F1-2016 novice

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Sam bi najraje videl, da bi Rosberg branil naslov. Ampak tudi Alonso je super izbor, spet bo pokalo :) Sam McLaren se mora se postimat, ze mal predolg traja ta susa, Ferarri je ipak eden in edini ;-) Drgac pa, tuga od tuge... tolk kolko sm letos malo spremlal (zadnje dirke) ze dolgo ne...
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
...heheheheh...boli [cenzura] Räikkönena
grin1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.262
6.521
113
Če ne bo alonso bo veliko presenečenje...no ali pa vettel. Vsi drugi niso na nivoju.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Naslednje leto pa bo potem RedBull haral
smile-1.gif


tak da bo spet jokcanje pri enih
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:
Nic vec...je lohka vesel, da ga niso fuknl iz ekipe...

Po moje pubec lepe nofce nosi, ker je prepoznaven tudi izven.

Saj je letos že dosti majmunil in ni ubogal pa so se na koncu vsi pomirili.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.328
9.063
113
to se je in se bo dogajalo v vseh ekipah, kjer bo avto dominanten, da lahko zmagujeta oba dirkača. spomnimo se časov senne in mclarna, pa ferrari, pa redbul, zdaj AMG itd...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.262
6.521
113
Hočeš drugače povedati, kjer je avto dominanten, med voznikoma pa ni neke bistvene razlike. Ker v časih šumaherja @ ferari in baričelota ni bilo problema, ker je bil slednji skoraj sekundo zadi. Med nicom pa lojzo pa ni bilo neke bistvene razlike v hitrosti in je marsikdaj počilo. Podobno pri senna vs prost. Pri RBR recimo pa spet webber ni nič mogel vs vettel.

Bo zanimivo videt, kam bo šel merc, pomoje spet dva dobra dirkača, ker jim je konstruktorski naslov bolj pomemben, kot posamičen in drugo leto bo spet neznanka, da pa bi tvegali z enim novincem je pa kar riskantno...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Skoraj sekundo zadaj ja, seveda...

"Majkl is faster thank you", A1 ring in podobne... S team orderji in jasno definirano puto je lahko srat... zal mi je Irvina, kateri bi takrat moral zmagat prvenstvo ampak, da bo suma zanj vozil, si nor?
Face it: suma je bil marketinsko 'narjen', ko ga niso rabl, je odletu ko knof... pr ferariju in mecki. Sploh pr slednjih je pokazal kaj in kako (kr mal pece) :)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.262
6.521
113
To bi bila čisto druga borba, kot takrat v mclarnu, kjer so hudo favorizirali lojzo.

Je pa alonso tudi bolj ošter kot nico, in marsikateri dvoboj med njima bi se drugače končal, kot se je med nicom in lojzom.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:
Nic vec...je lohka vesel, da ga niso fuknl iz ekipe...

Po moje pubec lepe nofce nosi, ker je prepoznaven tudi izven.

Saj je letos že dosti majmunil in ni ubogal pa so se na koncu vsi pomirili.

To, da te more celo šef po radijski vezi prosit, da daš gas in se nehaš zajebavat, bi jest sankcioniral z dobro merjenim mavaši gerijem, ne samo s kaznijo 1.000.000 $ in rumenim kartonom
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.262
6.521
113
Problem je, da je recimo lauda favoriziral lojzo, in očitno od ne jebe šefa, kaj veš kako pogodbo ima..mogoče klavzulo naj ga ne jebejo, govorim o laudi.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Lauda je itak patron svoje vrste...tle v Avstriji ga tko al tko noben ne jemle več resno. Kjerkoli je, pametuje do nezavesti.

Da se pa skos že z vetrom obrača, je pa tut dejstvo.

Če bi bil jaz Nico, bi se po tistih Laudovih grajah na račun Nicota in hvalespevih na račun Hamiltona, pobral iz ekipe kokr sem dolg in širok...
tongue-1.gif


Rajši kupim Manor pa gor dam nalepke Minardi in se tam vozim s štirimi krogi zaostanka, kokr pa da bi en tkole po meni v lastni ekipi kurcal...