Tenis

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Bravo Andy! Suvereno. Na živce mi gre ta prepotentni Ðokoviæ s svojim standardnim pritoževanjem nad sodniškimi odločitvami, grimasami..
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Djokovic je res eden najbolj antipatičnih igralcev v tenisu ever, pa to nima veze z nacionalnostjo...
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Gledal, pa preklel zraven kot ne vem kaj ... zaj pa še tolko več, ker je Federer zgubil. A oni, od tam dol, ki živijo pri nas, so vsi navijali za južnjaka?
 

Mzi

Pripravnik
2. nov 2010
109
1
18
Jaz nisem od dol pa že od samega začetka navijam za Noleta. Še prej pa za Ivaniševiča. :)
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Jaz sem po Agassiju navijal za Andya Roddicka, pol je kot strela iz jasnega udaril Federer, od takrat pa samo za njega navijam. Pri ženskah pa za Sereno Williams, ker ostale so kot muhe enodnevnice ... eno leto na vrhu, drugo leto izven deseterice - skoraj tako.
wink-1.gif
 

Mzi

Pripravnik
2. nov 2010
109
1
18
Citat:
Uporabnik EmptyHead pravi:
Jaz sem po Agassiju navijal za Andya Roddicka, pol je kot strela iz jasnega udaril Federer, od takrat pa samo za njega navijam. Pri ženskah pa za Sereno Williams, ker ostale so kot muhe enodnevnice ... eno leto na vrhu, drugo leto izven deseterice - skoraj tako.
wink-1.gif

Uf se dobro si me spimnil najprej je bil pa itak agassi :)
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik EmptyHead pravi:
Gledal, pa preklel zraven kot ne vem kaj ... zaj pa še tolko več, ker je Federer zgubil. A oni, od tam dol, ki živijo pri nas, so vsi navijali za južnjaka?

ne..... v naših koncih za Žemlo..... za koga češ pa navijat?
za tole jokico?

25spec9.jpg
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Žemlje ti ne boš nikoli videl takega, kot ta slika zgoraj, ker tvoja žemljica ne bo prišla nikoli niti do polfinala, kaj še le do finala oz. kaj še le, da bi kdaj zmagala.

Eni živijo za tenis, drugi pa za denar.
... Federer .................. Žemlja ...
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.713
113
kod Džej-Zija
Citat:
Uporabnik EmptyHead pravi:
Gledal, pa preklel zraven kot ne vem kaj ... zaj pa še tolko več, ker je Federer zgubil. A oni, od tam dol, ki živijo pri nas, so vsi navijali za južnjaka?

Praznoglavi, kako lahko za Federerja navijaš, če pa ja ima južnjakinjo za ženo?
shocked-1.gif


















stupid-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Federer ni južnjak, če so mu pa južnjakinje všeč, pa kaj mu naj jaz? kekse kupim?
 
Nazadnje uredil moderator:

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.713
113
kod Džej-Zija
Bodi dosleden, pa sovraži vse, ki ljubijo južnjake. Ali pa si prazno glavo s čim uporabnim napolni, ne z brezveznim šovinizmom.
smirk-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Neverjeten finale, kdorkoli bi zmagal bi zmagal povsem zasluženo. V športu je pač tako, da en mora zmagat in o tem pač odloči par trenutkov nezbranosti oz. ena napaka kot smo videli v zadnji točki dvoboja. Neverjetne comeback iz 5:2 Federerja, prava poslastica. Kreteni, ki pa komenirate poreklo deklet pa se zaprite v klet in drkajte naprej.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
Škoda za fedexa je zato, ker mu manjka še ena lovorika za večno lestvico...
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.713
113
kod Džej-Zija
Pospamana sporočila so bila sarkastičen odgovor na Praznoglavčeve blodnje o Djokoviæu in južnjakih. Napisal je še en bolj šovinističen post, ki je zbrisan.

Toliko v vednost.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.125
934
113
Emona / Carnium
Nole je močnejši igralec od Nadala in Federerja. Vsakič, ko ima za nasprotnika enega izmed teh dveh, igra še proti občinstvu. V Wimbledonu pa je aristokratskim ksihtom pokazal, da tudi čobani znajo igrati to plemenito igro.
In pred pričetkom flame war-a, se odločite ali je Federer v letih ali ne in ali je Nadal obrabljen ali ne
evil.gif


BTW: za najboljše navijajo otroci, ker se poistovetijo z junaki, za katere navijajo. Da pa ima odrasla oseba tak kriterij (ker je najboljši), je pa nicku primerno
evil.gif