Mehanik leta 2017

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Osebno ne, baje (torej ne moje izkušnje) dobro zrihta DPFje in ostale zadeve.
nahrung002.gif
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Slovenija je pač dežela nategovalcev sistema.
Vse dokler sistem ne nategne njih samih.

Potem pa v jok in na drevo. Združenje frank, v bodočnosti Združenje Bitcoin, Združenje ICO in podone varijante, država mora uredit, ker smo nategovali in bili nategnjeni press.
Danes snet DPF, jutri pljučni rak.
 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Osebno ne, baje (torej ne moje izkušnje) dobro zrihta DPFje in ostale zadeve.
nahrung002.gif


Kaj to pomeni ,da dobro zrihta ?

Pomeni da odstrani in smrdi dalje
evil.gif
Vsi pametni in vsi s penastimi usti okoli, da bi si pred gobcanjem ogledali, kaj nekdo dejansko ponuja, to je pa pretežko. Važno je bruhat in pljuvat čez vse in s tem samo dokazovati svojo zabitost.
Evo, da se ne boš preveč utrudil:
http://www.strajnar.si
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Osebno ne, baje (torej ne moje izkušnje) dobro zrihta DPFje in ostale zadeve.
nahrung002.gif


Kaj to pomeni ,da dobro zrihta ?

Pomeni da odstrani in smrdi dalje
evil.gif
Vsi pametni in vsi s penastimi usti okoli, da bi si pred gobcanjem ogledali, kaj nekdo dejansko ponuja, to je pa pretežko. Važno je bruhat in pljuvat čez vse in s tem samo dokazovati svojo zabitost.
Evo, da se ne boš preveč utrudil:
http://www.strajnar.si

In kaj tocno ponuja?
V vaše originalno ohišje DPF filtra vstavimo športni vložek filtra DPF.
d055.gif


ŠPORTNI DPF FILTRI so visoko propustni, saj zadržijo 50% PM delcev. Originalni filtri zadržijo 99.7% PM delcev.
d055.gif


cak..... cak.....
Trdni delci (PM) predstavljajo zaradi svoje velikosti, zgradbe in sestave veliko tveganje za človeško zdravje. Dosedanje raziskave so dokazale, da prekomerna izpostavljenost izpuhu dizelskih motorjev povzroča povišano tveganje za pojav pljučnih bolezni, še posebej raka, poškodb kardiovaskularnega in živčnega sistema.

?
17758-icon_confused.gif
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.211
113
Citat:
Uporabnik Matko pravi:
samo nekaj od njih:
- material (vgrajeno blago, voda, elektrika,)
- storitve (zavarovanje, internet, komunala, najemnine, licence...)
- amortizacija opreme
- strošek dela (plača, prevoz, malica, regres,...)
- finančni odhodki (obresti kreditov...)
Nekateri so fiksni, drugi variabilni.
Detalji so seveda odvisni ali je s.p. ali d.o.o., so zaposleni ali ne,...
Pa zastonj servisiranje svojega avta, pa od žene in ceneje od prjatlov.
pa tistole maj'co in ostale stvari za reprezentanco
Pa internet doma,
pa iPhone za privat
pa modrc za ženo
pa službeno potovanje.
Pa 50% računov od stanovanje, pa blank nadure, pa ne vem kakšni stroški!

A da ni res! Ja pol ste pa slabi privatniki
smile-1.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Osebno ne, baje (torej ne moje izkušnje) dobro zrihta DPFje in ostale zadeve.
nahrung002.gif


Kaj to pomeni ,da dobro zrihta ?

Pomeni da odstrani in smrdi dalje
evil.gif
Vsi pametni in vsi s penastimi usti okoli, da bi si pred gobcanjem ogledali, kaj nekdo dejansko ponuja, to je pa pretežko. Važno je bruhat in pljuvat čez vse in s tem samo dokazovati svojo zabitost.
Evo, da se ne boš preveč utrudil:
http://www.strajnar.si

In kaj tocno ponuja?
V vaše originalno ohišje DPF filtra vstavimo športni vložek filtra DPF.
d055.gif


ŠPORTNI DPF FILTRI so visoko propustni, saj zadržijo 50% PM delcev. Originalni filtri zadržijo 99.7% PM delcev.
d055.gif


cak..... cak.....
Trdni delci (PM) predstavljajo zaradi svoje velikosti, zgradbe in sestave veliko tveganje za človeško zdravje. Dosedanje raziskave so dokazale, da prekomerna izpostavljenost izpuhu dizelskih motorjev povzroča povišano tveganje za pojav pljučnih bolezni, še posebej raka, poškodb kardiovaskularnega in živčnega sistema.

?
17758-icon_confused.gif

To nikogar ne zanima, ker vse to stane $$$
zmaga.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Osebno ne, baje (torej ne moje izkušnje) dobro zrihta DPFje in ostale zadeve.
nahrung002.gif


Kaj to pomeni ,da dobro zrihta ?

