spada...

ps to ni nesreča, ampak realnost