F1-2016 novice

VERTOM

Pripravnik
29. okt 2010
122
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Jaz še vedno upam, da bo nekdo imel.Ne vem zakaj ne bi naredili v stilu nekaterih tujih TV hiš, ki recimo "odkupijo" prenos od SKY, potem pa samo pred in po dirko govori "naš komentator", ostalo je pa vse od njih...to bi itak bila daleč najboljše rešitev kar se tiče F1 pri nas.
Lahko bi, sm zakaj bi če bojo lahko prenašali umetnostno drsanje pa dijamantno ligo :D
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.262
5.820
113
pri taščici
Torej rtl oz orf. Al se bom naucil nemško ali pa bom dal na mute. Nima veze, za uspavanko po nedeljskem kosilu je ok, tudi ce je na mute.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Potem raje ne gledam, kot pa da poslušam jodl jodl...

Streame se bo iskalo in v navezi z Ace player bo to to. Škoda edino, da ima ace player kar občuten lag in potem ne moreš recimo uporabljat še live timings zraven...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Mogoče če bi namestil sobno anteno, ampak dvomim da so hrvati dovolj sposobni komentatorji....Sky je še vedno top izbira?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Sobno anteno? Kaj pa bos lovil z njo? Hrvaski RTL kot vem se nikol ni prenasal F1. Prenasa jo originalni RTL, sam za tistga ti sobna antena bolj malo pomaga...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Ce imas samo anteno je vec ali manj kot pravis. Drugace pa ORF, RTL, RAI (tu obcasno zasledim, ne vem kako majo tocno urejeno). ORF ima drugace se letos pravice za prenos, se mi pa osebno bolj dopade kot RTL.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik Najbolji pravi:
Ce imas samo anteno je vec ali manj kot pravis. Drugace pa ORF, RTL, RAI (tu obcasno zasledim, ne vem kako majo tocno urejeno). ORF ima drugace se letos pravice za prenos, se mi pa osebno bolj dopade kot RTL.

Za RTL sem siguren da so prenašali lani in bodo menda tudi letos. RAI vem da je zatemnjen (sam baje da to zatemnijo ITA sami), za ORF pa ne vem kako je s prenosi na Siolu...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
T-2 dozdaj se ni zatemnil nobenega od nastetih, kako bo letos bom se vidu...

Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Citat:
Uporabnik Najbolji pravi:
Ce imas samo anteno je vec ali manj kot pravis. Drugace pa ORF, RTL, RAI (tu obcasno zasledim, ne vem kako majo tocno urejeno). ORF ima drugace se letos pravice za prenos, se mi pa osebno bolj dopade kot RTL.

Za RTL sem siguren da so prenašali lani in bodo menda tudi letos. RAI vem da je zatemnjen (sam baje da to zatemnijo ITA sami), za ORF pa ne vem kako je s prenosi na Siolu...
 

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
Lani RTL ni imel zatemnitev. Men se njihov komentatorski duo ni zdel preveč zatežen, v vsakem primeru pa prav pride za preklop med reklamami
smile-1.gif
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik Najbolji pravi:
T-2 dozdaj se ni zatemnil nobenega od nastetih, kako bo letos bom se vidu...

Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Citat:
Uporabnik Najbolji pravi:
Ce imas samo anteno je vec ali manj kot pravis. Drugace pa ORF, RTL, RAI (tu obcasno zasledim, ne vem kako majo tocno urejeno). ORF ima drugace se letos pravice za prenos, se mi pa osebno bolj dopade kot RTL.

Za RTL sem siguren da so prenašali lani in bodo menda tudi letos. RAI vem da je zatemnjen (sam baje da to zatemnijo ITA sami), za ORF pa ne vem kako je s prenosi na Siolu...

RAI ni bil zatemnjen??
shocked-1.gif
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Ne. Nikoli. Edino Rai mi ni jasen, 1x je dirka, pol 2x ne in podobno... Ce pa zatemnijo, jim pa odpovem TV in dejansko grem na sibno anteno. Kaj ce mi sploh pol tak TV paket?
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Pol pa je TS delal sam od sebe...če bodo isto storili letos jim bo treba težit!
smile-1.gif

Ja, RAI ima to neki čudno te dirke, enkrat so tam, enkrat drugje...na F1 wikiju maš kako imajo to razdeljeno, te prenose
smile-1.gif


Pa hvala za info glede tega, res nisem vedel in sem mislil, da so ITA sami zahtevali, da se zatemni...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Np. Se mi je pa vcasih res mal cudno zdelo zakaj eni kle skoz prek linkov gledajo, ko se je ja dalo vsako dirko 100% gledat na 3-h kanalih, obcasno celo 4-ih, ni sans da so te reklame motile. Je pa to cista svinjarija kar nam delajo. Najraj bi kr vse odjavu, da vidm, ce sploh se znamo zivet offthegrid :)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Preko linkov se gleda zaradi strokovnega komentiranja, ko enkrat "vidiš" kako zgleda F1 dirka na sky, ti je jasno da je vse drugo neprimerljivo.

Vizuelno ni pri F1 nič za doživet, zato je ton bolj pomemben.