Nategatorji !!!!

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
dej ga jebat zdej. če pride slep, smotan, neuk in mu rečeš, d aje ohranjeno ma d aje ohranjeno. če ne je nateg.

a ti anrdim sočno pruimerjavo.
 

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Citat:
Uporabnik softi pravi:
dej ga jebat zdej. če pride slep, smotan, neuk in mu rečeš, d aje ohranjeno ma d aje ohranjeno. če ne je nateg.

a ti anrdim sočno pruimerjavo.

Pa nisem ti jaz v tej temi videl zapisanega tega
redface-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
glej.
avto.net ma ene besede
nekaramboliran
ohranjeno
ne vem kaj še..
špa km:
letnik:

to so zadeve ki same povedo dost. nategunstvo ej vse akr odstopa od tega, da vidim oglas, prosim za pet slik zraven in psoljem kes, ti pa men avto.
zdej..ohranjeno je relativno..sam neakramboliran in kok ma km je pa precej jasno vsakemu.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.223
9.462
113
kod Džej-Zija
Očitno je tudi beseda "nekaramboliran" lahko predmet interpretacije. Nekaterim (ajde, inteligentni večini
grin1.gif
) to pomeni, nikoli v življenjski dobi avta. Nekaterim nekaramboliran pomeni, da v tem trenutku ni karamboliran, torej zdajle ni razbit. Lahko je že kdaj bil, pa je popravljen.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ne vem kaj si je mislil avtotriglav, ko mi je prodal nov avto, ki je bil totalka.
škoda, da sem bil najstnik. pet let pozneje bi uni pizduni lizal tla po salonu.

btw
trzna je nardila prijavo, tozilstvo vleko, da je zastaralo vse skupaj. edina sreca, da smo dobil kes nazaj je bil tv.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
ali šteje pod karamboliran da je bil štrihan porajsna odbijač, pa potem z merilcem preveriš pa vidiš da je štrihan?
 

kladu

Pripravnik
10. feb 2010
60
0
6
Pomojem da ne. Zame avto ni karamboliran, če ti ga en s ključem drajsne.... Je pa seveda potem vprašanje, če bo kupec tej zgodbi verjel.
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
ker štrihano je danes skoraj vse, že novi v salonu so "popravljeni"...tako da...
 

B81

22. jul 2007
34.272
8.816
113
V Nemčiji je karambolfrei, dokler ni premaknjen, menjan ali kako drugače prerihtan eden od a-b-c-d- stebričkov...mi je pravil Filipič iz MB...
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
KSZ:


a ni eden pristal v bolnici, ker je na enmu forumu spluval KIEKO-ta, al kva je že un diler iz Celja....?
jap. moderator na Dacia forumu pred približno enim letom. KLIK
 
Nazadnje urejeno:

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Citat:
Uporabnik predator pravi:
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
KSZ:


a ni eden pristal v bolnici, ker je na enmu forumu spluval KIEKO-ta, al kva je že un diler iz Celja....?
jap. moderator na Dacia forumu pred približno enim letom. KLIK

Sej je vse lepo in prav. Privoščim ljudem veselje.

Ampak DACIA forum
hysterical-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.272
8.816
113
Ne se jebat. Čudno, da ni nič več objav od lani naprej... jafak ne....
 

damo

Fizikalc
4. sep 2007
989
135
43
In kak se je zgodba razpletla? Tega kekota al šarkija al kaj je smo enkrat klical.... oglaševal audija za 2 leti mlajšega kot je bil v resnici. Ko se je kolega telefonsko zanimal zanj in ga prosil, da mu faksira prometno se je začel izmotavat. Ko je kolega rekel, da kliče iz policije, ker je bil podoben avto ukraden, je le-ta v 5ih minutah izginil iz avto neta, hehe.
No, ko se mi je čez par mesecev sosed pohvalil z novim (rabljenim) a4 in povedal, kje ga je kupil, sem se samo grenko nasmehnil, komentiral pa raje nič.
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Sem sel osebno gledati tega polo-ta. Ko sem klical po telefonu in se zanimal za ta avto sem dvakrat vprasal, če je bil kdaj zaleten in odgovor ''nikoli''. Ok. Pridem tja in takoj opazim da na desnem kolesu manjka radkapa. Ok. Verjetno jo je kje zgubil. Preverim šipe, sprednja menjana. Ok. Verjetno je dobil kaksen kamen. Zmerim z merilcem in ugotovim da so bila desna sprednja vrata barvana. Ok. Verjetno ga je kdo butnil na parkiriscu. Potem pa gledam spredaj luči in vidim da v luči manjka pol parabole. WTF, malo bolj pogledam in vidim da je cel sprednji odbijač zamaknjen v levo stran prav tako desni blatnik ni v liniji z ostalimi linijami na avtu. In ugotovitev avto je bil zaleten spredaj desno, vrata so pokitali in pobarvali ker nova so draga, sprednji desni blatnik so kupili novega in ga pobarvali, prav tako je nov odbijač, sprednja sipa je počla ob trku in so jo prav tako menjali z novo, luč (parabola) se je pa tudi poskodovala samo očitno jim je zmanjkalo denarja za novo luč. Zato avto tudi nima radkape ker so samo gumo dali na drugo platišče da pa bi kupili nove radkape pa ne....itd


V glavnem oni so za mene nateguni. ker sem jih vprasal če je bil avto kdaj zaleten in so zanikali, prav tako imajo napisano da je avto odlicno ohranjen, pa bi bilo bolj prav če bi napisali slabše ohranjen. Aja kilometrov ima 'kao' 100800 ampak jih nima ker so zici vsi zjahani pas se ne vrača...itd





Cena ja pa itak nerealna, če bi napisali da je bil avto karamboliran, 'smo ga zrihtali' dali bi ceno 2500 pa bi blo, samo kaj ko se bo slej ko prej kdo našel ki ni pozoren (se ne spozna) in ga bo kupil, zato mislim da je ta tema zakon in upam da sem koga odvrnil ali pa ga bom od nakupa tega avtomobila, ker ni vreden te cene, še manj pa nakupa!!
 
Nazadnje urejeno:

Podobne teme