Kdo pri KIA dealerju je tok blesav?

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Kaj pa če enostavno nekoga plačujejo, da objai oglase na določen dan ob določeni uri?

Tudi ta opcija bi šla skozi
wink-1.gif


('Nekaj odstokov pri plači..kdo se javi?')
 

B81

22. jul 2007
34.268
8.816
113
Vecino robe, ki gre v tujino, se dogovori/proda, ko nisem vec v sluzbi.
Butasti casovni pasovi
grin1.gif

In ne, mi sploh ni problem, ceprav nimam nic vecje place zaradi tega.
Lepo videt, ko je posl.partnerju vsec, da dobi odgovor, ko je pri nas 5 zjutraj ali 12 zvecer in ti pove, da ga snubi tvoja konkurenca, ampak da smo ljudje na mestu in dober partner.

Tak da sem mnenja, da ce delas z ljudmi in bi rad total izklopil po sluzbi, nisi za to. Potemtakem si za vilicarista. Tam pa lahko izklopis
smile-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.306
934
113
Titograd
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
in to se ti zdi vrednota?
smile-1.gif
čist resno me zanima btw

Valda, ko Japonci (plača sicer ni japonska, ampak to so malenkosti
smile-1.gif
)..... delamo 10-12 ur vsak dan, se po možnosti že kako uro prej štemplamo za izhod, samo da se ulizavamo šefovski čizmi, pa drkamo vsakodnevno v glavo one, ki grejo prej domu, ker pač imajo še kak drug lajf poleg službenega.
 

B81

22. jul 2007
34.268
8.816
113
Hmm...prestavljaj si da edini delas v komerciali v eni mali firmi in ce ne bo prodaje, ne bo plac.
Zdaj pa ali ti je vseeno pac bo kaj bo ali pa (sploh ce te veseli) naredis tudi kaj izven del casa...+ drugi siht doma. Pac kaki si si.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.306
934
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Hmm...prestavljaj si da edini delas v komerciali v eni mali firmi in ce ne bo prodaje, ne bo plac.
Zdaj pa ali ti je vseeno pac bo kaj bo ali pa (sploh ce te veseli) naredis tudi kaj izven del casa...+ drugi siht doma. Pac kaki si si.

Nisem zdaj mislil ravno nate, ampak stvari ki jih opisuješ, torej dvigovanje telefona 24/7, na dopustu, bolniški, se dogajajo tudi v podjetjih z par 100 zaposlenimi, ali pa se ne dogajajo tudi v mikro podjetjih za 10 ali manj zaposlenimi. Vse je stvar prioritet v življenju.
 

B81

22. jul 2007
34.268
8.816
113
Se strinjam...na dopustu se ne javim, razen ce mi kdo iz tujine kaj naroci, posljem naprej...mora pa bit hudic, ce si v to prisiljen.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.719
2.011
113
za šankom
pač je.biga se KIA ne prodaja tako dobro kot Opel,sploh kar se tiče izrednih obiskov na servisih ko kupiš novega opla,takrat bi potreboval tudi kakeg v nedeljo ob 22h na servisu pa žal ni nikogar,saj veš m32 menjalnik in dizli v insigniah
 

baldrick

Pripravnik
27. mar 2012
940
23
18
To majo nastavljen ka ste eni blesavi pa nasedate nastavljajo to v cetrtek petek kaj se naj posodobi v nedeljo a resno ste mislili da to nekdo na roke v nedeljo stepa. Nastavi se in se pozene xml/csv isto delamo na amazonu isto pushamo na ebay itd.
 
Nazadnje urejeno:

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Ture, ampak kot rečeno je to torej nedovoljen app ki ga avto.net ne dovoli
smile-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Ture, ampak kot rečeno je to torej nedovoljen app ki ga avto.net ne dovoli
smile-1.gif

Ce tako aplikacijo oz. avtomatizacijo sam naredis... nima avto.net kaj zraven... Edino kar lahko naredijo, da spreminjajo nacin vnosa, da morajo tisti, ki delajo take apliakcije, stalno nekaj popravljati... Prepovedati pa tega ne morejo
smile-1.gif
...

In meni tudi ni jasno, zakaj te to tako moti, da pri konkurenci tako delajo? Bodi boljsi in se ti tako delaj
smile-1.gif