Nategatorji !!!!

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Citat:
Uporabnik Joshua pravi:
Super tema pa da ne bo spam

klik





Avto je bil spredaj močno zaleten, vendar ga kakopak prodajajo kot nekaramboliranega

Saj piše, da je bil 500 km nazaj narejen servis.
wink-1.gif
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Copy
Odbijač spreden zaden, in pa levi bok totalno faljena barva... sinhron 3 prestave škrca... ni servisne, in pa lučka za mašino ter airbag gori... je bila pa res ugodno.. drugače pa kar lepo ohranjena...




 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Ne vem sicer, kako ostali odreagirate na te ''nategune'', jaz sem se enkrat zastonj odpeljal cca 100km daleč pogledat ''brezhibno'' Škodo Octavio, takrat staro dve leti. Vse idealno, ko pa pridem tja, bi še slepec opazil, da je bil avto na boku, saj so bili stebrički popravljeni s kitom in poštrihani s čopičem... da umreš... nadalje airbagi manjkajo in cela armatura poškodovana od izvijača, ko so na silo zadevo raztavljali... tretja svtar, plastika okoli brisalcev sprej stopljena, se pravi je nekaj še gorelo... ma ne moreš, da verjameš... in ker mi je prodajalec ušel, ko sem hotel povračilo mojih stroškov, se od takrat naprej niso zapirala tudi voznikova vrata...
smile-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
Lepo si reagiral
smile-1.gif
kako bi sam v takem primeru ne vem, najbrž mu ne bi ostal dolžen ker hebat na suho se pa ravno ne pustim. Če že, pol z vazelinom.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Na sosednjem forumu preveril ta avto na uradnem servisu (VIN). Avto je imel pred enim letom 157000 km... Preberi tekst...
912497-Capture.JPG
 

Priponke

  • 912497-Capture.JPG
    912497-Capture.JPG
    76,2 KB · Ogledi: 575
Nazadnje urejeno:

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Pošlji jim link do te teme na mail. Jerneja pa vprašaj če bi donirali kaka sredstva glede na to da imajo tukaj brezplačno reklamo.
 

B81

22. jul 2007
34.434
8.922
113
Hmm...čakamo, da bo nekomu poknil film in bo 3 ure dnevno porabil za preverjanje avtov...sam mislim, da večkrat kdo ugotovi napizdancijo, pa se potem dogovori s prodajalcem za kako ugodnost in spet noben ne izve za to.
Take linke in ugotovitve bi bilo treba kar direkt na UVP pošiljat....prej, kot v letu dni bi bil red.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
V enem letu bi bil red in višje cene
tongue-1.gif


Včeraj mi je sodelavec razlagal, da ima soseda tapetnika in da so nonstop od enega preprodajalca (ne povem katerega, da ne bom tepen) avtomobili pri njemu. Grem preverjat na avto.net, sami audiji s 120kkm. Pri teh kilometrih vsekakor rabijo preoblačenje volana, mhm.
 

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
o.k., zanima me če se je komu že zgodilo da je preprodajalca nedvomno razkrinkal in da je kar na licu mesta poklical policijo za prijavo kaznivega dejanja goljufije, kar to nedvomno je
rolleyes-1.gif


Lp.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik S57BMU pravi:
o.k., zanima me če se je komu že zgodilo da je preprodajalca nedvomno razkrinkal in da je kar na licu mesta poklical policijo za prijavo kaznivega dejanja goljufije, kar to nedvomno je
rolleyes-1.gif

Ali pa da bi kar sel na ogled z nekom v uniformi (policajev je polna drzava, vsak pozna kaksnega in iz sluzbe tudi morajo enkrat priti ... ob tem grejo s tabo se k dealerju) ? Se kaj zgodi s cigotom, ce potem clovek poda prijavo ?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Jaz sem Avtohiši Kalan Medvode (prodajali so Renaulte) v dveh primerih dokazal da so vrteli kilometre, se z njimi nekaj časa še jajcal po mailih, ampak nismo nikamor prišli. O njihovem odnosu do strank in lumparijah pa pove dost že to da so bili nekajkrat glavne zvezde v Tedniku. In pa to da so nazadnje popokali kufre in propadli.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Niso propadli, še kako so živi...
smile-1.gif

Je pa res da so po hitrem postopku spoklai celotno prodajo rabljenih vozil...
smile-1.gif
Sad te ima, sad te nema...
Dosti pove tudi to, da so člani (družina Kalan) kmalu spokali kufre ven in je bil to PSC Tolmin, prodajni center Medvode. Samo njihovo ime je še nosil...
 

Podobne teme