Proteini

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.312
6.528
113
Misliš iz sirotke in brez laktoze ali pač druge oblike proteinov, iz mesa, rastlinskega izvora...?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Misliš iz sirotke in brez laktoze ali pač druge oblike proteinov, iz mesa, rastlinskega izvora...?

Pač, da so brez laktoze...
Nisem se poglabljal, kaj zdej to pomeni al so iz mesa al iz rastlin, kaj je boljše... Če imaš izkušnje, povej
wink-1.gif
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.312
6.528
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Misliš iz sirotke in brez laktoze ali pač druge oblike proteinov, iz mesa, rastlinskega izvora...?

Pač, da so brez laktoze...
Nisem se poglabljal, kaj zdej to pomeni al so iz mesa al iz rastlin, kaj je boljše... Če imaš izkušnje, povej
wink-1.gif

Izkušnje imam, osebne, samo z proteini iz beljakov, navgravžna zadeva, tako da je uporabno samo skup s čim drugim. Jaz sem sicer pil samo zmešane z vodo, ampak to bo težko kdo spravil po grlu
wink-1.gif


Podobno nagravž so baje iz govedine, tako pravijo drugi. O ostalih pa nisem nič kaj slišal...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.312
6.528
113
pošlji jim mail, pomoje se lahko naročijo, pač malo dlje boš čakal
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
885
84
28
select 1 from dual;
Čokolade ne kupujem, ker je zaradi kakava vsebnost proteinov napram unflavored cca 8% manjša, pri ostalih okusih pa cca 3%. Ja saj vem nič od nič, pač kompliciram po nepotrebnem.

Sem jo pa imel pred časom in ni nič posebnega. Najboljša čokolada, ki sem jo imel je Nitro Pure whey Gold Dark Chocolate.

Vanilijo kupujem bolj zaradi tega, ker se dobro meša v vse kar mi moja boljša polovica speče.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Sej ni, da bi bila zdej kej posebenga Samo okus čokolade mi je dober:)
Hvala še enkrat za vse info. Bom potem vrjetno kr unga iso97 naročil.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
nisem še sprobal brez okusa:) se morem opogumit... Pa kak okus čokolada mi prov paše po koncu športanja:) Pač vaj nekaj "sladkega" v celem dnevu:))
je kdo probal od myprotein okuse iz flaške, ki si jih namešaš v whey?
pač bolj naravne so vsaj po opisu. Ko sem včeraj gledal še druge wheye, ima skoraj vsak kak ne potreben E not:(

zdej sem nabavil iso97, okus banana...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.312
6.528
113
no pač, se spomnim da si v eni temi nekaj govoril preko konzervansov...umetna sladila tudi niso najbolj prijazna naši črevesni flouri, tako da mogoče potem vzameš brez okusa in sladiš s kakšnimi bolj "primernimi" zadevami...

po športanju itak rabiš hidrate, tako da ni frke not ruknt kak cuker, je pomoje vseeno bolj zdravo, kot pa umetno sladilo. Recimo jaz si mešam šejk: whey brez okusa, grozdni sok, voda, sol in kreatin...pa mu nič ne fali
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
jst si dam pa 2 banani, ovsene kosmiče (občasno), kokosove kosmiče, maslo, pravi kakav, pa pol vode in pol mleka brez laktoze(ali pa samo vodo).

Okusi so bolj za žensko ker samo whey spije, pa sej veš kake so...
smile-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Verjetno bom nekaj naročal na temle myprotein, če kdo hoče naj mi da referal kodo, če vam kaj pomaga.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ne. če pa me kdo "ogovori" pa dobim email;)
in ker sedim za pc-jem lahko odgovorim:)