Katanec uničuje ugled reprezentance

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Srečko se boji ljudi, ki mu niso 100% predani in vdani kot mali otroci.... boh ne daj, da bi imel v reprezentanci koga, ki mu upa oporekat... pol bi pa spet jokal po TVju..... si predstavljate, da bi sodeloval s Tino Maze
grin1.gif
 

Rosenthal

Pripravnik
11. okt 2007
511
11
18
Katanec pac ni sposoben imet v ekipi karakternih igralcev. Najraje ima ovce (ki si prezpogojno pustijo prati mozgane) cetudi so drugorazredne kvalitete.

Lep primer imamo iz njegovega prvega obdobja, ko sta igrala "trkaæka kokoš" Rudonja in "prleški bombarder", hkrati pa je doma na kavču pustil Cimerotiča, ki je biu takrat na višku kariere..


Katanec je le lutka NZS, ki si je ustvaril ime s pomočjo Zahovičevih kvalitet..
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik sanco pravi:
Malo je hecno, da igralci, ki igrajo v ligi prvakov niso dovolj dobri za reprezentanco... Bezjak + igralci maribora...
človek jih ne mori z reprezentanco in jim daje prosto da se bodo izkazali v ligi prvakov pa ga takoj popljuvate.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Kurtič na klopi... kolikor opažam dobro igra pri fiorentini.. mislim da se nam ne piše nič dobrega, upam da se motim...
 

KKK

Pripravnik
18. maj 2009
897
0
16
kaj pa gnjavite, dobri smo. 17 minut igre,pa še nismo dobili gola. Naš selektor je pravi srečko,mogoče si še vicarji kak avtogol stsnejo...

Naj raje drugič nahrani igralce, ne pa da lačne spušča na igrišče. Ne folgajo spremljat žoge.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
No Kampl je bil danes na dobrem nivoju a nikakor ne na takem kot Handanovič in Lazarevič. Kurtič in celotna obramba super. Mertelj tudi fajn. Novakoviču vseeno pohvale za odlično izveden penal samo brez tega bi se lahko pridružil Kirmu, LJubjankiču in Birsi na spisku slabih nogometašev...

Jaz sm danes delal na Ptuju in sem jih srečal ter jim osebno zaželel malo sreče, s Matavžem sva celo malo poklepetala in mi je kr mal škoda ker ni igral. Isto je za Bezjaka ki bi si zaslužil nastop....
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ko si že omenil LV in Stožice. Ne vem, kje je problem igranja, saj se gre za reprezentanco in ne za klub. Kar pomeni, da kdor bo mislil iti na tekmo bo šel. In v tem primeru so Stožice v prednosti, ker so na "nevtralnem"terenu, v središču Slovenije, zato je z vseh strani države lažji dostop. In reprezentančni navijači niso štajerci oz. Viole, ki jih danes ni bilo slišati, ampak združeni slovenski navijači. Pa ne oporekam, da je največje uspehe repka dosegla v Mb, ampak na organ mi gre, ker se slovenci tako ločujemo kljub temu, da nas je za malo manjše mesto na svetu....
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
744
15
18
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Pa ne oporekam, da je največje uspehe repka dosegla v Mb
Se pravi je uvrstitev na SP2010 največji uspeh, uvrstitev na EP2000 in SP2002 pa sta stranskega pomena.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Pa ne oporekam, da je največje uspehe repka dosegla v Mb
Se pravi je uvrstitev na SP2010 največji uspeh, uvrstitev na EP2000 in SP2002 pa sta stranskega pomena.

Štadion za Bežigradom je imel privlačnost, tja so ljudje radi hodili. Stožice so pa....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Car pravi:
ksz...
Kaj je štajerci, se boste požrli?
evil.gif

Malo sem včeraj gledal, enosmerni promet, naš podn od podna.

Glavno da je bilo v mb, da ima še mesto kaj od tega

Izbor igralcev pa katastrofalen kot vedno
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Zadnjih 20 min so igral super. Obramba je igrala celo tekmo dobr in ne mors rect da niso pravi izbrani. Razen kurtic bi lahko zacel samo je pac dal enga "napadalca" notr namesto njega. Skoda edin da je bil ta bolj beden. Ampak kot sm reku Kirm, Birsa, Ljubjankic so nula.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
Samo zgledalo pa je da igra Jugoslavija VS Albanija. Relativno žalostno, če bi naj igrale neke nacionalne reprezantance. Jaz se s takim nogometom ne morem poistoveti pa rečt, to so pa naši :S