Pomeni da odstrani in smrdi dalje
evil.gif
Vsi pametni in vsi s penastimi usti okoli, da bi si pred gobcanjem ogledali, kaj nekdo dejansko ponuja, to je pa pretežko. Važno je bruhat in pljuvat čez vse in s tem samo dokazovati svojo zabitost.
Evo, da se ne boš preveč utrudil:
http://www.strajnar.si

Tegale sem opazil. Se mi zdi, da ni legalno (njegovi DPF filtri ki prepustijo 50% delcev namesto le pol procenta), tako da je to ena id stvari, ki jih mam na seznamu za obdelat (tudi s pomočjo hmologacijskih organov, inšpekcije ipd). Bi bilo zanimivo če je res ilegalno ...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nateg je bil VW, ki je v luft spuščal...

Nobene kazni.

Zato tudi mene boli džoka in na motorju nimam katalizatorja, na avtu pa ga tudi sploh ni.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Tisti bes si obriši iz oči in boš videl, da so kvazi ''športni'' DPF filtri ENA od njegovih ponudb. Druge so pa original tovarniški in neoriginalni NAVADNI DPF filtri. Lahko ti pa tudi tvoje OBNOVI.
Dejansko je on en od redkih v Sloveniji, ki ti DPF uredi (ne izključi ali karkoli drugega in s tem ne mislim na kvazi ''športne'' DPF filtre) po nezlatarski ceni, kot so recimo original tovarniški DPF filtri.

O legalnosti kvazi športnih DPF filtrov ne bom pisal, predvidevam pa, da so enako legalni kot chip tuning.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Škoda da Avtomagazin ni niti enega resnega članka namenil VW goljufiji. Razen tistih par omemb, ki so bile videti kot lastna vwjeva plačana propaganda.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Citat:
Uporabnik Tommy17 pravi:
Za tem kar sem napisal stojim 100%. V doticni avtohisi sem kupil v 8 letih dve vozili v vrednosti cca. 60.000€ in enega za sina v vrednosti 15.000€. Vse avte pri njih redno servisiram in ne tezim s popusti. Je pa res, da sem do sedaj se vedno dobil brezplacno nadomestno vozilo.

Glede Dubrovnika; klical sem asistenco in so zeleli, da avto odpeljejo do nekega lokalnega serviserja s cimer se nisem strinjal. Na koncu so rekli, da mi lahko pripeljejo nadomestno vozilo na max. 4 dni (jaz pa se deset dni dopusta pred seboj s tem, da smo nameravali se za en dan v Crno Goro) in to Peugeot 207.

Na koncu se je zgodba razpletla kot sem napisal. Ce verjames prav, ce ne, pa tudi prav. Ne bom rekel, da ne bi mogel kje kaj privarcevati, ampak dokler imajo tak odnos mi ni zal vsakega EUR.

Aja, edino gum ne menjam in ne kupujem pri njih. Ker je moj nono vulkanizer.
Ce je tvoj sin star 18 in si ga ti imel pri 18ih, tebe tvoj oce pri 18ih in njega tvoj nono pri 18, potem je nono sedaj star 72 let. Ce ste vsi rojevali pri 20ih potem je star 80. In ti mu vozis gume menjat?
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Ne... Nono je imel vulkanizersko delavnico. Ze dolgo ne dela vec, ampak jo daje v najem. Se vedno pa vsi v familiji recemo, ga gremo k nonotu gume menjat. Navadno vsaj pri zimskem roku se zberemo doma na kosilo, vmes pa vulkanizer vsem nam "prislekom" zamenja gume.

Nono je tega najemnika vsel za "svojega" in nam tudi hrani gume. Vse skulaj se najbolj pase nonotu, da nas enkrat letno skupaj na kosilu dobi.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Citat:
Uporabnik Tommy17 pravi:
Ne... Nono je imel vulkanizersko delavnico. Ze dolgo ne dela vec, ampak jo daje v najem. Se vedno pa vsi v familiji recemo, ga gremo k nonotu gume menjat. Navadno vsaj pri zimskem roku se zberemo doma na kosilo, vmes pa vulkanizer vsem nam "prislekom" zamenja gume.

Nono je tega najemnika vsel za "svojega" in nam tudi hrani gume. Vse skulaj se najbolj pase nonotu, da nas enkrat letno skupaj na kosilu dobi.
No sej sem sklepal da ali si se zatipkal ali pa bo kaka smiselna razlaga =)
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Škoda da Avtomagazin ni niti enega resnega članka namenil VW goljufiji. Razen tistih par omemb, ki so bile videti kot lastna vwjeva plačana propaganda.

Mene se ena druga stvar zanima, o kateri novinarji ne pisejo.

VW je goljufal pri emisijah. Ce prav spremljam so emisije visje, kot jih je VW objavljal. Drzi? Se pravi, ce so emisije vecje, kot so, bi moral biti obracunan visji DMV. Torej je drzvana dobila placanega manj DMV, kot bi ga sicer.

Kot drugo uporabniki javljajo, da se z novim updatom, ki naj bi znizal emisije zvisa porava. Visja poraba, vec CO2. Torej kje je visji DMV?

Ali pa se morda motim...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Vsa vozila bi tudi bilo potrebno posamično homologirati, ampak dokler dokler živi korupcija ...