Dash cam - spet

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
To je normalno na Štajerskem.
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.753
113
pri taščici
Ko bi jo od zadaj nasadil in voznica trdila da si ji je v rit zagonil (ker dejansko se bi ji res) bi pa kaj lahko naredil brez posnetka. Na alterju pizdil? S posnetkom pa bi lahko na sodscu in zavarovalnici mahal v svoj bran.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

zakaj kampiraš na levi?
smile-1.gif
sicer pa ludo, kaj ti je model naredil
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
zakaj kampiraš na levi?
smile-1.gif
sicer pa ludo, kaj ti je model naredil

Ker kot prvo ni na AC
bonk.gif

Kot drugo pa je vozil prepočasi 70 kmh je omejitev ne pa 55-60
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zaradi tetejca je tam bolje po desni vozit pa tudi sicer leva ni optimalna, ker jih veliko zavija na levo, smer ukc
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
S posnetkom pa bi lahko na sodscu in zavarovalnici mahal v svoj bran.
lahko bi tudi z belo ali rdečo zastavico mahal na sodišču bi bilo enako učinkovito.
Posnetek iz kamere se na sodišču ne more uporabit kot dokaz
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Velikokrat pa se lahko uporabi za razjasnitev dogodkov. Vsaj v primeru zavarovalnice, kjer bi se šlo za izplačilo škode.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
S posnetkom pa bi lahko na sodscu in zavarovalnici mahal v svoj bran.
lahko bi tudi z belo ali rdečo zastavico mahal na sodišču bi bilo enako učinkovito.
Posnetek iz kamere se na sodišču ne more uporabit kot dokaz

Saj tega ni noben napisal, da velja kot dokazni material... lahko pa jo uporabis, kot ze napisano, za razjasnitev dogodkov...

Najbolj gre verjetno v nos tistim, ki delajo pizdarije po cesti...
grims-1.gif
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.885
810
113
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
lahko bi tudi z belo ali rdečo zastavico mahal na sodišču bi bilo enako učinkovito.
Posnetek iz kamere se na sodišču ne more uporabit kot dokaz
Ne kar tako poprek trdit.
Kot prvo šlo bi za prekrškovni, ne kazenski postopek.
Kot drugo, takšen posnetek še kako lahko uporabiš kot SVOJ razbremenilni dokaz.
Je pa res, da takšnega posnetka ne moreš direktno uporabiti kot obremenilni dokaz za nekoga drugega.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.711
4.198
113
Citat:
Je pa res, da takšnega posnetka ne moreš direktno uporabiti kot obremenilni dokaz za nekoga drugega.

Samo posnetek ne, moraš tudi "pričati" in tukaj verjetno nihče ne more izpodbiti priče, če obstaja še video posnetek?!?
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.885
810
113
Spet odvisno, kaj je na posnetku.
Če se lepo vidi, da je nekdo zapeljal v rdečo in povzročil nesrečo, potem bi šlo.
Če pa trdiš"prehitro je vozil, tako na uč 80", pa malo težje.
 

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
415
60
28
Pri obravnavi nesreče in razjasnitvi dogodka bi mi posnetek verjetno pomagal. Policistu bi bilo hitro vse jasno.
Vse ostalo je nepomembno...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Garfildd

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Lep primer izpred dobrega tedna. Fuknjena baba je šla prehitevat vse po spisku, nasproti sem vozil jaz. To je počela na dolgi ravnini, to da se vozim nasproti je ni prav nič motilo. Niti to, da sem ustavil v travi ob cesti, da se je izšlo. Na srečo posledic niti škode ni bilo. Če bi imel posneto, bi jo v vsakem primeru prijavil na policijo.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.884
2.355
113
Prijaviš jo lahko tudi brez posnetka. Če priča se sopotnik toliko boljše. Pa še kakšno drugo tablico takrat prisotnih dodaš policiji, pa je.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Citat:
Uporabnik jurek1973 pravi:
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
lahko bi tudi z belo ali rdečo zastavico mahal na sodišču bi bilo enako učinkovito.
Posnetek iz kamere se na sodišču ne more uporabit kot dokaz
Ne kar tako poprek trdit.
Kot prvo šlo bi za prekrškovni, ne kazenski postopek.
Kot drugo, takšen posnetek še kako lahko uporabiš kot SVOJ razbremenilni dokaz.
Je pa res, da takšnega posnetka ne moreš direktno uporabiti kot obremenilni dokaz za nekoga drugega.

467716-post_slo.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.753
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Prijaviš jo lahko tudi brez posnetka. Če priča se sopotnik toliko boljše. Pa še kakšno drugo tablico takrat prisotnih dodaš policiji, pa je.
Marsikdaj v takih situacija ne zapomnis niti barve in modela avta, kaj sele registrske.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.884
2.355
113
Če je spredaj avto si jo, pa imaš še eno pričo. Ampak ni to point. Hotel sem povedat, da si nihče noče rok mazat s prijavami, ker je treba dat ime in priimek, ter si vzet čas za sodišče. Še za hujše stvari si ljudje raje tiho. Vsi mislimo, kaj bi morala policija naredit, pa sosed naredit, ko pa pride na lastni jaz vrsta, smo pa vsi tiho. MB situacija bi se lahko komot prijavila Policiji. Ki bi ukrepala, tako bo pac sralec sral naprej, ko bo pocilo konkretno pa vedno ista zgodba. Sej so vsi vedeli, se na YT je filmcek itd. In spet bo kriva Policija.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Prijaviš jo lahko tudi brez posnetka. Če priča se sopotnik toliko boljše. Pa še kakšno drugo tablico takrat prisotnih dodaš policiji, pa je.
Sopotnikov ni bilo. Fotografskega spomina pa tudi nimam da bi še ostale nabiral. Je kar je.