Michael Schumacher se hudo ponesrečil na smučanju

zakon

Guru
16. maj 2008
8.567
684
113
toti Maribor
end_s.jpg


title_b.jpg
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
ti dve sliki pa nista konsistentni, prva slika kaze puščico dosti bolj desno kot druga. Druga je kar ob progi -glej stebre,palice itd. in možaka ki se smuča. Na prvi sliki zgleda, da se je ponesrečil tam kjer stojita dva - moder in oranzen.

popravljam, ja ene 20 metrov noter od steze, tako pravjo, zgleda pa res nič posebnega, le to da so bili kamni bolj prekriti

http://www.bild.de/sport/motor...40808.bild.html
na tej strani je tudi posnetek enga reporterjo ko se je spustil po tej progi..precej položno vse skup.. res smola.
 
Nazadnje urejeno:

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Kamenje/skale na sredi proge
bonk.gif
?? Kaj jih je tak težko prekrit s snegom in naredit hribček in še bolj "atraktivno" progo...


Pomanjkanje vode? Premalo metrov graje?
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Bil je označen z zastavicam....

Ne pa tako dosledno kot bi lahko bil, sam to je za majmune.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Majmune? No ja, označbe francoskih prog so pogosto precej albanske, sploh kakšnih črnih prog.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Najvecji problem jaz vidim v tem, da v Alpah pac ni toliko snega kot ponavadi, ob" normalni zimi" bi bile te skale 2-3 metre pod snegom.
Fora smucisc v Franciji je ravno v sirini in smucanju izven proge.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
to se zdaj eni menite, kot da še noben ni zapeljal par metrov od proge na celega pa malo poskočil in obrnil..ne rabiš nobene hitrosti da te vsipa. Da pa je ravno tam neka skala pa noter počiš je pa smola.

Se pa zdaj (žalostno sicer spet) dodatno vidi, kakšno ime je Schumacher v svetovnem pomenu. Danes ima RD -45 jih je dopolnil.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.317
9.685
113
kod Džej-Zija
Ravno obratno. Zadnja leta me to precej bolj vleče kot nažiganje pist. Mi je pa v slabi svetlobi uspelo zgrešit rob piste in sem priletel v pomrznjen celc s kakimi 60 km/h in se razsul kot pr****a. Na srečo me ni ustavila skala. Pa na Krvavcu sem se preganjal po sveže posutih in nespeglanih Njivicah in spregledal, da so idioti neoznačeno do topa za sneg potegnili cev za vodo. Z obema smučema sem zapeljal pod cev, ki me je ustavila in sem letel brez smuči najprej kakih pet metrov po zraku, preden sem končal v snegu. Spet sreča, da okoli ni bilo skal. Manj spektakularnih akcij v celcu sem imel pa več kot dovolj.

Govoric je ogromno, od tega, da je fural off-piste, do tega, da je malo zapeljal čez rob in se razsul, ko je spregledal in pofural skalo, pa da tega, da se je hotel ustaviti ob robu piste in počakati frenda, pa je zabluzil ustavljanje ter letel čez rob. Kaj je bilo res, ne bomo verjetno nikoli izvedeli, ker se Schumi tega verjetno niti spomnil ne bo, ko se bo prebudil.
 

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
722
29
28
- vozil izven smučišča
- vozil izve smučišča s sinom
-vozil izven smučišča ker je pomagal prijatelju
- vozil izven smučišča ker je pomagal punčki
- vozil izven smučišča nesreča ker se mu niso odpele izposojene smuči
.
.
.
- čez kakšen dan pa bo vozil izven urejenih prog ker se je moral umakniti XY, ali pa ga je kdo porinil,...

Ferrari pa poskuša vse skupaj obrniti v svojo reklamo. Konec koncu je nazadnje vozil za mercedes,....
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.317
9.685
113
kod Džej-Zija
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
Fural je na izposojenih smučkah? Heh..

Kaj je pri tem nenavadnega? To počne ogromno ljudi, tudi odličnih smučarjev. Če nič drugega, imaš vedno najnovejši model, pa vedno lahko zahtevaš, da ti jih zrihtajo, kante in mažo, torej se voziš z odlično pripravljenimi.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Jap...v tujini in s tako denarnico maš lahko ravno iz izposoje vedno top shit dile in spedenane tudi prav predobro.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Jap...v tujini in s tako denarnico maš lahko ravno iz izposoje vedno top shit dile in spedenane tudi prav predobro.

Ne rabiš ravno debele denarnice za rentanje top tier dil, kaj hočeš sploh povedati?
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Da je v tujini, sploh v Franciji 3/4 folka na rentanih dilah.
Sam mi "hribci" si jih s seboj pripeljemo.
Dejansko je tam skoraj vsaka izložba izposojevalnica športne opreme.