Liga prvakov / Champions league 2016/2017

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
no...MB je top za slo ligo, za evropo pa je selski klub.
no vidiš, da se strinjava

Ampak stadion pa renovirajo, da bodo v evropi igrali
smile-1.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
to je pa potem realnost
evil.gif


Citat:
"Ni lepo izgubiti s tako visoko razliko na domači zelenici, toda moramo dvigniti glave in iti naprej. Le s tako miselnostjo bomo napredovali, ne smemo se sedaj prepustiti velikemu razočaranju, ker časa za celjenje ran preprosto ni. Že v soboto nas namreč čaka prvenstveni obračun z Ankaranom, ki ga moramo dobiti, " je kot vedno v vlogi glasu razuma dejal 33-letni brazilski napadalec.

priden.gif
hysterical-1.gif

In takšen brazilski nogometaš, si edino zasluži, da se mu "podari" letalska karta za rodni dom. Nepovratna!!! in najceneje!!!
33 letni... noo...če se kupuje penzionerje, se preveč vlaga v nogomet pri nas
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Ne spremlam fuzbala.... ampak slovenceljni pa smo res svetovni prvaki v nevoščljivosti in negativnem razmišljanju.
Kakorkoli, MB se je uvrstilv v Ligo prvakov in tu pač igra. Kaj naj zdaj rečejo da nebodo igrali ker so preslabi, in ker je njihov budget 100x manjši kot od drugih klubov ? Res ne razumem kak lahko k.rcate to, da so se uvrstili v LP, pa če so tud če se visoko izgubili. Hebi ga , se zgodi.

EDIT: Še enkrat povem, da me za fuzbal boli K. ampak ne morem mimo občuteka, da so po večini ljudje prav upali na visok poraz, da bodo lahko spet k.urcali klub. Namesto, da bi stopli skupaj se pol grete neko gostilniško/kavč hinavstvo. Tak pač mamo.
 
Nazadnje urejeno:

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
tocno tako - nogomet je samo propaganda a Maribor ustvaril 60m€ prihodkov ali koliko v zadnjih 5-ih letih.
Po celi SLO se je infrastruktura mocno izbojsala.
Profesionalizirale so se nogometne sole - Maribor ogromno vlaga v kader in tudi v delovne pogoje.

NZS je dobila ogromno dnara od UEFA-e
Prepoznavnost mesta je narastla - ker igramo v najelitvnejsem tekmovanju.
In ja - LP je baje tako nastavljena, da lahko mali klubi noter igrajo (papir prenese vse).

ampak ja - boljse, da nehamo igrati, ker smo samo prvi na vasi
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Odgovor vsem sralcem: obnašanje navijačev na stadionu je bilo tudi proti koncu drugega polčasa vzorno, tako do domačih, kot gostujočih igralcev - tako se prenašajo porazi!
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Maribor ŠAMPION....
2622141-3586538.jpg
 

Priponke

  • 2622141-3586538.jpg
    2622141-3586538.jpg
    24,5 KB · Ogledi: 169
Nazadnje urejeno:

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Ne spremlam fuzbala.... ampak slovenceljni pa smo res svetovni prvaki v nevoščljivosti in negativnem razmišljanju.
Kakorkoli, MB se je uvrstilv v Ligo prvakov in tu pač igra. Kaj naj zdaj rečejo da nebodo igrali ker so preslabi, in ker je njihov budget 100x manjši kot od drugih klubov ? Res ne razumem kak lahko k.rcate to, da so se uvrstili v LP, pa če so tud če se visoko izgubili. Hebi ga , se zgodi.

