Budget 4x4

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Imel cherokeeja xj, prva stvar katero sem naredil je bila da sem dal noter spicer križe (niso poceni, ampak delajo), po vseh letih še danes držijo, pa ga nisem nikoli šparal, tudi sedanji lasnik še en lep čas nebo imel težav s križi... Sedaj imam wranglerja, ista zgodba kakor pri cherokeeju, v štartu zamenjal popolnoma vse, sedaj bo menda mir ...
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Gre se za Toyoto Land Cruiser
wink-1.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.806
3.816
113
Spicer triple sealed?
evil.gif


To so posebni aftermark križi namenjeni offroadu, ki imajo posebna tesnila za preprečevanje dostopa svinjarije/vode in pa ojačane krake da zdržijo vse možne zlorabe. Se strinjam če uporabiš take so ok oz. najboljša izbira, samo vsaj včasih so imeli bolj slab izbor za kakšne bolj rižaste terence!
grims-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.759
5.384
113
Citat:
Uporabnik RoMeX pravi:
razlogov je lahko veliko, najprej malo bolj opiši težavo.. ter povej za kakšen avto gre..

Gre se za LC KZJ95 3.0TD.... Težava je pa da če malo bolj nepazljivo spustiš ali dodaš gas avto takrat cukne...

Podobno kot da bi mel zj... nosilec motorja.... Ampak sam sumim na križe da majo luft.... Nisem se pa bil še pripravljen nič pod avto uležt v tem mrazu in blatu
smile-1.gif
tko da je to samo predvidevanje...

Drugače menjalnik dela lepo... Sklopka prav tako
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.759
5.384
113
Aia... Diferenciali so tihi... Nič ne trese... Nič ne žvižga whatsoever... Samo avto cukne ko nepazljivo dodaš ali od vzameš gas
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
kamele0n: Imel pred leti isti problem. Krivec je bil križ na zadnjem kardanu.. iz kje pa si? lahko tudi na PM..

utisevalec: pa so bili verjetno res tile, skratka spicer je top kar se tiče križev, kugl in podobnega materijala..
smile-1.gif
tudi za toyoto se sigurno dobi bolj kvalitetna roba samo malo je treba poiskat..

P.S. Dokler poka je še uredu.. ko neha pokat nastane težava :p

 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.759
5.384
113
Pa kakšen dinos neki...je pa definitivno mal za popeglat
wink-1.gif
To je stroj...in stroje je pač treba vzdrževat!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.759
5.384
113
97' 340kkm...dela v piko.. Pr 300k rihtana glava pa preventivno menjani ležaji na gredi ker se je lih podiralo motor... Mal rjo za zrihtat ampak nič tragičnega
smile-1.gif
pa take pa te... Tak ql "project car"
 

landcruiser

Fizikalc
19. sep 2007
282
28
28
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Aia... Diferenciali so tihi... Nič ne trese... Nič ne žvižga whatsoever... Samo avto cukne ko nepazljivo dodaš ali od vzameš gas

Tole so klasični simptomi obrabljenih križev, varianta bi bila še izrabljeni bushi na sprednji premi, ampak tega tako nimaš na 95. Vseeno bi bilo fajn, da jih poskusiš še z roko, v izogib dodatnim stroškom, oz. napačni diagnozi.
Če ne boš vzel originalnih Toyotinih (ki so precej dragi) poglej še za Toyo ali Terrain Tammer.
Če še nisi sam menjeval, je mogoče bolje to prepustiti komu, ki je že. Je pa fajn da si zraven, da vidiš kako se ga pravilno sestavi. Pa obvezno označiti vse pozicije tako na kardanu, kot na obeh diferencialih, da bo kardan sestavljen v enaki fazi in montiran v enaki poziciji. Drugače znaš pridelati nov vir vibracij.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.759
5.384
113
Ja to s pozicijami pa vem...sem zadnjič enga zamaknil za zob ali 2 (tiste zareze pri sestavljenem) pa mojstri niso vedl a bi kompliciral al ne
smile-1.gif
hvala vseen ksm že skor pozabu!

Pa gledam autodoc.si...pa euroton... Kje te križe to kupuješ?
 

landcruiser

Fizikalc
19. sep 2007
282
28
28
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Pa gledam autodoc.si...pa euroton... Kje te križe to kupuješ?

Nemčija. Ampak tam kjer jaz kupujem imajo robo samo za heavy duty serije. Tule je lista evropskih dilerjev za Terrain Tammer, za Toyo pa ne vem, kje se jih dobi v EU. Če imaš koga, ki potuje kaj na bližnji vzhod (Dubai in podobno) - tam so originalni Toyotini deli veliko cenejši kot pri nas.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.143
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Samo avto cukne ko nepazljivo dodaš ali od vzameš gas

Nekaj podobnega sem imel pred davnimi leti na E30ki. Na koncu se je to rešilo z menjavo nosilca kardana, bojda klasika pri E30kah z več prevoženih km....
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
To so imeli pred leti probleme mocnejsa vozila, pogon zadaj z zaporami diferencialov in gas na zajlo, ki je precej bolj odziven kot fly by wire. Ruknil v dezju prehitro v nizjo brez vmesnega plina pa je za hip blokiral diff in je sla rit po svoje. Tega ze davno ni vec.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.143
113
Shiftlock? Ql zadeva ja, sam ne toliko za prenose kot za voznika hehe
cool-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.759
5.384
113
Hvala za ideje......to da so Toyote na bližnjem vzhodu 1/3 cene kot tukaj vem.....vseeno je ideja z nabiranjem delov tam malo huda
smile-1.gif


Sem danes v grobem premeril kardansko os s "šublerjem" in je pokazalo 29x80....gledam na netu in sem kar zadel....križi ki naj bi bili za ta tip avta so 29x77
smile-1.gif


Bolj me skrbi da problem ni v križih ampak v luftu v samem diferencialu
frown-1.gif


https://www.dropbox.com/s/wkbfwjchej18urk/MOV_0545.mp4?dl=0