preVWara

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.276
38
48
Kot lastnik takega vozila (s programsko nadgradnjo) lahko potrdim, da avto res malenkost več pokuri, ampak ne toliko, da bi bilo moteče. Tisto kar mene moti, je izjemno povečanje ciklov regeneracije, kar dejansko opaziš v primerjavi s prej. Na krajše razdalje to pomeni, da ga še večkrat prekineš, posledice pa poznamo vsi.
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
In ko gres na uradni redni servis, to sami naredijo ali po zelji?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ena izkušnja s fixom
najprej bi da podpišeš, da vw ne odgovarja za težave po posegu. če to ne gre čez, potem da porsche slovenija ne odgovarja.
potem je poseg. in light show, avto ne ve ali vi vžigal ali ne. odgovor, se dogaja na vsake x kosov.
potem naprej težave, poraba 20% gor, regeneracije non stop.

lastnik prodaja. avto ima dobrih 100k, izven serijskih servisov pa za 500 do 1000 zadnje 4 leta.
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Sem tik pred tem, da se pridružim skupinski tožbi... Ampak... Avto mam na leasing... Se pravi nisem lastnik avta. Po neki pravni logiki bi potemtakem potreboval še pooblastilo s strani porsche slovenija, kar pa vemo da je čista utopija, sej.ne bojo pluvali v lastno skledo... Kakšno je vaše mnenje?
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
zanimiv primer
smile-1.gif


vprašaj jih za dovoljenje pa sporoč kak bo njihov odgovor
 

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
Citat:
Uporabnik SE_P1i pravi:
Sem tik pred tem, da se pridružim skupinski tožbi... Ampak... Avto mam na leasing... Se pravi nisem lastnik avta. Po neki pravni logiki bi potemtakem potreboval še pooblastilo s strani porsche slovenija, kar pa vemo da je čista utopija, sej.ne bojo pluvali v lastno skledo... Kakšno je vaše mnenje?
Vozi dalje, energijo za emocionalne izlive pa preusmeri za kaj bolj koristnega v življenju, ne pa jeben avto, ki niti ni tvoj.

Evo, mnenje.
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Ha ha... Pravš če grem komšijo vprašat, če mi posod ženo
grin1.gif


Tole pomoje z leasingom ne bo pilo vode, ni šans.

Je pa res, da se gre v tem primeru samo zato, da se doseže cifra 1000 tožnikov. Dokumentacija se bo že kasneje pregledovala. Odškodnino bodo pa potem dobili dejansko samo res "pravi"lastniki. Po moji neki pravniški logiki...
 

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
Pa preden boš kaj iztožil (če sploh), boš menjal že 3 avte.

Poleg tega to prevwaro forsira ZPS, na koncu ti bodo še poslali račun za članarino.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Aha, v osnovi najmanj zre, zdej ko ste vidl, da ste nateg kupili, za katerega so software ustimal in zre deci vec po testih, pa vriskate, da zre 20% vec? Only on alter.... Pa regeneracije non stop, pa smeh no..... Sam da bi kaksen euro ujeli, lol.
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Prjatu... Jst ti nisem kriv, če ne voziš prave limuzine pa zdej izlivaš čustva tle v tej temi.
evil.gif
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Ko bi se nekateri s svojimi problemi bolj ukvarjali, kot z drugimi bi bilo tudi za odtenek bolje.
Ko se nekaj poizkuša ukreniti je narobe, ko se nič ne ukrepa je spet narobe. Kdo bi vedel kak bi bilo potrebno narediti.
Pa ne gre se sploh za denar ali porabo. Boli me za oboje. Zdaj če je avto tolk škart naj ga stisnejo pa dajo denar nazaj. Če ne naj pa vw odgovarja pa je. Mene, ki nimam nič s tem pa naj pustijo pri miru. In ne po avtu ne bo nobeden šaril razen, če ne bo zakonsko to predpisano.
Je prvo še dosti dpf off in čipiranih avtov na cesti, da bojo meli s tem dovolj dela, kot pa da mene drkajo.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
ksz...

Meni so tudi turili to optimizacijo na servisu...pa je bil lani uvožen avto iz DE in prav tako narejen tehnični...sem rekel hvala lepa, šampanjc naj si pa dam nese, pa kuponček za neke ugodnosti tudi. Itak je šel avto potem na čipiranje in je to to, kolk pije mi je vseen in več al manj ne gledam...važno da dobro gre. Tehničnega bo pa tudi naredil, ne vem zakaj ga nebi...vsi avti so še homologirani kot so, zamenjal jih pa tudi ne bodo, in če so tehničnega prej naredili ga bodo tudi sedaj.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Da ne pišem še enkrat....avto dela regeneracijo 100x pogosteje in posledično so s tem sama jajca. Ki jih pred posegom ni bilo.

...@SE_Pi.: ta čas ko tukaj futraš hejterje bi že dobil odgovor od zps kaj narest v tvojem primeru. Namreč to da način kako si ga kupil nima nobene veze, ampak to kdaj si ga kupil. 1000 prizadetih so nabrali ze pred meseci. Samo kot opomnik da ti ne odpelje vlak medtem ko....beri začetek prvega stavka.