EDIT: Še enkrat povem, da me za fuzbal boli K. ampak ne morem mimo občuteka, da so po večini ljudje prav upali na visok poraz, da bodo lahko spet k.urcali klub. Namesto, da bi stopli skupaj se pol grete neko gostilniško/kavč hinavstvo. Tak pač mamo.
večino s strinjam s tabo.
aplauz.gif
Dvomim, da je velika večina ljudi upala na visok poraz. Ne gre se za to. Tudi stopiti skupaj nima kdo. Fuzbalerji bi morali stopiti skupaj. Lej.... nobeden ni pričakoval zmage.... tud takšnega poraza ne. Enostavno so sami žogobrcarju delali takšno propagando pred tekmo, tolk razpravljali, tolk pametovali, nazadnje pa .... prdnili v meglo. Tudi igrali niso NIČ: Enostavno je bil cilj vstop v LP, naprej pa ni več važno.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik tratnjak pravi:
tocno tako - nogomet je samo propaganda a Maribor ustvaril 60m€ prihodkov ali koliko v zadnjih 5-ih letih.
Po celi SLO se je infrastruktura mocno izbojsala.
Profesionalizirale so se nogometne sole - Maribor ogromno vlaga v kader in tudi v delovne pogoje.

NZS je dobila ogromno dnara od UEFA-e
Prepoznavnost mesta je narastla - ker igramo v najelitvnejsem tekmovanju.
In ja - LP je baje tako nastavljena, da lahko mali klubi noter igrajo (papir prenese vse).

ampak ja - boljse, da nehamo igrati, ker smo samo prvi na vasi
ma dajjj noooo
v 5ih letih 60 mio prihodkov?? Daj napiši še odhodke......!!!
infrastruktore po Sloveniji ne plačuje NK MARIBOR
Nogometne šole za otroke so super zadeva. Maribor vlaga v kader in delovne pogoje v Mariboru, ne pa drugod po SLO Čestitam. Samo da ni to vlaganje nekomu v lastni žep.
NZS je dobila ogromno denarja ja.... ali pa zelo malo, glede na to, da imamo več nogometnih strokovnjakov kot npr. Španija.
Prepoznavnost mesta?? ahh ... dej no... zaradi ene fuzbalske tekme, ?? In kaj ti prepoznavnost preko fuzbala pomeni??? Bo več turistov?? Bo nekdo prišel pa vrgel 100 mio na mizo in rekel "naredite še en štadijon??? bla bla... ta prepoznavnost je samo en izgovor.
Ja, in včeraj je Maribor nehal igrati nogomet. Sprijazni se. Osebno sem pričakoval 2,3:0...mogoče 3,4:1.Nekak sem upal na gol Maribora. Dejansko pa niso vedeli kaj sploh igrajo. Nobene borbenosti, znanja, želje...... glavno da so v LP. In potem praviš, da jih treba podpirati ??? Da se bi oni potem naslanjali??? NE. Zaslužijo si veliko kritiko zaradi neborbenosti, neznanja, neželje.... Pa vodstvo kluba si zasluži še večje kritike!!!! Pa če vam je prav al pa ne!!!!!!!!!!
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
lanos - dajma se nekaj zmenit ok?
Preden se zelis vkljucevat v debato si idi prvo o stvari, ki jo komentiras sploh prebrat sele potem zacni pisat fakte. Do takrat pa ti nimam kaj pisat, ker od samega zacetka pises gluposti, ki so popolnoma napacne.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
kaj brat??? Prebral sem jaz marsikaj, videl pa čisto drugo. In če misliš, da mo moje mnenje temeljilo na tem, kar drugi pišejo, ne pa kar sam vidim. se grdo motiš!!!!
Sem pa pričakoval po prvem mojem postu napad na mene od zvestih navijačev Maribora. (poglej) Pa si se samo ti javil. Očitno so tudi drugi videli podobno kot jaz. Tako , da splošno mnenje niti ni tako katastrofalno.... če si samo ti videl vse super.
Lep dan
nahrung002.gif
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
pises o prihodkih, odkodih, infrastrukturi, prepoznavnosti mesta, kjer pises svoje mnenje, ki pa nima veze z realnostjo ampak z nepoznavanjem.
Ker osnovn nimas razpucanih, ti ziva dusa ne bo mogla nicesar razlozit - kaj sele kaj se je vceraj zgodilo.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Glej - očitno je tudi pri tebi tako, kot obsojaš Maribor - prijavil si se na forum, od takrat naprej pa od tebe nič pametnega.

In ja - prvo s pozanimaj kako poteka financiranj, potem pa še kdaj je Maribor kupil “penzionista” Tavaresa.

