F1-2016 novice

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Tako bo precej manj taktiziranja, a vprašnje če bodo potrdili. Velikim bi lahko šlo v nos.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Ghetto boy že joka...steklena krogla mi pravi da bo naslednji jokal Alonso, to je tudi poznano jokavo dete, seveda v tandemu z Kristjanom "the škrbavim" Hornerjem...
 

Rosenthal

Pripravnik
11. okt 2007
511
11
18
Jokcal bodo vsi, razen Haasovih in Manorjevih. Kot so ze mnogi povedal, je F1 postala prevec idelana doterana na vseh podrocjih do maximuma.
Ze dolgo ni vec sport, deluje kot neka prefinjena manekenska scena uglajenih robotov...


Vse kar je vazno pri tem showu, je...da gledalec na TV nonstop gleda v Mercedes, Renault, RedBull Ferrari, Pirelli, Shell, Santander, Martini, Mobil, itd

Kapitalisticna preserancija:)

P.S.: In ja, prvak bo spet Mercedes. (Se par let; dokler ne bo predal stafeto Renaultu, morda Ferrariju za cca 4 letni mandat)
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Rosenthal

Pripravnik
11. okt 2007
511
11
18
Formula 1’s approach to the usage of social media is “too narrow-minded” and is preventing the sport from gaining new fans, according to Haas driver Romain Grosjean.


“I ran a live video on my Facebook page during our filming day, as well as from my room yesterday,” he explained in an exclusive interview.

“And the FOM asked me to remove all the videos. We had more than a million views on all the videos.

“I think it's great, it allows people to see F1, what it's like inside, behind the scenes, but we're not allowed.”

The Haas driver added: “F1 is too narrow-minded - we say that we lose fans, but nowadays, social networks have so many billion people in the world - and we're not allowed to make the most of them.”
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Se strinjam z njim! Ta FOM UBIJA F1, poleg seveda neumnih pravil in senilnega starčka Bernieja, ki mu gre samo za to koliko bo dobil v žep, vsaj najboljša dirkališča, tista prava stara pa izginjajo iz koledarja...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Bolj kot to, bi rekel da F1 ubijejo neumni dirkači, ala hamilton, rosberg, grosjean, maldonado (ok tega ni več), ipd..

Ni več karizme, ni več decev, koga bi lahko nekdo idealiziral ali ga imel za vzornika...
 

Rosenthal

Pripravnik
11. okt 2007
511
11
18
Ja, ampak zato niso dirkaci sami krivi. Obnasajo se pac okolju primerno; tko kot se od njih pricakuje in zahteva.

Ker pac dirkaci niso vec sportniki, ampak 'manekeni'; zato ker F1 ni vec sport, ampak zgolj in le marketing.

F1 so vedno furali doloceni lobiji iz ozadja, u zadnjih desetletjih, v casu nastopa turbo kapitalizma jim jo je na zalost uspelo dokoncno dokrajcit do te mere, da je tekmovanje postalo totalno negledljivo.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Te nov sistem kvalifikacij je neumen. Še bolj debilen kot tisti, ko so imeli po en sam hiter krog, ko so bili sami na stezi...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Odvisno od gledalca, kaj si misli o tem, bi rekel.

Meni recimo bolj dol visi za te novodobne metro lutkice in nikakor ne morem nobenega vzet za vzornika. Zato mi je tudi vseeno, če se pojavi nek mozoljek "jos" in če je 2sec hitrejši od ostalih in podira rekorde prog.

Bolj mi je važen show, da je dogajanje, da bo adrenalin šibal, akcija, ipd, in da ne zaspim zraven F1.

Zato mi je ta format simpatičen, ker bo akcija. Podobno bi bil za da ob progah namestijo škropilnike in potem random namočijo stezo, pa imamo zabavo.

Konec koncev je F1 točno to, zabava, daleč so časi decov z jajci, ki so 300kmh+ drveli na robu smrtu.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Meh....top dirkači bodo vrgli gor gume, k se hitreje obrabijo, bodo naredili hiter krog in bo mir...
Če imaš na voljo recimo 12 krogov v eni uri, pa se ti vsake 15 minut brišejo 3-je krogi je bolj zanimivo...pa v 3 kroge se šteje tudi lap-in ali pa lap-out...če zajebeš en hiter krog si že v težavah...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Ja najbolje bi sicer bilo da bi imel posebej qualy gume, ki ne bi imele veze z dirko, pa poljubno število krogov za nanizat, pa naj furajo allout oz pač koliko hočejo, ne pa da se v Q1 taktizira da se pride z čimbolj starimi gumami skozi.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.335
9.068
113
sej mislim da zdaj bo nekaj podobnega, da ne bodo šle gume v dirko. Če sem prav razumel.-
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
A se že kaj več ve glede prenosov? Meni je sam NIko Mihelič rekel da naj bi bilo na planet tv. a to je bilo jeseni, tako da je vprašanje če je še aktualno. Komentator naj bi bil Miran Ališič.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.335
9.068
113
To verjetno ni res oziroma ni več akutalno, ker če bi bilo,bi planet tv že tako reklamo furala, da bi nam pri ušesih ven gledala.