preVWara

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
Od "posodobitve" oz. popravka prevozil 50 kkm - 2.0 tdi - 140 km.
Jaz razlike v porabi ali zmogljivostih ne opazim nobene.
.
Tudi, da bi kaj pogosteje delal regeneracijo DPF filtra, jaz ne opazim.
Je pa res, da se vsakodnevno vozim na delo ca. 50 km (dobrih 45 minut) v eno stran + vsakih 5-6 tednov kakšna daljša 600+ km vožnja.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Se vidi podkupljivost naših največjih avtomobilističnih medijev. Že vseskozi objavljajo le PR novice, nobene lastne kritike takšne svinjarije.
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Februarja 2017 sem narocil VW California, ki je se do danes nisem dobil. Po pol leta nategovanja s strani prodajalca/uvoznika sem sel v Nemcijo, da ga tam narocim.

Odgovor trgovca: gospod ne morete narociti. VW je prejel prijavo (menda in instituta v Svici) glede izpustov in ne sme noben Transportet h kupcu. Tudi tisti, ki so ze pri trgovcih se ne smejo predati stranki. Vse avte so poslali nazaj v tovarnomna predelavo in vsi bodo predelani (menda) v avtomatike, ker druge resitve za izpuste nimajo.

Seveda sem od nakupa odstopil. Pa ne zaradi emisij ampak zato, ker so mi pol leta v obraz lagali. Sele ko sem jim povedal, kaj mi je pivedal nemski trgovec so mi priznali, kaj je na stvari.

Full se nekaj kurvijons svojo etikomin moralo, pa srkb za okolje z elektricnimi avti, potem pa tole. In nobenih sankcij tudi pise se o tem bore malo. Me nanima, kako bi VW pritiskal na medije, da gre to v javnost, ce bi to naredil kak drug proizvajalec.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Aha. Torej se glede na napisano pri nas sam uvoznik ne drži navodil in preko svojih dealerjev (porschexxx) prodaja Multivane, Transporterje in podobno, seveda z ročnimi menjalniki, nove...
Rsavno v temi ali Renaulta ali Peugeota (Citroena) za limuzinski kombi je nekdo prilepil link od Multivana...
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Ne vem, kako je sedaj, jaz sem konec lanskega leta odstopil od nakupa. Sem pa zvedel iz prve roke, ga ne morejo dobaviti 3.000 Transporterjev, ki so jih slovenski kupci narocili za izvoz (saj zgodbo poznas, dnevne registracije, nato pa izvoz nazaj v Nemcijo innhvaljenje o dobrimprodaji doma).

Ne vem, je fora, da so to ustavili zato, ker se ti avto ne dajo registirat samo v Nemciji, ali tudi v Sliveniji.
 

elth

Pripravnik
20. avg 2007
416
24
18
Kavčke
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Se vidi podkupljivost naših največjih avtomobilističnih medijev. Že vseskozi objavljajo le PR novice, nobene lastne kritike takšne svinjarije.

Manjka rang Martina Česnja ki je pisal brez dlake na jeziku.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.832
1.061
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik elth pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Se vidi podkupljivost naših največjih avtomobilističnih medijev. Že vseskozi objavljajo le PR novice, nobene lastne kritike takšne svinjarije.

Manjka rang Martina Česnja ki je pisal brez dlake na jeziku.

hysterical-1.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik elth pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Se vidi podkupljivost naših največjih avtomobilističnih medijev. Že vseskozi objavljajo le PR novice, nobene lastne kritike takšne svinjarije.

Manjka rang Martina Česnja ki je pisal brez dlake na jeziku.

hysterical-1.gif

Ko sem se kot mulec bral AM in je bil Martin Cesenj urednik, mi nekako ni sedel, ko pa sedaj berem njegove twitter objave pa lahko recem samo: o moj bog, tip je zrel za v kaksno institucijo
stupid-1.gif