In še ja - poraz boli, boli tudi delni razpad sistema, še bolj pa boli slovenceljska neumnost naslajanja nad porazom. Pa da ne bo pomote - kakšna pikra kontra iz naviješkega tabora zelenih je pričakovana in normalna (ona s sedmino recimo ni slaba), žalosti le, da se očitno niti lastni navijači ne zavedajo uspeha (bemti Snecerjevo pametovanje - za svojim se stoji tudi ko gre slabo, fse ostalo je hinavsko - al pa klasično slovensko
17758-icon_confused.gif
).
Slovenska neumnost se pa še bolj kaže, da se naenkrat javljao nekateri, ki jih fuzbal baje ne zanima, ampak se sedaj derejo: “Sem vam rekel, da totih nikoli nič!”

A se je že kdo oglasil in še enkrat postavil na vago rezultat proti Spartaku - seveda v luči petarde Sevilli!?

Maribor morda lahko upam na nekaj bojiš rezultat v Liverpoolu, ker so tudi Redsi samo igralci in bodo verjetno malo manj zavzeto pristopili. Proti Sevilli doma in Spartaku pa bodo spet tanko piskali, ker po eni strani nasprotniki sedaj vedo, da se proti MB le treba malo bolj resno postaviti in predvsem, ker bodo oboji še kako potrebovali točke, če bodo hoteli nadaljevati v LP.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
o prihodkih si pisal TI. Samo ti. (A ne veš kaj si pisal?? ) Jaz sem ti pa samo odgovoril. Tako da....
Infrastoktura... kaj je z njo?? Je prišla na račun včerajšnje tekme??
Prepoznavnosti mesta?? Ja.. em da Maribor obstaja... ga celo bolje poznam kot Madrid, pa ima Madrid veliko bolj prepoznaven klub.
Osnov razpucanih?? Mogoče samo prav osnove. Tisto kar se pa komplicira so pa samo izgovori za nek neuspeh. Ja, se strinjam da živa duša ne more razložit. Ampak ne kaj se je zgodilo. To smo videli. Ampak zakaj?In to je edino vprašanje za mene. Ti si odgovoril, da zato, ker ima klub tolko prihodkov, ker ima infrastrokturo, ker vlaga v podmladek........... itd. Tako da.... spremenil si debato, verjetno da opravišiš žogobrcarje in vodstvo kluba z odgovornostjo. Še enkrat... poraz je lahko tud častni poraz. Nobene zamere. Če je pa sramotni poraz brez "borbe", želje, ..... pa kritika bo. Razen če MB ne rabi gledalcev, navijačev.... samo potem pa ni tudi treba po TV kazati tri ljudi, ki skupaj povedo dva stavka. Pa še ta ista.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
jap.
grims-1.gif
Če bi prebral vse, bi našel marsikje marsikaj pametnega. Neumnost nekaterih navijačev tud ne pozna meja. Hebe se meni za Olimpijo in Maribor. Prepucavate se kot otroci. Ok... nekaj je duhovitega v smislu navijaštva. Vse ostalo. OTROCI.
Jaz sploh nisem nevoščljiv in nikoli nisem rekel niti napisal, da "iz totih nikoli nič" Tako, da izjave drugih pripiši drugim, moje pa meni!!. Jaz za svojim stojim. In kritika bo ostala in takšno je mnenje splošne javnosti. Še enkrat: Maribor je izgubil brez borbe, želje .... " In če je to za vas uspeh....
bonk.gif
Če bi se vsaj borili in pokazali željo po tem, da jim stisnejo en gol... bi se tudi mnenje spremenilo. Tako pa.....
PS. Žal se včeraj gostom tudi postaviti ni bilo potrebno resno. Če bi pa se. bi jih pa še 7 dali.
grims-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

bila je sramota včeraj, a poglejte v moskvo

5:1 so sneli Sevillo, to je šele sramota...

Fasali smo ga, ker so se posrali, saj liverpool ni tako dober, kakšen mulat tu in tam in pač sede
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
dober , ne dober.... sploh ni važno, kolk je dober. V oči bode samo to, ker so se (kot si napisal) posral. Imel so idealno priložnost, da jih na igrišču "pretepejo" pred domačimi navijači. Zgubili bi vseeno.